ще ставам кума,нужен ми е съвет

  • 3 729
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
Такова никога не бих облякла та било то и за сватба. newsm78 Бих избрала тържествен тоалет, който да мога да нося и след сватбата. За тържествено парти...или концерт, опера... newsm78 Такава кичозна рокля... Close Close Но вкусове различни.

# 16
  • Мнения: 57
Благодаря за откровенните отговори.Не съм казала, че ще бъда с тази рокля, а искам просто мнение.
Има много време до сватбата, а просто имам снимка на тази рокля.

# 17
  • Мнения: 953
Ето и моя съвет към бъдещата кума:освен всички гореспоменати задължителни атрибути и пр.,много е важно да превърнете този празник в най-незабравимия за младото семейство.Имам в предвид,да съумеете да организирате веселата част-водещия на тържеството не винаги успява да направи всичко необходимо.Помисли с какво може да изненедаш самите младоженци,гостите,за да бъде наистина весело и незабравимо.Това остава спомен за цял живот,а тоалета ти и всичко останало още догодина няма да са актуални.А веселите емоции ще се разказват винаги!
Това го споделям от личен опит!Желая ти успех и да направите най-веселата сватба!  bouquet

дай идея.с удоволствие ще се възползвам

# 18
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Аз съм прясна кума от септември, бях кума на сестра ми , беше малка свадба и тя не беше с бяла рокля а с портокалова пола и бюстие , а аз си взех кустюмче на енита с поличка и сако а отдолу бях с черно офицялно потниче.Свадбата голяма ли ще е, аз и купих чашите ,цветчетата за хвърляне и бонбони за подписването, а букета тя си го избра защото и беше поръчка , те не бяха в черква но иначе и там таксата се плаща от кумовете .Подарък не им взех а им дадохме парички че те обзавеждат жилище , има наистина и нещо с игра с кокошка и торта но ние това не го уважихме.Много е вълнуващо да си кума , но и много обвързващо , аз се съгласих само защото става въпрос за сестра ми иначе не бих се съгласила.Желая ти приятно прекарване, и стискам палци за най добра организация.

Общи условия

Активация на акаунт