кървене

  • 1 775
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
Благодаря ти за съвета,Сара,ще гледам да се придържам към тези препоръки,не че до сега не съм обръщала внимание,но все някакви изключения има ,където се е налагало да повдигна нещо.А болките са по-точно долу вдясно.Дано не е страшната версия.За съжаление утре няма как да отида на преглед ,понеже работя,но вдругиден ако не ми е минало ще уредя нещо по въпроса.
А ти не се притеснявай толкова,за да му е добре на бебчо! всички правим грешки,а и не всичко може да знае човек!още повече в тези лукчета наистина е сигурно ,че пелина или е в смешно малко количество ,или изобщо липсва  Rolling Eyes

Хайде с усмивка напред и леко бременеене Grinning Hug

# 16
  • Мнения: 256
Желая ти безпроблемна бременност,но при всички положения се зареди с доста търпение и философко мислене  Simple Smile  bouquet
Аз имах кървене в 13 г.с.Беше слабо,лекарят ми каза да се обадя,ако се засили и това беше!Не съм пила лекарства и слава богу не се засили и всичко мина добре,но е много стряскащо и притеснително.Не се знае от какво е било,но ме попита кога съм правила секс за последно-беше предния ден!

Бъди много внимателна с всичко-вече си друг човек  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 683
Не съм имала точно кървене, но мисля, че по-нататък през бременността положението се подобрява...

# 18
  • Мнения: 503
...Не съм пила лекарства и слава богу не се засили и всичко мина добре,но е много стряскащо и притеснително.Не се знае от какво е било,но ме попита кога съм правила секс за последно-беше предния ден!

И мен това ме питаха, когато ми започна кървенето 7ма г.с. - беше само няколко часа преди това!! Изглежда често това провокира кървене. Съответно ни забраниха всякакви подобни дейности  luvbed . Кървенето при мен спря от само себе си след около 1 седмица пълна почивка и лежане, без лекарства. 9та седмица започна пак, този път продължи по-дълго, и понеже вече имах личен гинеколог, ми изписаха и лекарства за задържане (мисля, че бяха с прогестерон, но не съм сигурна  newsm78 ).
Важното е да почиваш, да се пазиш много, да не вдигаш тежко, и никакъв секс - докато не спре кървенето, и поне още 10-ина дни след това. Само лекар обаче може да каже, каква е била причината за кървенето и необходимо ли е да взимаш лекарства или да правиш нещо друго по-специално, за да не се повтори.
Лека бременност  preggo  и здраво бебче   ylinfant  ти желая!!

# 19
  • Мнения: 1 233
Кървене имах и аз, но към 15-та г.с. Пих Дуфастон и Папаверин и си почивах много.

# 20
  • Мнения: 2 673
Два пъти лежах в Шейново с зацапващо кървене, първия път. Диагнозата ми беше заплашващ аборт. ДО края на бременността пих магнезиеви препарати, но-шпа, папаверин, защото имах контракции.
Трябва НЕПРЕКЪСНАТО ДА СЕ ЛЕЖИ и е нужно повече внимание.
Лека и безпроблемнна бременност!!!

# 21
  • Мнения: 817
Аз също имах кървене в началото на 2 месец.За мен всяко кървене е отклонение от нормалната бременност.Вседствие на кървенето при мен частично се беше отлепил плода и имаше опасност от аборт.За щастие лечението ми повлия добре и запазих бебо-пих дуфастон,но шпа-мускулно,агументин,и витамин ц ампули.Забравих да спомена,че моето кървене си имаше за "приятел" контракции.
Успех и дано всичко е на ред при теб

# 22
  • Мнения: 80
Аз също в началото на 4 месец прокървих - розово и много се изплаших. Лекарката ми каза да пия 2 но - шпа и така 3 пъти на ден. Отървах се само с това протичане, но след 10 дни отново се появи, беше кафяво, после още веднъж получих подобно кървене. Когато ходих на 3Д ехограф споделих с гинеколкожката за това кървене и тя ме прегледа вагинално. Откри ми полип, който се появявал по време на бременност, но до 5 месец изчезвал, явно при мен не е изчезнал. Забрани да правя секс до края, защото така се предизвиква кървенето. И много почивки, никакво натоварване, само покой. Сега пия магнерот, но то е, защото имам от време на време контракции. А  до края на 3 месец пиех Утрогестан. Това е от мен.

Общи условия

Активация на акаунт