Гледате ли "Отечествен фронт"?

  • 2 856
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 759
        От друга страна, ако е вярно... по-добре да не им дават да осиновят двете деца  Naughty. За Белнейски думам.

# 31
  • Мнения: 13 512
        От друга страна, ако е вярно... по-добре да не им дават да осиновят двете деца  Naughty. За Белнейски думам.
кои деца да осиновят? не съм в течение,явно

# 32
  • Мнения: 476
Много ме е яд, че го изпуснах тази седмица!  ooooh! Миналата даваха педофила от затвора и ми се искаше да видя дали в думите му има истина. Според това, което казвате, явно има. Мъчно ми е, че има такива хора - и като майката и като дъщерята и като педофила....  Weary А уж живеем в 21ви век, в Европа.......

# 33
  • Мнения: 2 759
        От друга страна, ако е вярно... по-добре да не им дават да осиновят двете деца  Naughty. За Белнейски думам.
кои деца да осиновят? не съм в течение,явно
        Mи нали ги даваха скоро - две деца ще осиновяват - момиченца май... За да преодолеят мъката си. Ще им съдействат отвсякъде, за да стане бързо и т.н.т.. И 'герои' ги нарекоха (в някакво предаване)...
        П.П. Освен ако аз не бъркам, ама така разбрах.

# 34
  • Мнения: 6 417
Мдааа и ново жилище им дадоха. Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 13 512
Мдааа и ново жилище им дадоха. Rolling Eyes
за да си мълчат ли , за какво? нищо не разбирам...или държавата признава,че бездейства и затова ги компенсира по този начин?

# 36
  • Мнения: 2 759
...затова ги компенсира по този начин?...
        Айде бе! Да ги компенсират с деца. Не го вярвам  Naughty.
        Воден дух, възхищавам се на предчувствието ти, че ще оспамим темата с Белнейски  Hug

# 37
  • Мнения: 13 512
Ами темата нали е:Отечествен фронт"? ние обсъждаме предаването с Белнейски Laughing

# 38
  • Мнения: 1 157
Защо я наричате майка?
Това може ли да бъде майка?????
В никакъв случай това не е майка #Silly

# 39
  • Мнения: 2 759
         Майка е, разбира се. Може би не добра, но майка.

# 40
  • Мнения: 2 978
         Майка е, разбира се. Може би не добра, но майка.

Да, на думи да..но на дела Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 3 886
Аз нямам думииии #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing outНо никой не дава пари без да вземе  пък било тои и педофил #Crazy newsm78жалкок но 2 рата час не можах да я гледам никои н еказа  може ли да се изтегли от някъде???? newsm78

# 42
  • Мнения: 256
нямам думи това дори е грях да се нарича майка такива да ги хванеш и да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 43
  • Мнения: 2 759
           С риск да предизвикам възмущение смятам, че по-възрастните хора по селата имат други ценностни системи. Това, че 'децата са цветята' и т.н.т. ни беше наложено по времето на комунизма. Вероятно са прави, че прехраната на цялото семейство е по-важно от живота на едно от децата. Мисля, че ако условията са такива, че трябва да се избира, това ще е изборът на разумния човек.

# 44
  • Мнения: 2 978
           ......, че прехраната на цялото семейство е по-важно от живота на едно от децата. ......

Щом цялото семейство е по- важно от едното дете, защо тогава е зарязала всичките си деца и гледа само себе си и любовника си. Crazy
Това е егоизъм Naughty

И още нещо, когато не можеш да отгледаш две деца, защо правиш още? Ей това не ми е ясно newsm78..
Ми да се пази бе, като толкова иска секс....пълна тъпотия! ooooh!

 Нищо неможе да оправдае тази жена, НИЩО!!! Stop Naughty

П.П. А колкото дали е разумна...ооо в никакъв случай това не се отнася за човек, на който детето му е изнасилвано или да са се гаврили с него..или боже каквото и да е то ooooh! Shocked Та това е собственото ти дете, как може да мислиш за тъпите си зелки...Кой ще ги открадне?.... баси Sick #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт