Гледате ли "Отечествен фронт"?

  • 2 855
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 600
Воден дух, ти в ред ли си???  Shocked
Извинявай, но по-голяма глупост не бях чувала скоро, даже и в този форум!  Sick
Каквито и глупости да се изприказваха за сестрите Белнейски, поне едно никой досега не е опровергал - момичетата са били девствени!
Ти колко девственици, "редовно употребявани" познаваш???   newsm78 Че и на 18 години, когато и 11-годишни момичета от "перфектни" семейства се клецат за едно кафе?  Thinking
Хайде помисли малко, преди да пускаш поредните партенки, а?  Naughty

# 16
  • Мнения: 4 916
Тука бан няма ли?   #Cussing out

А източника "много добра приятелка, от централните медии с връзки в полицията" изобщо няма да го коментирам.

# 17
Воден дух, ти в ред ли си???  Shocked
Извинявай, но по-голяма глупост не бях чувала скоро, даже и в този форум!  Sick
Каквито и глупости да се изприказваха за сестрите Белнейски, поне едно никой досега не е опровергал - момичетата са били девствени!
Ти колко девственици, "редовно употребявани" познаваш???   newsm78 Че и на 18 години, когато и 11-годишни момичета от "перфектни" семейства се клецат за едно кафе?  Thinking
Хайде помисли малко, преди да пускаш поредните партенки, а?  Naughty

Как Сийке, ти ли им свети като им правиха аутопсията, че знаеш девствени ли са били или не?!?
Напълно съм си в ред, и трябва да си ми благодарна, че именно заради мен може да научиш неща от "кухнята".

# 18
  • Мнения: 6 167
торбалане ти имам чувство,че си във всички 'кухни' Wink

# 19
  • Мнения: 2 550
торбалане ти имам чувство,че си във всички 'кухни' Wink

точно казано  Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 6 417
Тука бан няма ли?   #Cussing out

А източника "много добра приятелка, от централните медии с връзки в полицията" изобщо няма да го коментирам.
Да не би да е от "Нощен труд"  Mr. Green

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе майката... онзи педофил, Нели...
И после Нели... онзи педофил... майката...
Къде е истината? Кой прави, кой крив и къде и чия е вината...?

Но поведението на майката е...  Sick

# 22
торбалане ти имам чувство,че си във всички 'кухни' Wink

Топло, топло  Simple Smile

# 23
Тука бан няма ли?   #Cussing out

А източника "много добра приятелка, от централните медии с връзки в полицията" изобщо няма да го коментирам.
Да не би да е от "Нощен труд"  Mr. Green

Тцъ, в сериозен вестник е, ВАЦ-овите парцали не ги броя за такива!

# 24
  • Мнения: 5 468
На мен версиите на Водния дух ми звучат напълно достоверно. Ама напълно...

# 25
  • Мнения: 2 759
На мен версиите на Водния дух ми звучат напълно достоверно. Ама напълно...
        И на мен, за съжаление.

# 26
  • Мнения: 601
    Абе Воден дух това от кухнята на Кърмене и захранване ли го научи?
    Или подфорума Дом и семейство? Няма да се учудя,ако кажеш,че ти е слязла и кърмата.
    Хайде моля ти се не се излагай.

# 27
Теди, само едно жокерче - сестричките са изчезнали в петък вечерта, майка им се обажда в полицията след три денонощия и през това време се весели яко на селска сватба. Странно проявление на майчиния инстинкт, не мислиш ли?

А СЕГА ЕДНА ГОЛЯМА МОЛБА:
ТЕМАТА Е ЗА ПРЕДАВАНЕТО "ОТЕЧЕСТВЕН ФРОНТ" И ЗА МОМИЧЕНЦЕТО, ПРЕДЛАГАНО ОТ МАЙКА СИ НА ПЕДОФИЛИ - АКО НЯКОЙ ИСКА ДА ОБСЪЖДАМЕ СЕСТРИТЕ БЕЛНЕЙСКИ, ДА ПИШЕ В СЪОТВЕТНАТА ТЕМА!

# 28
  • Мнения: 15
На мен версиите на Водния дух ми звучат напълно достоверно. Ама напълно...
Това са хипотези. Но интересно, че всички ги отричат като достоверни, а никой не предлага някаква друга хипотеза. Защото само да отричаш без да предлагаш друго е алогично.

# 29
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Склонна съм да вярвам на Воден дух, защото реакциите на майката бяха меко казано странни, да не кажа абсурдни. Не може момичета които въобще не излизат вечер по дискотеки да ги няма 3 дни и ти да си седиш спокоен и просто да чакаш да се появят.  И след толкова време, никакво развитие по случая, никакви разкрития...

Общи условия

Активация на акаунт