и тема номер 2 -магазини с доставка до БГ

  • 88 804
  • 762
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 335
mimozata каква количка си поръча,ако не е тайна,и аз искам да сменям моята,но не мога да избера нищо.

# 136
  • Мнения: 4 425
mimozata каква количка си поръча,ако не е тайна,и аз искам да сменям моята,но не мога да избера нищо.



 Ето я ... Hug

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 17:32 от mimozata

# 137
  • София
  • Мнения: 480

Със здраве да си го ползвате Xplory-то. Много я харесвам тази количка и бих си я взела ако имах новородено, ама моя хулиган вече въобще не иска в количка. Дано да се класирам за второ за да се накефя и аз на една такава. Ама и твоето дете не е много малко, сигурно си я взела без кошове, а само лятна.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мимозата, страхотна количка!

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 00:09 от chockolina

# 139
  • Мнения: 4 425

Със здраве да си го ползвате Xplory-то. Много я харесвам тази количка и бих си я взела ако имах новородено, ама моя хулиган вече въобще не иска в количка. Дано да се класирам за второ за да се накефя и аз на една такава. Ама и твоето дете не е много малко, сигурно си я взела без кошове, а само лятна.
Да  Peace

Мимозата, страхотна количка!

Налиииии?Търпение нямам да я разходя из Варна   Crazy Heart Eyes
А на живо е още по-хубава и кааак возиииииии.

ДиДп- за второто непременно си вземи  Peace

# 140
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Аз си получих нещата от "Ла редут".Страхотни са.Играчката е много хубава, само където не съобразих ,че ще е на френски,а дрехите са ни по мярка.
От Фишер прайс от Германия още чакам,но в началото на седмицата получих е-мейл,че са получили парите и ми изпращат поръчката.
Мимозата,количката е страхотна.Аз съм я виждала на живо и е много хубава.Със здраве да я ползвате.

# 141
[ a някой замислял ли се е ,че могат да ви изчезнат пари от кредитните ви карти с такова пазаруване ? newsm78

# 142
[а някой български сайт няма ли ?

# 143
  • Мнения: 13 512
[ a някой замислял ли се е ,че могат да ви изчезнат пари от кредитните ви карти с такова пазаруване ? newsm78
Никой не се е замислял....много са прости тука всички...откога им разправям,ама те-- вманиачени  да харчат,луда раабота! Обясни им, моля ти се по- подробно, че не искат да чуят. Аз за какви случаи знам само....

ето ти и магазини в България
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162983.0

# 144
[КАКВИ ДАЙ ПРИМЕРИ ?

# 145
[КАКВИ ДАЙ ПРИМЕРИ ?
[/quo
мале ...от каде да почна ....да пазарувам с кредитна карта?

# 146
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
[ a някой замислял ли се е ,че могат да ви изчезнат пари от кредитните ви карти с такова пазаруване ? newsm78
Като се притесняваш,че ще ти изчезнат пари то плащай чрез банков превод.Само,че на мен за превод на 64 евро ми взеха такса в банката 24лв.Всеки сам преценява.

# 147
  • Варна
  • Мнения: 276
Ето няколко италиански магазина с доставка до БГ. За съжаление все още не съм купувала от тях  Grinning

monda, изтрих всичко, но те моля да ми кажеш къде беше проблема - не направих нищо по-различно от останалите, които посочваха магазини в този списък....

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 00:18 от Teia_zah

# 148
  • Мнения: 13 512
КРАЙ! ВЕДНАГА ИСКАМ МОДЕРАТОРЪТ  ДА ИЗТРИЕ ПОСЛЕДНОТО МНЕНИЕ И ДА  СЛОЖИ БАН  НА ПОТРЕБИТЕЛКАТА, ЗА ДА НЕ МОЖЕ ДРУГ ПЪТ ДА ПРОДЪЛЖИ СЪС СПИСЪКА! Към съсипИя върви тази тема...даже направо да се изтрие ,викам аз Wink

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 00:37 от monda

# 149
  • Мнения: 4 198
Най-вероятно се шегува. Напиши пак магазините Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт