как бихте приели факта, ако ви се роди грозновато дете?

  • 14 842
  • 188
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 309
И какво бащата обича дъщеря си защото е красива, така ли?
Ще ме извиняваш, ама всичко дето си написала са пълни глупости!

# 76
  • София
  • Мнения: 1 635
Мъжете обичат децата на любимите жени.
Те не ги далят накрасиви и грозни.

Лично аз, не смятам, че можеш да съдиш за красотата
преди да е станало детето на 18. Да е минало през пубертета сиреч.

Освен това бих държала на добри обноски и знания, което се продобива.
И да му мисли, ако не ще да учи.

# 77
  • Мнения: 809
Едва ли някога бих могла да осъзная факта, че детето ми е грозновато, ако е така! Най-вероятно винаги ще си мисля, че то е най-красивото, най-умното и най-доброто! На мама най-хубавото гардже! И ще го обичам като най-, най-хубавото дете на света!

 Peace
Напълно съм съгласна. А дори това да не е вярно, щом аз се отнасям към него като към най-прекрасното дете, то със сигурност ще има самочувствие. Самочувствието се изгражда от най-ранна детска възраст.

# 78
  • Мнения: 1 568
Като се роди беше лилав от задушаването,със скърцаща кожа и целият ожулен до кръв с петна и кравоизливи,но от сърцето ми идваше такава любов,че на другият ден нищо от това не виждах,виждах само най-прекрасното дете на света!!!!
След вторият месец се изчисти,оправи и от тогава до ден днешен е най-красивото дете на света,а за мен винаги е бил и ще бъде Wink

# 79
  • Мнения: 3 423
При всички случаи ще се роди грозновато.
И теб да ти стиснат главата между нечии
крака, и ти няма да си като наспала се кукла.
Но после се разхубавяват всички. Ако не за
света, то поне в очите ни. Така че споки!
Мик Джагър да не би да е бил красиво бебе,
пък я, гледай, колко народ го обича.
Или Стив Тейлър примерно. Да не е бил хубавец.
Пък виж какви хубави деца произвежда.

И все пак, ако продължаваш да имаш такива
страхове, те съветвам да се консултираш с психолог.

# 80
В първият момент може и така да ти се стори,но това  грозно пате  си е твоето патенце и наи-важно от всичко е да е здравичко и щастливо.Лично на мен ,другите деца в родилният дом ми се струваха доста по-грозни от моето Laughingпредполагам ,че и при другите мамчета е така..

# 81
  • Мнения: 985
Ох, незнам от къде да започна....ще карам по същество живея с разведен мъж с едно момиченце, което е невероятно красиво!Този мъж ме боготвори заедно сме от 3год, нямаме проблеми никакви, но........аз имам проблем със себе си....говорим си за деца, но аз не мога да се реша защото ме е страх,че нашето дете или деца ще са по-грозни, въпреки че нямам основания за това! Притеснява ме факта, че ако имам момиченце и то не е толково хубаво,колкото първото му, той няма да му се радва толкова! Незнам вместо да си мисля, дали бъдещото ми дете ще е здраво, аз си мисля дали ще е хубаво! Яд ме е, че майката е много грозна пък е родила такова хубаво дете, което не прилича изобщо на нея! Сигурно всички ще скочите срещу мен и с право, и знам че е глупаво това, което мисля, но просто не проумявам, как когато единия родител е грозен може да се роди толкова хубаво дете или обратното при двама хубави родители, детето не блести с особени външни достойнства?   
 Въпреки, че всяка майка си харесва детето и казва моето е най-хубаво и че всички малки дечица са хубави, аз никога не сам можела да кажа за всички деца, че са хубави, винаги е имало и такива, които не ми харесват!  ........страх ме е.......ами ако се роди грозноватоо????
 Sad


Личи си, че не си раждала. Че нямаш деца. Спомни си приказката за най-красивото гардже. От моето по-хубаво няма. Конкретно на твоите притеснения, бих отговорила с един виц. Не за да те подигравам, а за да се усмихнеш и да поработите ползотворно за едно красиво бебе.
Та...
Божествена красавица предложила на гениалния Айнщайн да му роди дете. Ученият се изумил и попитал защо, а красавицата отговорила, че иска нейното дете да е умно като него и красиво като нея самата. А Айнщайн и отговорил:" Мадам, а ако детето се роди красиво като мен и умно като Вас?" bowuu

# 82
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Каквото и дете да ти се роди, отсега личи, че винаги ще се опитваш да е конкуренция на другото. Не знам какво е това усещане, може и нормално да е, но да плачеш за нероден Петко... Rolling Eyes (надявам се, знаеш приказката)

# 83
  • Мнения: 1 533
Пак ще го кажа, когато бях бременна с Яна и питам сестра ми - Ами ако се роди грозничко, милото, ако вземе големия нос на баща си или моята рядка косица и т.н. А тя ми вика, ами може и да е грозничко, но ние така или иначе няма да го разберем никога! Ето, Марта и Калоян и те може да са грозни, а не знаем!  Grinning

Та, ако цитирам систър и да ти е грозно детето, никога няма да разбереш!

# 84
# 85
  • Мнения: 3 500
Докато бях бременна си мислех, че детето ми ще е грозно, не че ми пукаше.Роди се един ангел, красива се роди, изписана и става още по-красива със всеки изминал ден.Моя си е и за мен е най-красивата на света.Това го казвам, за да те убедя, че когато родиш и ти ще мислиш така.

# 86
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Струва ми се, че запитването на авторката не е за новороденото точно, а за това дали детето би изглеждало по-грозно от детето на съпруга й и последиците от това.

# 87
  • Мнения: 2 821
iskam da kaja ne6to mnogo interesno- bebeto na moita priatelka e NE simpati4no no tia naprekusnato povtaria vij ia kakva e krasavica na kogo se metna takava i az vikam da da ,
u6i4kite na deteto iako star4at ,a tia ne zabeliazva misli 4e sa hubavi - neznam
направо ще падна....hahaha...
оооо не ми се чете надолу Sick...

# 88
  • София
  • Мнения: 6 011
Тази тема направо ме уби!!! #2gunfire  Shocked #Crazy Joy
Искам да попитам авторката:
Ти красавица ли си?
А майка ти и баща ти обичаха ли те?
Или искаха да ти направят пластична операция за да приличаш на Еди-кой-си?

Според мен ти просто завиждаш,ревнуваш и се страхуваш от външния вид на това момиченце!

# 89
  • The wild, wild west
  • Мнения: 156
Моли се да ти се роди здраво дете...

Общи условия

Активация на акаунт