Всички под ръчичка, да видим втората чертичка! 05.02 - 11.02.2007

  • 13 933
  • 456
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 270
Добро утро!
Хайде - вторник е, някой да ни зарадва е време!
Успешен ден, момичета! Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 320
Здравейте, момичета! Вчера не успях да вляза, но днес бързам да ви прочета и да ви кажа, че стискам палци за всяка една от вас!   bouquet

# 47
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Стела,защо не се разсейваш с мисли за сватбата,аз така правя.Моята е на 21-ви април и когато много се изнервя от мисли за лелки и ову си представям каква ще бъде сватбата

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Хелоу Laughing Гледам не сте пили кафе още, а аз се замотах тази сутрин Whistling

Голям зор видях докато открия лекар да направим фоликуметрия утре и направо избеснявам вече Crazy Най-накрая се вредих утре сутрин за един, който не го бива много, но нямах избор вече, че ще пропуснем овуто, ако има такова. Успешен вторник на всички, сега ще ви изчета, че вкъщи не мога да се вредя на компютъра и не съм влизала снощи Hug

# 49
  • Мнения: 780
здравейте милички  Hug как сте днес гледам разни ревли се навъдили Naughty
STELLA_B милата ми без такива нали сме се разбрали розовите очила и готово Hug а още май не се знае Praynig Mr. Green
pretty и аз смятам че е време някой да се похвали ама не те се крият Crossing Arms аз пък ще ги изловя Mr. Green а при тебе как е положението аз нещо ви изпуснах миналата седмица и сега доката вляза в час Whistling
mimeto_iv всички стискаме палци ама никой не ще да се хвали а ти сега и тебе да захвана как е при тебе я докладвайте всички бързо Mr. Green
Menta здравй и от мене и добре дошла Hug много е хубаво при нас вярно ама мислим скоро да те изпрашаме в отчетни  Praynig Mr. Green е не само тебе де всички ще ви пращам там Mr. Green
katalina и на мене ми се затанцува като ви чета да вземем си спретнем една групичка ли newsm78
Juturna дано скоро го използваш тоя специален тест  Hug
Veri4 и ние на тебе мила го пожелаваме Hug
Slavunder казана дума хвърлен камък ще ви дебна на девети Praynig Crazy
sladka_mama идввай по начесто ама не само да ни четеш и да кажеш що става с тебе бе девойко Mr. Green Hug

  така сега да видим кой се губи и кой не ни навестява: didikar-това че си седиш в къщи не означава че не трябва да ни навестяваш бързо да се явиш за проверка
6у6она и тебе те няма и mu6muroka и нея ааа много станахте elpet късметчето ми къде си и ти никаква не се вясна пак ииии много важно Goldieeeeeeeeeeeeeeeeeeee къде ни е кафетооооо не мога да си отворя очите идвай бързо и ти ама не само да го оставиш пиши какво става при вас ти нали щеше да правиш излследвания кажи как вървят нещата-о видях ч се яви ама нищо мойто да си го кажа аз

така сътрешна проверка направена Mr. Green който е липсвал ще му дърпам ушите Naughty
хубав ден сладурки много цунки мунки и усмивки от мене за днес
а да кажа и аз за мене си аз си обърках тотално лечението не съм сигурна лекарката ли е крива или аз ама както и да е сега пак отначала 10 дни ама днес вече ми е 5-ти и така на 16 съм на контролен преглед да видим ний тогава кой кум и кой сват и кой ще яде бой мъжо или докторицата #2gunfire #2gunfire
 Hug  bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 50
  • Мнения: 660
Добрутро, добрутро!!!  Grinning

Добре, че има кафенце, че не знам.... дремя пред монитора, а толкова робота имам днес! Голди, наистина се чудех къде изчезна вчера, защо не се появи. Добре, че си си тук, че без теб някакси пустее темичката!   bouquet

Айде за всички, които чакат 9-ти - стикам палци много усърдно!  Praynig Дано ни зарадвате момичета - във вас ни е надеждата.  Hug

Стелла, бързо усмивката  Mr. Green и никакви сълзи! Права е Никита-Денева, ангажирай се с положителни мисли , а какво по-положително от предстояща сватба!  Heart Eyes

Хубав ден на всички!  Sunglasses

# 51
  • Мнения: 1 446
Стела, недей да се ядосваш, слънчице, настрой се положително: идва денят на влюбените, а кой е по влюбен от нашите мъже, които сме ги накарали и секс по график да правят (че и никакви злобарки междувременно, за да им узряват питомците)  Mr. Green

Вчера му обяснявах на моя мъж какво го чака, ако не съм бременна този месец: тестове за ову, термометър в дупето и т.н. И никакви отсъствия от семейното ложе, да няма после бебето що е със сини очи: сега на майка ми ли прилича или на бившето ти гадже?!

За протокола: още нЕмам гости

# 52
  • Мнения: 2 270
ro6ko_ - аз не чакам на 9-ти Praynig
Goldie - мерси за кафето и стискам палци за теб - крайно време е да се похвалиш, след като уловиш овуто този месец! Hug
STELLA_B - я по-ведро, мила! Hug Какви хубави неща те очакват, а ти си увесила нос - не така Naughty

# 53
  • Мнения: 1 305
Добро утро  момичета
Стелка повечко търпение, прави са момичетата мисли повече за сватбата и слагай розовите очила  Hug
Goldie кафенцето както винаги е супер  Simple Smile
На всички чакащи като мен успех  Praynig
Момичета да ви каза за мен, имам закъснение от 3 дена. Тестовете които си правих ви казах в редовното време бяха отрицателни, а на 7-8 мин станаха положителни  ooooh! . От 5-6 дена ме боли все едно всеки момент ще ме навести лелката.Никакви други симптоми нямам. Утре ще правя нов тест за да си покаже  Praynig. Тези дни си сменям работата и много съм напрегната не зная дали закъснението не ми се дължи на напрежението или на положителен тест. А аз тези дни толкова съм ангажирана с новата работа, че дори и не ми остава много време да мисля. Това се случва с мен момичета и знам, че вие сте най добри съветник и слушател
Малко дълго стана моето обяснение, Целувам ви всички и ви стискам палци

# 54
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
На всички момичета искам да благодаря за милите думи и куража, който ми вдъхвате! Hug Много ви обичкам всичките! Обаче този месец просто ми дойде твърде много и в момента съм пред нелвна криза. Непрекъснато ми се пълнят очите със сълзи и имам чувството, че ще откача! Опитвам се да послушам съветите ви и да мисля за хубави неща, ама цъ. Дори преди малко си го изкарах на мъжо и му казах че пръста си не мърда за тази сватба и му затворих телефона. Е, не ми стана по-добре! Просто ми е тъжно!
Извинявайте, че ви натоварвам, но няма на кой друг да си излея душата! Още веднъж - простете ми!  bouquet Hug

# 55
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Ох,Стела,много ми е познато това чувство.Вкъщи толкова се бяхме изпокарали покрай подготовката, че аз в един момент казах,че няма да има сватба. NaughtyДобре че ме знаят,че ми минава бързо ,иначе като нищо да бяхме я отменили.Сега отмина този период и взех да се вълнувам много,най-вече заради модела на роклята

# 56
  • Мнения: 1 446
Стели, не се притеснявай, мила, значи всичко е под контрол и в границите на нормалното Simple Smile Иначе бих се притеснила за вас.

Само за справка: на моя мъж му казах един ден преди сватбата, че няма да има сватба - така че може още да се развивате. Но не забравяйте да правите секс, дори и да не си говорите  Mr. Green

Не бъди тъжна, слънчице, сподели и ще ти олекне: сватбата си е голям ангажимент, нормално е да ти е криво.
Но само си представи след нея колко много сервизи ще имаш за чупене и даже по кого да ги хвърляш (последното е безплатен бонус и върви с документ за собственост)

# 57
Стели, искам усмивка от теб ........ еее не му мисли много УСМИХНИ СЕ  Praynig
Знам, че нервите и напрежението в момента са големи, но както каза Irenn слагай розовите очила и гледай напред.
Помисли за всичко хубаво, което те очаква!
И никакви лоши мисли, да не говорим за сълзи  Naughty
Целувки и приятен ден  Hug

# 58
  • Мнения: 660
Irenn, дано закъснението ти да не е свързано със смяната на работата! И нека тестчето утре те зарадва с 2 чертички!!!  Praynig
Също така - честита нова работа! Дано ти хареса и само успехи да жънеш!  Hug

Хаха, май на всички ни е било весело при подготовката на сватбата. Нашата беше на Созопол и заминахме от София 3-4 дена по-рано. Аз бях със страшна зъбоболна криза, с изваден мъдрец, който беше възпалил всичко наоколо. Болки непоносими. Не знам как ме издържа тогава мъжа ми, защото през 90% от времето плачех, а когато бях натъпкана с обезболяващи - му се карах!  Embarassed Embarassed Имаше реален шанс, ако не ми беше минало да си се прибираме в София и да отлагаме сватбата.  Беше страшно забавление - всеки от тези 3 дена ставахме в 7 сутринта и ходехме на физиотерапия в Бургас!  #Crazy Но в крайна сметка се оправих и сватба имаше!  Сега ми е много смешно като се сещам за това, ама тогава що сълзи изплаках....  Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 851
Мила STELLA_B, нали се разбрахме да не се отчайваш. Я преглътни буцата, защото графиката ти все още е перфектна, а нали се разбрахме, че ако и днес ти е висока БТ => си preggo
И аз съм чувала, че притесненията и нервите около сватбата са големи, но после пък изживяване е страхотно, особено когато знаеш, че вече не си сама  Wink
Irenn: Браво за търпението!  Praynig се утре със Стелчето да се похвалите с  EFP Една моя приятелка ми разказа, че 5 години са опитвали за бебе и все не ставало, накрая като си сменила работата - станало! Така, че това е на късмет. Може би тогава човек не го мисли и то се случва Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 11:41 от DesiT

Общи условия

Активация на акаунт