Ленормандия - гледанки с картите на Ленорманд

  • 7 601
  • 412
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 527
Зависи положението на отрицателната карта дали е отпред или отзад.

Аз съм написала ако е първа в комбинация от две.

# 406
  • Мнения: 1 527
Малко дневни карти

Карта за деня - Дете после реших да изтегля пояснителна Метлата, надявам се да се прояви като повтаряемост 🙄
За любовните дела - Птици и Пръстен , прави Конника - или семейни разговори заради пръстена или някой любовник ще се появи
Работа и финанси - Слънце + Звезди - тук ще се радвам да се изкажете също

# 407
  • Мнения: 1 169
Ще ми бъде ли увеличена заплатата до 1 година?

Според мен със сигурност ще има промяна на заплатата. Корабът може да означава и промяна на работното място или пане предложение за такава, но не е задължително. Самата карта говори за дистанция. Може и да е повишение на позицията, ако е приложимо.

По Змията и Котвата съдя, че работиш в токсична среда, може да е един човек или в по-общ смисъл да се проявява тази токсичност. Но по Косата това ще бъде прекратено. Ако е човек, или по някакъв начин той ще отпадне или просто ти ще отпътуваш (по Кораба) към ново място.

# 408
  • Мнения: 1 527
Да побутна темата
Жена пита
Ще имам ли къща в чужбина?

# 409
  • Мнения: 10 863
Три карти да недостатъчни за отговор.

# 410
  • Мнения: 406
Да побутна темата
Жена пита
Ще имам ли къща в чужбина?


Аз мога да видя тенденция тук - жената ще има средствата и ще предприеме действия.
Хубаво е да питаме за конкретни неща, когато ни предстоят принципно, за някакви реални работи да си говорим.. но картите изгледат положителни.. този щъркел полет ли е, ще лети за някъде, да ходи, да оглежда Blush

По картите на Силфида - не мисля, че ще бъде повишена заплатата. Би могло да се очаква бонус- кораба, който обаче, ще е на половина на очакваното - косата.. а пък другото може да да получи в плик, знае ли се..
Но такова трайно увеличение на заплатата не виждам аз, поне за момента.. като, че и напускане не виждам - аз поне

# 411
  • Мнения: 1 527
Да побутна темата
Жена пита
Ще имам ли къща в чужбина?


Аз мога да видя тенденция тук - жената ще има средствата и ще предприеме действия.
Хубаво е да питаме за конкретни неща, когато ни предстоят принципно, за някакви реални работи да си говорим.. но картите изгледат положителни.. този щъркел полет ли е, ще лети за някъде, да ходи, да оглежда Blush

По картите на Силфида - не мисля, че ще бъде повишена заплатата. Би могло да се очаква бонус- кораба, който обаче, ще е на половина на очакваното - косата.. а пък другото може да да получи в плик, знае ли се..
Но такова трайно увеличение на заплатата не виждам аз, поне за момента.. като, че и напускане не виждам - аз поне

Или жената ще замине (Щъркела), когато събере пари (Риби) ? Реално нямаме къща , Щъркела е прелетна птица, която условно 6 месеца е тук 6 месеца в топлите страни - или ще замине сезонно ?

# 412
  • Мнения: 406
Да, аз под реално питане разбирам да има сериозни намерения и реално такава възможност. Примерно, спечелил си зелена карта и се чудиш какво да я правиш, дали да пребиваваш под наем, на ваканции или в собствен дом. А не да си стои човек без работа, да гледа в тавана и да пита - яя да видим, ще имам ли аз някога къща в чужбина Blush това имах предвид.
Но иначе по картите- определено първо са парите и после действията. Но парите са излезнали- явно ще дойдат от някъде.

Общи условия

Активация на акаунт