Знаете ли я тази диета-за 3 дни,3 кг.

  • 2 841
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
никога няма да комбинирам за едно хранене месо, фасул и сладолед- това нещо как ще се смели,
месо с моркови и цвекло-да, обаче на фасула не му там мястото. или пък фасул вместо месо

за мен такова хранене е неправилно и не е полезно
дори да се отслабва- пак не бих изяла 1 кг храна само за вечеря
пък и е относително колко ще отслабнеш- ако си по-пълен повече, ако не си- може да не свалиш и нищо
освен това , когато се спазва  диета е много важно да се поемат достатъчно течности, а в тази нищо не се споменава

# 16
  • Мнения: 1 339
На всички е ясно, че ако има за сваляне 20 кг. е напълно възможно да се свалят 3 кг за 3 дни. Но ако има да се свалят 4-5 кг. по никакъв начин не може да се свалят 3 кг за 3 дни  blahblah

# 17
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Синси4е това е за теб smile3525. smile3501 HugНикого не карам на сила за тази диета....Много крайни мнения про4етох............!!!!!!!!!!!1

# 18
  • Мнения: 4 176
Синси4е това е за теб smile3525. smile3501 HugНикого не карам на сила за тази диета....Много крайни мнения про4етох............!!!!!!!!!!!1
Нищо лично. smihesorry

# 19
ами тази диета е точно същата като онази за сваляне на бирено шкембенце
обаче там нещата бяха на половина
всмисъл тук чета поне 1 и половина банан, докато там беше само половинка
и ваниловия сладолед беше половин чаена чаша
но наистина вечерите си бяха доста обилни и вкусни
ноо, докато се стигне до вечеря аз издивявах, защото храненето беше само 3 пъти на ден  Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 5 605
Сетих се за една луда приятелка, която беше доста пълничка, но за едно лято отслабна с 30-35 кг. Като се върнала в училище всички естествено били смаяни. Момичетата я питали с каква диета е отслабнала толкова, а тя им давала "фалшиви" диети, за да им прави гадно и само тя да е слаба. Mr. Green
Разбира се нищо лично към авторката на темата Peace , ама като прочетох "първоаприлска диета" и се сетих за тая случка. Joy
Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 2 673
 Joyи на мен ми стана забавно, но не мисля, че трябва да си присмиваме на дамата, както и да ни се струва натрапена лъжа всичко...Щом има девойка, която я е пробвала, защо да сме скептици. Не ви ли се е случвало да гладувате и пак да не сваляте..на мен ми се е случвало, въпрос на обмяна на вещоствата.
Ако имах време да пазарувам и да се подготвям щях да  я пробвам, пък и такива вкуснотии има Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт