Лили Иванова се сгодила

  • 4 605
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 186
Абе момичета тя може да е бременна и затова да правят годеж "младежите"  Grinning

# 106
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много си проницателна. Браво!

# 107
  • София
  • Мнения: 3 099
Гласът й е достоен за уважение, но на тази възраст да си показваш ингвиналните гънки по концертите и снимката ти да забавлява тълпите ми се струва не много достойно... Да не говорим, че даването на интервю със слънчеви очила е признак на лошо възпитание и липса на уважение към събеседника и/или събеседниците... К'во ги крие тия бръчки, никой няма да я сбърка с Бритни Спиърс!!!

Сори, така мисля!  Angry

# 108
  • Мнения: 61
.А защо примерно хората не се подиграват на Йорданка Христова ? Защото тя също продължава да пее,защото жената се държи на положение и не се прави на нещо,което не е .
Надявам се сега да не ме линчувате публично  Simple Smile

аз ще ти споделя, че непрекъснато се подигравам на йорданка христова - защото е далеч по-бездарна и далеч по-голям кукумицин от лили иванова... Simple Smile просто като с е появи с китките в косата и с шаловете, примряла от "страст"... и избива рибата над 80 години...

а за лили иванова- имиджът и е фикция; тя знае на колко е години, но когато правиш изкуство, ти разказваш на хората една история, една фантазия, мечта, не им разказваш себе си... второто е банално. не може да пее с пеньоар, от тези дето ги продават на лъвов мост, само щото баба ти например ходи на седемдесет години с такъв пеньоар на село... недейте групости да говорите.

мисля, че лили е абсолютна класика в нашата популярна музика; прави напълно неподражаеми стопроцентови неща. и макар да не се харесва на всички, просто е най-добра в това, за което се хваща. всичките и песни са толкова мислени, интелигентни и дълбоки - и като текст, и като музика, и като неповторимо изпълнение, че неслучайно я наричат прима. а дали е кофти човек - нямам представа и не ме интересува.

# 109
  • Мнения: 5 140
Освен да и кажа Честито, нямам какво друго да добавя.

Общи условия

Активация на акаунт