Лили Иванова се сгодила

  • 4 591
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 734
Липсват ми песните й.
"Ветрове" ми обръща разни неща като я чуя...
... косачи раздират без пощада душата ми млада....

 Каквото и да говорим жената си е жена отвсякъде!

# 76
  • Мнения: 8 769
Абе тия вестници няма ли нещо смислено, с което да си запълват страниците? Глей ся какви дебати провокират...пфуу...
Ми решила жената, сгодила се. Утре ще се ожени. Може пък и някой рекламен трик да е.
Що не се смяха всички на Лиз Тейлър дето 7 пъти се жени и така и не реши с кого иска да живей, а?
А пък (баба) Лили гледах наскоро по НТВ, в предаването на Цветанка Ризова. Направи ми много добро впечатление. И самта тя си каза, че изобщо не е капризна. Каза и и много други работи. Интересни.
Достойна жена е тя. Бравос! newsm20

# 77
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
е,вече трябваше да си намери някой да й сменя памперсите  hahaha
да ме прощавт феновете й но не се сдържах Rolling Eyes

Не, че съм и фенка ама не мисля, че заслужава жената такова държание пък било то и във форум.
Достатъчно е направила и постигнала в живота, че да се замислиш малко преди да напишеш такова нещо за Лили Иванова.
Ама то си е типично за нас Българите това, да си плюем "иконите".  no


Точно така. Peace Какво непрекъснато се подиграват на тази жена. Може, пее и не слиза от сцената. Хайде да го направят и тези,дето и се подиграват. Кой знае те какви ще са на тази възраст, ако изобщо доживеят. Човешката завист и глупост нямат граници.

# 78
  • Русе
  • Мнения: 659
Цитат на: karmacoma в понеделник, 05 февруари 2007, 15:20
мен пък лично ме отварти, като се беше върнала от Германия, забравила българския. аре, бе, ебаси превземките. а че има глас, има...

не беше ли Камелия Тодорова със забравения български ?

Лили Иванова беше, много добре си спомням как за няколко месеца беше позабравила българския и мен много ме издразни тогава

# 79
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз също съм сигурна, даже питах майка ми преди малко. с Асен Гаргов бяха в Германия през 80-те, работеха за някакво "Шарено котле", или каквото котле е било там... Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 418
Вярно е.Мънкаше тогава нещо,все бъркаше думите.Вмъкваше и по няколко немски.Но това на фона на гласът и направо не се забелязва.Евала!

# 81
  • Мнения: 7 640
..........Що не се смяха всички на Лиз Тейлър дето 7 пъти се жени и така и не реши с кого иска да живей, а?
..........

преглеждах дали някой го е споменал преди да го напиша Peace

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Днес в Стандарт пише, че примата Лили Иванова се сгодила Laughing Пазела в тайна името на изгората си.Знаело се само, че бил от чужбината. Mr. GreenМай бил руснак или украйнец. newsm78

Тутанкамон, може би   newsm78

/не прочетох всичко до тук, съжалявам ако се повтаря/

# 83
  • Мнения: 1 418
В анонса на сутрешният блок на БТВ Лили Иванова каза,че една сериозна преса не би си позволила да пише такова нещо.Гледайте утре сутрин!

# 84
  • Мнения: 165
Доколкото разбрах,Лили Иванова е отрекла слуха че се е сгодила Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 6 417
Лили има три брака, не няколко си - първият е с лекар от Кубрат. Развеждат се в началото на кариерата й. Вторият й съпруг е композиторът Иван Пеев, а третият е с журналиста Янчо Таков. Rolling Eyes

# 86
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
За мен Лили Иванова си остава примата на българската поп музика. Жалко, че в личния си живот не е била много щастлива. Ако наистина се е сгодила, желая й късмет.

# 87
  • Мнения: 4 585
      Три години съм работил в родния град на Лили Иванова.
      Хората там много уважаваха не Лили, а майка й, баба Мария. Лека й пръст.
      За човека Лили няма да коментирам.
      За песните й - виждал съм как изглеждат 2 метра грамофонни плочи без еднакви.
      Съвременните звездици трябва да се качат на раменете на майките си, да и помиришат памперса.

# 88
  • Мнения: 1 312
За мен Лили Иванова си остава примата на българската поп музика. Жалко, че в личния си живот не е била много щастлива. Ако наистина се е сгодила, желая й късмет.

И ни най-малко не ме засяга личният и живот!Тя е певица,какво значение има за творчеството и с кого дели леглото си?

# 89
  • Мнения: 4 156
По телевизията май го отричат.

Общи условия

Активация на акаунт