БТВ-интервю с Димитрина с деветте деца

  • 3 969
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
Много безотговорна ми се видя тази жена. Много й е весело на целия този хал...
"Не сме си плащали парното от 2-3 години, хахаха, имаме няколко хиляди лв. сметка, хихихи" Shocked Три перални, ако можело да й подарят Shocked
Че и още 1 бебе иска, да ги "закръглела" на 10 #Crazy
Подозирам психически отклонения, а и майчинството не прощава... оглупява се, каквото и да ми говорите, особено от 10 майчинства накуп Stop
Не само че се оглупява от толкова дълго майчинство ами се психясва според мен.

# 61
  • Мнения: 6 417
Бащата на децата ходи пеш за да пести пари от билети. Сади дръвчета към "Бюрото по труда", готви, пере, чисти, щото тя не обичала да се занимава с такива неща.  Shocked

# 62
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Аз пък си мисля,че никоя от нас няма право да съди Димитрина,как и защо ги е родила толкова деца си знае само тя!
Да-всеки има право да коментира,но  Stopда я обижда и нарича незнам каква  Sick и да я съди  Naughty отвратително звучат обидите изречени от майки за друга майка,и то от майки ,които явно имат претенциите че са достатъчно разумни,според техните си критерии!!!
Щом няма болни деца и с аномалии в развитието поради недохранване-значи се справят в това голямо семейство!Не съм гледала репортажа-разхвърляно било,ами при толкова народ как  да е прибрано!До колкото следя новините,знам,че от БТВ сами са изявили желание за репортажа,а и сами ги питаха какво биха искали-естествено,че Димитрина и мъжът и ще искат апартамент!
Струва ми се обаче, че ако имат любов и сговор у дома, че ако родителите ги научат на това, за което казваха в интервюто че ги възпитават, децата ще израстнат доста калени и борбени същества. Което е добре, в крайна сметка.
аз мисля,че децата ще имат добър старт в живота и добре изградена ценностна система

Напълно съм съгласна с това. Този начин на коментиране явно си е наша народностна черта. Днес се хванах за пореден път, че дадох мнение за едно лице само по един чут разговор. Колежката ме изгледа   Rolling Eyes Замислих се, че не съм права да съдя хората / дори и за минимални неща/, гледайки от собствената си позиция, защото винаги има втора такава.

Има всякакви хора и ние сме последните, които трябва да заклеймяват, обиждат и т.н. Разпиляна енергия, която може да се насочи към нещо полезно. Например помощ за деца, които са малтретирани от родителите си / сигурно домовете им блестят от чистота, но това ли е най-важното в такъв случай?/

# 63
  • Мнения: 9 990
Мнението ми не е формирано от един чут разказ за тези хора.И аман от тази национална черта вече.На черното бяло пък да се казва е друга такава черта... Tired

# 64
  • Мнения: 1 733
Според мен тези родители (особено майката) са наистина безотговорни егоисти! Как може обяснението, че имаш толкова деца да бъде, че те успокоявало. Ходи си лекувай нервите в клиника, какво обричаш горките дечица на мизерия и глад!
Димитрина не обича децата, явно обича себе си повече! Жалко, че уж е интелигентен човек!
По повод казаното от Дидка - ами не се справят с това голямо семейство! Оплакваха се, че нямат пари за елементарни нужди.  Самият факт, че ги давах по телевизията по повод на това дали ще им дарят апартаманет или не, значи, че не се справят! Ти защо не отидеш да си поискаш апартамент от кмета? Не смятам, че казаното от мен е обида спрямо Димитрина, просто наричам нещата с истинските им имена.

# 65
  • Мнения: 9 990
Ама Даниеле, то и аз нямам имущество недвижимо.Апартамент нямам.А те имат.И на тази база съм си направила сметката-парно, ток, наеми и бла-бла-всичко.Те не плащат и режийни даже, имат имот, и пак искат....И аз не обиждам майката, но Истината понякога Боли...

# 66
  • Мнения: 1 455
И защо да не иска жената? И мен ако дойдат да ме питат медии и политици и аз ще си поискам.
А за децата не съм съгласна,че и те ще свикнат на готово.Леля ми така отгледа три деца,вечно на гърба на хората,вечно в заеми и молби,но с чиста съвест мога да кажа,че от тях станаха ХОРА.За съжаление от майка им не стана човек.
В конкретния случай не защитавам жената,но не ми влиза в работата да я съдя.
Да си кажа,че много по жал ми стана онзи ден,когато за пореден път дадоха две загинали дечица оставени сами в къщи.Ето тези родители бих осъдила.

# 67
  • Мнения: 1 432
Нищо хубаво не мога да кажа за родителите  Confused. Много безотговорно от тяхна страна  Crossing Arms......децата теглят от цялата работа.  ooooh!

# 68
  • Мнения: 4 965
Вместо да се пънете и да се обяснявате, моля съберете парички и ми подарете къща на 3 етажа в Борово; ван; 2 перални, 2 сушилни, 1 по-голямичка миялна, перяща прахосмукачка; осигурете ми поне 1 домашна помощница, 1 медицинска сестра и 1 бавачка да ми помагат; да не забравяме легълца, дрешки, колички, играчки и т.н.
За храната (без да броим АМ - за какво има фондации, а) аз ще отговарям.
Одма раждам 12 - кеф на бучки (дори вече 2 съм родила - остават само 10). Че може да се редувате и да ми ги бавите, докато аз се редя за помощи в общината или ходя да се моля на кмета да ни даде и съседната къща...
Дори за тези, които са близки по възраст, мъжът ми може да прежали някой лев за частни уроци - стига да не са прекалено много "природно надарени".
Е, може и да съм крайна, ама деца не се раждат и гледат с "оная работа", ами и с глава на раменете.


 Sick

# 69
  • Мнения: 1 673
Гледах предаването.

Тез деца сутрин като станат кое по-първо ходи до тоалетната да пишка? newsm78

Може да се гледат толкова деца и да станат хора. Нали преди 100 години хората така са правили? Ама всички са имали къщички, градинки, ниви, кокошки, агънца, задължително са се белосвали къщите на пролет хем за красота, хем за дезинфекция и никой не е чакал държавата да му даде нещо.

# 70
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
azaf  е права!  Peace
 Деца не се гледат с оная работа, а с глава на раменете! Децата  са благословение,но какво благословение си ти за децата си?
  Цялата политика на смотаната ни държава е такава и на Социалното министерство в частност! #Cussing out #2gunfire
 Последните 2 години има нова политика на насърчаване : насърчават се родители и близки, да вземат децата, оставени по домовете. Да си ги гледат, за да не ги гледа държавата! Да не харчи пари за деца,които уж имат родители.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А условията, в които отиват децата да живеят-много важно.
 За да не ме обвини някой,че говоря празни приказки- ето вижте за какво става дума:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=97970
 Това е "дом", в който държавата връща децата на майката, за да се освободи от тях. #Crazy #2gunfire
 Майката няма дори лична карта,за да може да получава поне пари или детски. В стаята имаше два опикани юргана и една печка.
 Извинявам се за "ХАРД" снимките- но това е действителност!
 Такива като Димитрина трябва да бъдат лишавани от родителски права, а не да бъдат поощрявани!  #2gunfire

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 580
   Преди време четох интервю с бащата, в което той казваше, че след 3-тото дете са говорили по въпроса и са решили да нямат повече деца. И за 4-тото и следващите тя вече му казвала когато е късно за аборт.
    Тя не вършила домакинска работа, а ходила в библиотеката да чете и да се усъвършенства в специалността си.
     Явно на жената психиката и нещо е пострадала #Crazy    

# 72
  • Мнения: 1 380
Да и според мен тази жена не е добре психически или просто е намерила на "хляба мекото". Един будала ,който ще прави деца и ще се грижи за тях.Тя трупа слава само. Не ме дразни това ,че има 9 деца.Това си е нейно решение.Подразни ме отношението и .Сякаш държавата е длъжна да и осигури жилище.Вече има едно от 100 кв.м , но иска още едно.Всичко е подарък- дрехите, леглата, печката, въобще аз не чух нещо да е купила тя, освен речниците. Ами и аз искам така. Twisted EvilМоже би и вие.Вместо да теглим кредити за жилище и да ги изплащаме 30 години , по добре да извикаме телевизията и да се помолим за по едно жилище.Вместо да купувам пералня , ще питам няма ли някой да ми падари. Mr. Green Защото това е лесния начин.Трудния е да направиш толкова деца , колкото искаш и да запретнеш ръкави и да им осигуриш всичко.
Колкото и да се моли за това и онова, никога не бих помогнала на такъв човек.Живота е въпрос на избор.Това е нейния.Да се оправя.

# 73
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз също и се чудя на тази жена, с кой акъл ги ражда тези деца? Нямат събствено жилище, нямат кой знае какви доходи и пак продължават да правят деца. Ама обичала децата - ми никой не и пречи, нека си ги обича, но и да мисли как ще ги изгледа. Аз отначало и се възхитих, да си призная честно, но сега ми се промени мнението и мисля, че не е редно да чака на държавата и обществото за помощ - това е съвсем по цигански. Четох в един вестник за един човек, който има 10 деца, но вместо да седне да реди сълзи имолби по телевизията, беше си направил отначало лавка за печено пиле и картофи, а сега вече сладкарница и ресторант и от тях си вади хляба и този на децата си. Мисля, че Димитрина и мъжа и трябва за това да се замислят.
Не знам дали става въпрос за същото семейство-има такива хора в Младост-1.Брат ми е приятел с едно от момчетата.При тях картинката е съвсем различна-много чисти хора,спомням си,че по-големите деца работеха  в кафенето,доста възпитани и добре облечени!

# 74
  • Мнения: 41
e, 9-те деца вече са факт, това не може да бъде променено...

...оттук нататък е хубаво да се помисли как да се помогне, а не само да се плюе, как мислите...
а и щом има някой, който да им ги дава, вашият проблем какъв е? да не би да ги взимат от вашия джоб?  Tired

от постовете на повечето личи, че единствено ги е яд, че жената ще вземе жилище... ТОВА ли ви е единствения проблем??? за мен това е дребнаво, даже повече...

...и да държавата е длъжна, защото, каквато и да е майката, или по-точно, каквато и да се опитвате да я изкарате - сбъркана, малоумна, тъпа, безотговорна, по дяволите, тя е майка!!!

Тази майка е родила и отглежда криво-ляво 9 деца, най малкото това са 9 бъдещи данъкоплатци на същата тая държава, която може да граби от народа си, за да спонсорира една шепа говеда... а за една майка на 9 деца да няма жилище... (и да, нарочно се повтарям)
е*ати и държавата...
Една майка ви е трън в очите! айде стига, бе...  Tired
 
...ето затова е толкова верен вица за казана на българите в ада...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт