✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 1

  • 38 437
  • 785
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 527

Dancing Stars – една от най-популярните и бляскави шоупрограми в света, тръгва тази пролет в праймтайма на bTV. Предаването е по лиценз на световноизвестния формат на BBC Worldwide – Dancing With the Starts, в което звезди от различни области танцуват заедно с професионалисти.

Водещи на Dancing Stars са Александра Раева и Краси Радков, които с танцова стъпка, много настроение и хумор, ще дирижират събитията в бляскавото шоу. Ръка за ръка Алекс и Краси ще съпреживяват на живо емоциите на участниците и техните партньори в танците, ще разведряват с усмивка натрупаното напрежение по време на елиминационните етапи и ще забавляват зрителите и гостите в публиката от високата сцена на шоуто.

 
В шоуто на bTV ще участват 16 известни личности от света на шоубизнеса, културния и обществения живот в България. Те ще се обучават на класически, състезателни и модерни танци от професионални танцьори. Изпълненията на участниците ще се оценяват на живо както от жури, така и от зрителите на bTV чрез sms гласуване. Победителят ще бъде отличен със специална титла.

Dancing With the Stars е създаден през 2004 г. Бързо се разпространява в държави като Австралия, Русия, Бразилия и Китай, както и в много европейски страни. До момента форматът е лицензиран за излъчване в над 30 страни и е абсолютен хит за милиони зрители по света.

Време е за забавление!



Последна редакция: сб, 27 яну 2024, 18:51 от #RAngelova

# 1
  • Мнения: 9 184
Знае ли се, ден и час на излъчване?
Рядков ми стана много анти ,от предишното предаване, което се опита да води с жена си.

# 2
  • Мнения: 3 527
По неофициална информация стартира на 19 февруари и ще се излъчва в понеделник от 20.00 до 23.00 часа.

# 3
  • Мнения: 5 698
Благодаря за темата!
Чакам с нетърпение да започне предаването.
Единствено водещите не ми харесват, и то повече ми е неприятен Радков.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 409
Записвам се да ви следя. Не съм решила още дали ще го гледам. Краси ми е нетърпим. Сигурно ще го гледам с превъртане. От къде го измислиха този водещ.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 060
На мен Алекс ми е още по-нетърпима и от Краси, но се надявам да се наслаждаваме на красиви танци и приятно жури.
Най-много му се радвах някога, когато го водеха Тодор Колев (светла му памет) и Радост от Огледала. Страхотно се справяха!

# 6
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
Неприятно изненадана съм от водещите, но не само на това предаване в пролетния сезон на бтв, но това е. Ще го гледам. Разчитам на развлекателните предавания да разнообразяват вечерите.

# 7
  • Мнения: 469
Благодаря за темата! И аз при вас.
Обичам това шоу, на водещи не случихме,но истински се  надявам участниците да са по-добре подбрани и да се получи хубаво предаване.И журито да го бива,много харесвах Галена и Памбос.

# 8
  • Мнения: 1 882
Благодаря за темата!
И аз очаквам предаването с нетърпепие. Дано Краси не се лигави много.

# 9
  • Мнения: 7 197
Аз харесвам Алекс Раева, за Краси Радков не знам какво да мисля...
Най-важни са участниците, дано са ги избрали атрактивни и интересни.

# 10
  • Мнения: 3 064
Ако Илиана Раева е в журито ще се замисля дали да му дам шанс

# 11
  • Мнения: 790
Много хубаво и приятно предаване ! Че тези певческите вече се изхабиха! Надявам се да се забавляваме !

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Официално: Ето ги всички участници в новото издание на Dancing Stars

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Oficialno-Eto-gi-vsich … v7Qt2KvAAB1qcpV2Q

# 13
  • Мнения: 1 882
Не е зле, на пръв поглед няма лица, които се бутат навсякъде. Обаче си знаех, че Мария Бакалова няма да участва. Най-вече заради това, че тя си има постоянни ангажименти, а и не знам какъв хонорар е трябвало да ѝ предложат, за да приеме. За сметка на това приятелят ѝ ще участва. 😃
Натали има предишен опит с танците. В английския формат публиката много недоволства като някой с професионален опит участва или пък още повече, ако достигне до финалите... Да видим тук как ще е.
Ще стискам палци на Ивет.😊

# 14
  • Мнения: 3 527
В танцовата битка се впускат:
1. Неделя Щонова
2. Натали Трифонова
3. DARA
4. Емануела
5. Мила Роберт
6. Нона Йотова
7. Боряна Баташова
8. Ивет Горанова

9. Филип Буков
10. Даниел Пеев-Дънди
11. Папи Ханс
12. Валери Григоров
13. Емрах Стораро
14. Виктор Стоянов
15. Серафим Тодоров
16. Свилен Ноев

Общи условия

Активация на акаунт