сутиенът - кога е вече прекалено?

  • 3 137
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сутиенът едва ли ще помогне, ако сте имали чести вариации в теглото и не спортувате. Под спорт имам предвид ако щете най-елементарни упражнения, не да ставате атлет.  Laughing Лицевите опори са добър вариант.
Много е важна формата на гърдите (генът, както Биби е казала Wink) - ако са по-широки, по-трудно ще увиснат.
Все пак е добре да се носи сутиен ден и нощ, когато бюстът рязко нараства -  дните около цикъла, при бременност и кърмене.
И разбира се, при всякакви спортни натоварвания, свързани с подскоци и друсане.

# 31
  • Мнения: 6 618
И аз не мисля ,че спането със сутиен ще помогне .Гърдите ми се поразвалиха малко от кърменето ,но май единствено с пластика ще може да се оправят.

# 32
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И аз не мисля ,че спането със сутиен ще помогне .Гърдите ми се поразвалиха малко от кърменето ,но май единствено с пластика ще може да се оправят.

Явно всички които сме родили,ще сме на това мнение Peace,че гърдите ни никога вече не ще бъдат както преди!Но не мисля ,че и спането със сутиен би помогнала-всичко е въпрос на даденост Flutterили го имаш,или не Crossing Arms.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 605
С годините промяна най-вероятно се усеща само при жените с голям бюст.

Това го потвърждавам от опит  Cry . Но и раждането има значение!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 457
Според мамолозите е вредно да се спи със сутиен, предразполага появата на кисти и други образувания, освен това тази кожа също има нужда да диша  Peace

# 35
Незнам кое е вредно и кое не, но аз лично мразя да нося сутиен! Е разбира се не ги пускам на паша, но за през нощта - не мога да си представя това нещо да ме стяга и когато спя. Не мога да се похваля с голям бюст, но по време на бремонността гърдите ми станаха 3 пъти по-големи. Сега все още кърмя и започват да заприличват на галоши затова правя едни уражнения за стягане: клякам на колене и правя лицеви опори. Това са специални женски лицеви опори. Определено помага, но трябва да се правят всеки ден на сериики по 30 примерно. Всеки избира колко да се натоварва. Отначало се започва с по-малко. Та успех момичета  Peace Гравитацията си казва думата ако и я дадем  Wink

# 36
  • Мнения: 184
и аз знам, че ако непрекъснато се носи сутиен, мускулите на гърдите се отпускат и гърдите увисват.

най-добре е според мен сутиен през деня а през нощта без. нямам големи гърди, но въпреки това не виждам как може бюстът да увисне докато си лежите Thinking

# 37
  • Мнения: 402
Здравейте! Аз лично след 2 раждания намирам бюста си доста променен, но не мога да кажа, че не го харесвам. По-добре изглежда с подходящ сутиен, разбира се. През деня не мога да си позволя да ходя без сутиен /такава ми е работата/, но задължително спя без сутиен, но си имам едни хубави потничета тип "корсаж", които хем са много удобни, хем са красиви и се чувствам идеално с тях. Така че, моето мнение е - всичко е индивидуално, важното е да се чувстваме добре от избора си.
Е, ако питате съпрузите ни те определено ни предпочитат да си лягаме без сутиен или да го свалят веднага след лягане.

# 38
  • София, България
  • Мнения: 5 597
все пак ползвате ли някаква козметика?

# 39
  • Мнения: 2 631
Знам, че гърдите се сплескват и увисват (с възрастта, разбира се), ако спите по корем... Както всъщност аз постоянно спя Embarassed
Но моите поне са малки по размер и добре оформени  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт