Солун апартамент кражба

  • 1 310
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Моля дайте ми съвет какво да направя. Бях отседнала с мъжа ми за два дни в Солун  и запазих апартамент -бяха нови ,близо до центъра и много ми харесаха The caravan apartaments .Пиша им името за да се знае ,защото си бях оставила пари в чантата и излезнахме на вечеря с мъжа ми .На сутринта реших да се разходя и да взема нещо за хапване ,но парите ги нямаше .Обадих се на рецепцията им и на жената която ми даде ключа ,но те ме уверяваха ,че никой не е влизал и си помислих ,че може да съм ги забравила вкъщи .Е прибрах се вкъщи пари няма .Пък от тръгването си от София до въпросния апартамент не съм купувала  нищо и няма как да съм ги изгубила .Внимавайте като ходите в апартаменти ,никога не си оставяйте пари .Сумата беше малка и не предположих ,че някой може да влезне и да ги открадне .Солун The Caravan apartament .

# 1
  • Мнения: 41 169
Че аз никъде не оставям пари. Документи, ключове и други важни неща заключвам  в сейфа или нося в себе си. Лаптопите заключваме в куфарите.

# 2
  • Мнения: 1 165
Заключвате лаптопи в куфари... Joy

# 3
  • Мнения: 41 169
Заключвате лаптопи в куфари... Joy

Какво е смешното? Като излизаме на плаж или на разходка вариантите са или да ги оставим отгоре на шкафовете в хотела, или да ги заключим в куфарите, защото в сейфовете по правило не влизат. предпочитам да не са толкова лесно достъпни.

# 4
  • Мнения: 505
Лаптопи, ключове, документи винаги в сейфа. Парите са си винаги с нас, основно плащаме с карти и не носим хиляди в кеш.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 405
Лаптоп в обикновен хотелски сейф не влиза, моля ви се.

# 6
  • Мнения: 41 169
Освен ако не е 12 инчов Wink

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 405
Или говори за таблет. Въпреки че десетинчовия таблет едва успяхме да го наврем в един сейф на един кораб, ама бяхме набутали всички документи и телефони вътре. Играхме тетрис. Освен ако не оставиш лаптоп на съхранение директно на рецепция,  силно се съмнявам да намериш хотелски сейф с такива размери, наистина.

# 8
  • Мнения: 505
13 инчов е, досега винаги си е влизал без проблем.

# 9
  • Мнения: 41 169
Аз съм с 15,6" и само в един хотелски сейф е влизал.

# 10
  • Мнения: 1 165
ЧС, ако лаптопът е наистина нужен, няма много какво повече да направите и да, по-добре е да е по-скрит, но със сигурност пак не е ок, а ти го изкара все едно сте намерили решение. Който не е решил, той не ви е ограбил.

# 11
  • Мнения: 41 169
Не съм съгласна. Криенето в куфар няма да спре истински крадец, но такива са голяма рядкост. За сметка на това камериерките влизат непрекъснато и легитимно, та могат да си ровят съвсем спокойно. И после "ама то никой не е влизал". И може да свият нещо малко, но досега никога не съм чувала да отмъкнат куфар.
И съм съгласна, че не е абсолютното решение, но все пак е някакво решение и намалява вероятността от кражба на лаптопа поне до толкова, че да няма нищо смешно.

# 12
  • Мнения: 2 017
На мен преди 5-6г. от петзвезден хотел на Халкидики, камериерките ми откраднаха яке от стаята.
Никак не съм мнителна и знам, че звучи смешно, но якето просто изчезна от закачалката в гардероба.
Всичките бяха разни албанки и румънки, а петте звезди на хотела със сигурност са от Алиекспрес😆
Сега видях в Гугъл, че този коптор все още съществува.

Общи условия

Активация на акаунт