Фотошоп чудеса!!!

  • 2 733
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 813
Цитат
Доста добре го владееш фотошопа  Grinning Ако ми потрябва някой експеримент мога ли да се обърна към теб  Simple Smile
С удоволствие бих помогнала, но за жалост пробният период на фотошопа ми изтече и не знам откъде да си дръпна безплатна версия Sad На мен страшно ми помогнаха уроците в http://uroci.net/ и за няколко дена бях разучила почти всичко. Имам и програмата MakeUpPilot, която е страшно добра за заличаване на разни несъвършенства по кожата.
Ако искаш мога да ти пратя по skype ако имаш. На мен ми дадоха с регистрационен кей,всичко,ама като не знам как да го ползвам  Joy

# 46
  • Мнения: 1 069
Знаех, че има големи възможности, но чак пък толкоз... Ще трябва да се обуча!

# 47
  • Мнения: 2 229
Цитат
Доста добре го владееш фотошопа  Grinning Ако ми потрябва някой експеримент мога ли да се обърна към теб  Simple Smile
С удоволствие бих помогнала, но за жалост пробният период на фотошопа ми изтече и не знам откъде да си дръпна безплатна версия Sad На мен страшно ми помогнаха уроците в http://uroci.net/ и за няколко дена бях разучила почти всичко. Имам и програмата MakeUpPilot, която е страшно добра за заличаване на разни несъвършенства по кожата.

Аз си го изтеглих много лесно от датата с код за регистрация и всичко! Peace Сигурна съм, че го има и в арената, замунда и всички торенти. Simple Smile

Супер си се справила, аз уж се уча да работя с фотошоп, но съм много зле... Blush

# 48
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Цитат
Ако искаш мога да ти пратя по skype ако имаш. На мен ми дадоха с регистрационен кей,всичко,ама като не знам как да го ползвам 

Кажи ми за коя версия имаш сериен номер защото мойта е Adobe photoshop CS2, но сега ще потърся в арената дали има нещо понеже от data.bg не мога да тегля тъй като съм извън страната. Като си изтегля  пак обещавам да помагам или направо да приемам поръчки Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 5 605
Ама аз съм 50 пъти по-красива от половината от тези мацки! Втрещена съм направо. Я почвайте да ми изпращате ваши снимки, а аз с беглите ми познания по фотошоп ще ги пооправям и направо към Холивуд ще ги изпращам. Ей ще завземем хълма направо!!! ooooh!

да те видим Flutter,че на думи не вярвам Laughing
Бейби с удоволствие  Grinning, но за съжалуние все още остават безуспешни опитите ми да кача снимка в мнение  Sick

# 50
  • Мнения: 1 813
Цитат
Ако искаш мога да ти пратя по skype ако имаш. На мен ми дадоха с регистрационен кей,всичко,ама като не знам как да го ползвам 

Кажи ми за коя версия имаш сериен номер защото мойта е Adobe photoshop CS2, но сега ще потърся в арената дали има нещо понеже от data.bg не мога да тегля тъй като съм извън страната. Като си изтегля  пак обещавам да помагам или направо да приемам поръчки Wink
Амииии моя е Adobe Photoshop 7.0  newsm78

# 51
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Готово е. Намерих си сериен номер и ако има желаещи за "прекрояване" аз съм насреща Twisted Evil

аХ`Не, ако искаш помощ можеш да ми пишеш на skype, ника ми tam е vladimir i valeria  Hug

Общи условия

Активация на акаунт