Booking – 7

  • 25 763
  • 638
  •   2
Отговори
# 540
  • Мнения: 6 302
На всеки получен кешбек пише валидност
На пари получени за престой през февруари, валидноста им е до края на април догодина.

# 541
  • Мнения: 111
А тези кредити само за плащане в момента на резервация ли могат да се ползват? Не съм имал нито код, нито кредит, извинявам се за въпроса.

# 542
  • Мнения: 107
Сега видях, че имам код, който е валиден до 17.04 - Не знам вече дали е валиден. Ако някой ще резервира може да пробва

Вашият промокод

784VUNQWC1

# 543
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Елизабет, ползвах го, благодаря ти много!

# 544
  • Мнения: 286
Q3699VVD5U валиден до полунощ

# 545
  • Мнения: 49
Petkova93, използвах го, благодаря ти 🍀 в последната минута резервирах с кода 😘

# 546
  • Мнения: 11 027
Много пъти съм се чудил дали тези проценти намаление, които слагат Букинг.ком ... 30%, 40%, 50% са измислени или поне... силно преувеличени? Преди малко попаднах на 72% "намаление", някаква баснословна цена задраскана. Не само, че не е реална, ами се оказа, че и вече намалената цена е по-висока (45 долара на нощ) от тази, която е в официалния сайт на същия хотел ... 38 долара на нощ.   Става въпрос за Karat Inn Boutique Baku, не че е важно. просто пример как задрасканите цени винаги почти са пълна измишльотина. И доста некоректен рекламен трик.



Ето и от  сайта на хотела:



Друг е въпросът как по време на седмицата, в която се провежда Формула 1 цената скача от 38 долара на 2176 долара/нощ. Но... това да не го коментирам.

# 547
  • Мнения: 4 335
e, не, сайта на хотела е съвсем друго нещо и няма нищо общо.
всеки посредник може да си има различни цени, ти си резервирай където ти харесва...
не че същото нещо не може да се случи и пак със сайта на букинг, но ако влезеш отдругаде

# 548
  • Мнения: 2 858
О, ако има някакво голямо събитие тотално изплискват легена. Миналата година ми се наложи да променя резервация за Валенсия в периода на Moto GP,  счупих си нервите да се боря с приложението и накрая писах на хотела, откъдето най-невъзмутимо ми върнаха, че по време на това състезание минимумът нощувки е 4. И ако държа точно на техния хотел, да си платя 4 нощувки, а пък ако искам, да ползвам 3, това е положението. Доста от хотелите бяха така, а ми се е случвало и за други места и събития, дразнещо е, когато не е ясно обявено и трябва да си чупиш главата, докато го разбереш.

# 549
  • София
  • Мнения: 5 153
Доколкото знам при договор винаги booking изисква клауза, че хотелът няма право да сваля цените си без да обяви и същите свалени цени през тях.
Именно затова и могат да си позволят гаранцията за най-добра цена - намериш ли по-добра, връщат разликата. Аз за 12 години ползване на услугите им, не съм намирал.

Проверявам контролно за произволна дата 12 юни за един човек. Възможно най-ниската цена за нощувка през booking е 30 евро.
Възможно най-ниската цена през сайта им е 44.09 евро.  Ти за кои дати и за колко човека виждаш тези разлики?

# 550
  • Мнения: 1 221
Те пускат в Букинг няколко стаи, които по принцип са по-скъпи и при тях- например стая с изглед, с вана, суит или апартамент, безплатна анулация... Другото, което трябва да се гледа, е дали е включена някаква храна, защото много често офертите на големите хотели в Букинг не включват храна за същата цена на сайта им с храна. Но при хотелите е лесно- винаги се проверяват цените на сайта и запазваш от където ти изнася

# 551
  • Мнения: 47
Добро утро в този дъждовен ден🫶 Времето е само за ✈
Решихме да отскочим и ние, но търсим код от букинг🤷♀
Ако се намери някой, който е получил, но не му е нужен, с радост ще го очакваме на лично съобщение 🙋🏼♀
Успешен ден на всички и много слънчеви почивки!🩷

# 552
  • Мнения: 11 027
В София не е дъждовен ден със сигурност. И аз търся код, но няма смисъл да пиша съобщение за това, тъй като чакащите за такъв са много повече от даващите и 90% от чакащите няма да ги огрее Wink
e, не, сайта на хотела е съвсем друго нещо и няма нищо общо.
всеки посредник може да си има различни цени, ти си резервирай където ти харесва...
не че същото нещо не може да се случи и пак със сайта на букинг, но ако влезеш отдругаде
Това го знаем всички. Посредниците си слагат каквито цени искат. В случая акцентирах на измислената задраскана цена, типична за българските супермаркети например. Целта е клиентът да се шашне на огромния процент намаление. А то всъщност няма намаление.

# 553
  • Мнения: 1 511
В София не е дъждовен ден със сигурност. И аз търся код, но няма смисъл да пиша съобщение за това, тъй като чакащите за такъв са много повече от даващите и 90% от чакащите няма да ги огрее Wink
Това изобщо не е вярно. Преди няколко дни търсих код - получих 5 съобщения с кодове на лично. Има страхотни хора в тази тема!

# 554
  • Мнения: 11 027
Въпрос на лични впечатления. Изказвам своето. Нямам предвид поведението (не се съмнявам в страхотните хора), а че просто има по-малко хора, които са с кодове, които да дадат.. и има много повече нуждаещи се. Впечатленията са ми не само от този форум, а и от други форуми и няколко ФБ групи за пътешествия, в които се дават кодове. Винаги има изключения. Във вашия случай е било въпрос на късмет.  Аз предпочитам кодовете да бъдат публикувани или някой да напише "Който първи ми пише, му давам код", защото така най-бързият печели. Иначе с пращанията на лично, винаги ще има ощетени, прескочени... и може някои хора никога да не получат код, ако чакат на ЛС. Това си е мое мнение. Но няма как да се препоръчва каквото и да било, защото всичко това е доброволен акт на човека, който притежава код.

Общи условия

Активация на акаунт