Разградски мами хубави!!!

  • 11 323
  • 383
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 441
И аз съм на неограничен,но към Евроком.За втори път ми се случва .Миналия път някой беше отрязал кабела.Сега незнам каква беше причината,но и комшиите нямаха нет.Аз почти нищо не тегля,защото нета сме го пуснали на стария комп,а тук нямам много място.Другият компютър е в другата стая и го използват татито и Рени за игрички.Моят мъж не се влече много от интернет,а предпочита игрите.Пък и така нямаме спорове кой кога ще е пред комюпъта-всеки си има  hahaha

# 16
  • Мнения: 256
и ни е сме на не ограничен достъп към прошето мъжът ми тегли страшно много работи но проблеми през тези дни както вас сме нямали е да чукна на дърво де  bash hit

# 17
  • Мнения: 441
Стели ще излизате ли? Искаш ли да се разходим и после на кухнята?

# 18
  • Мнения: 256
скайпа ми е ohotnick1  Laughing

# 19
  • Мнения: 441
Стели да не си си сменила ника в скайпа

# 20
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейте.Успях най-накрая да се включа.Ние сме към Абритус ком,много ме нервят.

# 21
  • Мнения: 441
Здравейте.Успях най-накрая да се включа.Ние сме към Абритус ком,много ме нервят.
Сменяй ги тогава #2gunfire #2gunfire

# 22
  • Мнения: 3 219
ЗДравейте и от мен пак.Гледам ,че сте се появили.Бързам да ви се похваля ,че нашето малко Буби спечели  newsm18 newsm18 newsm18един конкурс със снимки на тема "Обичам да хапвам вкусно" ,организиран от един друг детски сайт съвместно с ХИП.Бях изпратила онази снимка от нашето албумче,на която е захапал един суджук.Сега ще ни изпратят някакви техни продукти и играчка.Като пристигнат ще ви кажа.

# 23
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ха добър ден!Как сте милички?  Hug Hug  Харесва ли ви темата?? За другата тема ми се иска да напиша кой в кой квъртал е за да се знае!
Аз иначе съм малко зле!Днес пак ми "ровичкаха" в раните! #2gunfire Cry  В други ден съм на преглед така че стискайте палци да нямам много раничи и да ме излекуват добре!Гушкам ви  Hug  bouquet  И да си пазите човечетата  newsm30 smile3504

# 24
  • Мнения: 441
bubito честито
Марги новата темичка е супер.
От все сърце ти пожелавам всичко при теб да се оправи. smile3525
И скоро очакваме добри новини от теб. newsm47

# 25
  • Разград
  • Мнения: 3 110
bubito,честита ви награда.И моят син обича суджука,но не да го яде,а да го купува.Като го попитат какво ще си купи той казва първо суджук,и много хубаво изговаря думата.
А за
Абритус ком,ще ги сменя,когато се преместим в новото ни жилище.
Марги,стискам палци всичко да е ОК.

# 26
  • Мнения: 3 219
Колко плащате вие за нет и на каква скорост е,да можем да помогнем на max-mama  да си избере нов доставчик.Моята такса е 31лв,на 1024  безкрай,с двугодишен договор

# 27
  • Мнения: 441
аз съм на доста по-ниска скорост,но за 15 лева толкова  hahaha
А в Орел няма голям избор на доставчик,само Абритус и БТК.Зависи вече, къде смята да се мести  newsm78

# 28
  • Разград
  • Мнения: 3 110
За скороста не зная,казва ли ти някой.Плащам 10лв за 1000МВ плюс.Така се води по тарифен план.Още 2-3 месеца ще ги изтърпя.
Новото ни жилище е в бл"Марица"до опасния завой.

# 29
  • Мнения: 441
Е,там ще имаш избор на доставчик поне.Пък и ще си по-близо до центъра и ще се виждаме по-често.

Общи условия

Активация на акаунт