маха ли се пърхута и как?

  • 38 960
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 797
При мъжът ми помогна Selsun blue.

 Аз също се оправих от него.

# 31
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Фитеол на Фитосолба.С две измивания проблема се решава,обаче след месеци пак се появи.Но аз не приложих шампоана за поддържащо лечение.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 415
имах пърхут преди години и ползвах Низорал...от тогава нямам... Peace

# 33
  • Мнения: 258
Счукай 2 табл Низорал, размии с малко вода и прибави в шампоан, най-добре бебешки. Преди употреба-разклащай!  това е най-ефикасното средство.Изпитано! Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 438
При мъжът ми помогна Selsun blue.
Нямах грижи, докато ползвах selsun blue  Peace

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Май някой не чете, преди да пише.  Whistling

# 36
  • Мнения: 3 211
след като Селсън блу, Деркос-Виши и противопърхотния шампоан на Рене Фюртрер отказаха да ми подействат, и главата ми беше отчайващо разранена. От друга страна, самият Низорал шампоан след първата опаковка вече не ми действа.
щом не ти помагат тези, значи имаш като пърхута на мъжа ми, той много добре се повлия от La roche Posay ексфолиращ шампоан, още от втория път имаше ефект, обаче като свърши едната опаковка, на втората вече му привикна косата и пак се появи
Май някой не чете, преди да пише.  Whistling
така си е, и не само в тази тема

# 37
  • Мнения: 3 268
Това е  най-доброто и го има в аптеките.

# 38
  • Мнения: 5 475
Шампоан VICHY, няма друго по добро за мен newsm10

  и за мен е най-добър!

# 39
  • Мнения: 1 339
Аз лично се оттървах от пърхута с Низорал на таблетки. Първоначално го пиех заради гъбички на краката, но забелязах, че и от пърхута се оттървах и от тогава не се е появявал  Grinning (да чукам на дърво)

# 40
  • София
  • Мнения: 3 328
след като Селсън блу, Деркос-Виши и противопърхотния шампоан на Рене Фюртрер отказаха да ми подействат, и главата ми беше отчайващо разранена. От друга страна, самият Низорал шампоан след първата опаковка вече не ми действа.
щом не ти помагат тези, значи имаш като пърхута на мъжа ми, той много добре се повлия от La roche Posay ексфолиращ шампоан, още от втория път имаше ефект, обаче като свърши едната опаковка, на втората вече му привикна косата и пак се появи
За Кериум ли става дума?

# 41
  • Мнения: 3 211
след като Селсън блу, Деркос-Виши и противопърхотния шампоан на Рене Фюртрер отказаха да ми подействат, и главата ми беше отчайващо разранена. От друга страна, самият Низорал шампоан след първата опаковка вече не ми действа.
щом не ти помагат тези, значи имаш като пърхута на мъжа ми, той много добре се повлия от La roche Posay ексфолиращ шампоан, още от втория път имаше ефект, обаче като свърши едната опаковка, на втората вече му привикна косата и пак се появи
За Кериум ли става дума?
да, ползвала ли си го?

# 42
  • София
  • Мнения: 3 328
Не, но ще се поинтересувам от него при необходимост, благодаря ти   bouquet

# 43
  • Мнения: 492
Мъжът ми отстрани пърхута с Низорал.

# 44
  • Мнения: 3 157
на Vichy и Selsun Blu шампоаните са еднакви-и двата съдържат селениев дисулфид,и от двата има много доволни и много недоволни.От другите медицински козметики на Eucerin има противопърхотен с 2 противогъбични съставки,който става и за сърбяща кожа на главата.На Bioderma мисля,че е най-добър-за него има само хубави отзиви,като цена е около 30лв,но е и доста голям-3 пъти по-голям е от низорала,който е 12лв,така че си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт