за гърдите след раждане

  • 1 109
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
О, проблема ти е сходен с моя.Обаче силикон - НЕ!и съпругът ми не е привърженик на изкуствената плът...

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 973
По принцип съм против силикона, но ако положението е ужасно критично (според мен) бих сложила. Кремове за подобряване на еластичността на кожата, упражнения и т.н малко да закрепят положението засега, щом ще има още едно бебче...

# 17
  • Мнения: 2 093
Искам да питам тези,които са ЗА силикона/вкл. и мъжете/,информирани ли са точно какво представлява "имплантиране на силикон" и виждали ли са как става,защото ако са виждали,сигурно ще са на моето мнение,че освен в някои редки случаи всичко е абсолютен и излишен риск!

# 18
  • Мнения: 2 936
Искам да питам тези,които са ЗА силикона/вкл. и мъжете/,информирани ли са точно какво представлява "имплантиране на силикон" и виждали ли са как става,защото ако са виждали,сигурно ще са на моето мнение,че освен в някои редки случаи всичко е абсолютен и излишен риск!

аз мисля че много са виждали как се прави операция за поставяне на импланти...не е приятна гледка  Confused ,но който е решил-това няма да го спре!

# 19
Всяка операция е реален риск за здравето .А за да  се задоволят "желанията" на друг и да рискуваш собственото си здраве  за мен е ГЛУПОСТ И БЕЗУМИЕ.Ако мъжът до теб наистина те обича и има добри намерения никога няма да те подложи на този психически тормоз/"колко малки гърди имаш"и т.н./и физически тормоз /операцията например/.Дали си с малки или големи гърди ,висока или ниска ,пълна или слаба това не те прави по-малко жена.Ти си ЖЕНА -единствена и уникална .Не се конфекционирай!!! 

# 20
  • Мнения: 9 095
на мен ми предстои но няма да направя нищо повече от стягане Naughty, а какво става с мамите дето не кърмят newsm78

Общи условия

Активация на акаунт