Какво месо да дам за първи път?

  • 1 221
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
И двете си деца съм захранила първо с пилешко пюре.

# 16
  • Мнения: 313
И пуешко и заешко продават по магазините Peace

# 17
  • Мнения: 374
И аз започнах с пилешко месо, после - пуешко, телешко, заешко.

# 18
  • Мнения: 2 553
Нашата педи ни посъветва първо да дам телешко  #Crazy Аз обаче първо дадох пилешко, после пуешко, после заешко и чак след това телешко  Peace Свинско и риба още не съм дала - били силни алергени (пак според педито) и трябвало да поизчакаме - еми чакаме  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 381
Заешко/пуешко или пилешко, после свинско.Телешко и риба не съм давала все още.

# 20
  • Мнения: 1 186
Заешко...Пилешко....Телешко и Пуешко  Peace

# 21
  • Мнения: 999
Благодаря за бързите отговори! А продава ли се по магазините пуешко месо, понеже сама предпочитам да си правя пюретата?
Продава се, както и заешко.

# 22
  • Мнения: 267
Аз също съм на мнение да започнеш първо със заешко- има два три вида пюренца със заешко  без глутен и са чудесна първа местна храна, а след това пуешко,пилешко, телешко,свинско по-късно.

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз дадох преди седмица пуешко и се прие добре. След него смятам да въведа заешко, после пилешко!

# 24
  • Мнения: 942
Аз също съм на мнение да започнеш първо със заешко- има два три вида пюренца със заешко  без глутен и са чудесна първа местна храна, а след това пуешко,пилешко, телешко,свинско по-късно.
PeaceНие започнахме със заешко Peace

# 25
  • Мнения: 157
Аз започнах с пилешко.

# 26
  • Мнения: 3 760
Аз захраних с пилешко (май беше на 11 месеца вече), защото имах достъп до домашно... След това въведох пуешко (купешко). Ако имаше от къде да взема домашно заешко щях да започна с него.  Peace

# 27
  • Мнения: 256
Заешко...Пилешко....Телешко и Пуешко  Peace
Peace

# 28
  • Мнения: 8 242
Първо дадох пуешко на 7м., после заешко на 8м. и пилешко на 9м. - и 3те домашни  Peace

# 29

Общи условия

Активация на акаунт