За маникюра

  • 7 055
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 14 493
това ,което ми показваш-ми изглежда добре, ако е само на 1 пръст. Но рисунки на всеки пръст ми идват в повече.

и аз съм тъй. ужасно кичозни са ми изрисувани нокти, не искам да обидя никого, всеки ходи както му харесва. почти всички американки които съм срещала са с ноктопластика но не и с рисунки. и в европа май няма такива неща.
аз обаче срещам много момичета че и по-възрастни жени с рисунки, някои и сами се рисуват /щото си личи като не е направено професионално/
аз най-много харесвам френски маникюр, червен или розов лак. всички цветове извън тези не ми харесват.

# 121
  • Мнения: 9 095
аз много обичам рисунки, но да са нежни и интересни, не различни цветове и да съм като циркаджийка Peace

# 122
  • Мнения: 1 099
Преди не ми ги рязаха, но последните 3 пъти ми иъряъоха кожичките.
Старата ми маникюристка не ги пипаше, но вече не мога да си намеря някои по-свясна, която няма да иска ми ги реже!
Някои ще ми предпоръча ли някоя добра маникюристка в центзра, че аъ вече се отчаях #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 123
  • София
  • Мнения: 10 320
Преди не ми ги рязаха, но последните 3 пъти ми иъряъоха кожичките.
Старата ми маникюристка не ги пипаше, но вече не мога да си намеря някои по-свясна, която няма да иска ми ги реже!
Някои ще ми предпоръча ли някоя добра маникюристка в центзра, че аъ вече се отчаях #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Моята работи на Иван Асен, ако те устройва, пиши ЛС, ще ти дам координати Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт