Разтворими таблетки за отслабване - 14 дни - 10кг???

  • 11 215
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
tinkatink давай мила казвай всички се чудим какъв е ефекта  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 191
ами да ви кажа първо защо ги взех. мой познат ми каза, че имало някакъв нов препарат абсолютно безвреден, с който при нормално хтанене се отслабвало 10 кг за 1 месец. естествено аз започнах да се смея (понеже имам добър опит с диети, препарати и сие), даде ми телефон да се обадя и т.н.аз не се обадих, но случайно видях тези в нета и реших да ги взема.първо не ти дават никакво упътване, само на самата опаковка има написано на английски(забележете), че се пият едина или две 30 мин преди основното хранене.

# 17
  • София
  • Мнения: 191
и аз ги пих съвестно две седмици и не бях мръднала и грам като ми 10кг. но от друга страна може да е индивидуално.

# 18
  • Мнения: 578
Знаех си аз, че е твърде хубаво за да е истина Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 480
Аз все пак реших да си ги купя. Поръчах ги сутринта и до 2 дни чакам да ги получа.  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
Черупки от миди и ракообразни....
Какво да кажа?!Направо не е истина.
Едно момиче тук каза, че е като при ксеникала - да, така изглежда, ама ксеникала пбокира по химичен път ензима, чрез който се усвояват мазнините от организма и така те просто напускат тялото, обаче нещо хич не ми се вярва черупките да притежават тази способност.
А дори и да е така, то не се усвояват калориите само от мазнините, а въглехидратите и белтъчините си ги носят.Дори и да се спре храната изцяло за 14 дена, тоест да не се поемат изобщо калории, вероятността да се отслабнат 10 кила е възможна само при хора със значително наднормрно тегло.

# 21
  • София
  • Мнения: 480
Така, получих си ги вече таблетките и да ви кажа повече за тях. Това, за което на сайта пише, че е "Съставен на база абсорбираща мазнините субстанция от сухи влакна от черупки на раци и миди" всъщност е цитозан. За него пък открих следното:
Цитат
Веществото цитозан представлява един вид метаболит на въглехидратите. Може да се открие в черупките и другите части на морските животни, като миди, омари, скариди и др. Именно от тези места се извлича съставката за създаването на този препарат. За съжаление обаче, цитозанът е открит сравнително скоро и поради тази причина не е предоставена много информация за него. Факт е, че този медикамент подпомага за изгаряне на подкожните мазнини.

Установено е, че цитозанът е способен да се свърже с молекулите на мазнините, когато навлязат в стомашно-чревния тракт. Така той блокира тяхното усвояване и спомага за изхвърлянето им от организма. Той има и свойството да привлича мазнините и затова придобива популярност сред спортистите. В бодибилдинга се използва сравнително от скоро. Изследванията сочат, че 1 грам цитозан блокира усвояването на 12 грама мазнини. Друго полезно свойство на цитозана е да намалява нивото на холестерола в кръвта. Въпреки че е метаболит на въглехидратите, цитозанът не се смила в организма и не съдържа калории.

Ако сте решили да го използвате, то дневната Ви доза не трябва да бъде повече от 2 грама на ден. Най-често цитозан се приема 2-3 пъти дневно, около 20 мин. преди ядене. Няма информация за някакви опасни странични ефекти, но помнете, че както и с другите препарати, не трябва да се прекалява с дозите.


Distributor for EU: MEDOSAN Handels GmbH 67059 Ludwigshafen, Germany
Swiss Beauty AG, CH-9030 Abtwil
Made in Switzerland

От днес започвам да ги пия. Ако някой иска ще напиша всички съставки, които съдържа.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
В инфото на гет.бг пише, че съдържа аспартам  Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 480
В инфото на гет.бг пише, че съдържа аспартам  Naughty
Можеш ли да ни кажеш с какво вреди аспартама?
Между впрочем, въпреки че в гет.бг пише,че има аспартам, това не е така. Поразрових се и открих, че аспартама го отбелязват с Е951, а всъщност Е-тата са 952, 954 и 420.
Ето и другите съставки:
acide citrique (acidifiant)
hydrogenocarbonate de sodium (correcteur d'acidate)
carbonate de calcium
chitosan (11%)
carbonate de magnesium
maltodextrine
aromes
E952 E954 E420 (edulcorants)
acide ascorbique
nicotinamide
acetate d'alpha-tocopherol
palmitate de retinol
chlorhydrate de pyridoxine
riboflavine-5-phosphate de sodium


Иначе още не съм започнала да ги пия, първо ще разуча по-подробно за всички съставки. 

# 24
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Ако наистина съдържа хитозан - аз пиех хитозан на капсули преди време за около месец-два, поради друга причина, но тогава идея си нямах, че е за отслабване . Въобще не ми е подействал отслабващо  Shocked  Наскоро разбрах за тея му способности. Но може би не съм пила по подходяща за отслабване схема, знам ли.

Айде бе кажете нещо за тия индийските, ни звук, ни стон  Cry  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163368.0  Никой ли не знае!?

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Аспартама причинява рак,има го и в Кока Кола лайт,Пепси Лайт изобщо всичко що е лайт,нали е изкуствен подсладител.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Аспартама причинява рак,има го и в Кока Кола лайт,Пепси Лайт изобщо всичко що е лайт,нали е изкуствен подсладител.
Е, чак пък да "причинява" рак....
Тук говорим за количества, за ред неща.Нали не вярваш, че употребата на продукти, съдържащи подсладители, причинява рак?!
Да отбележа ли колко от веществата във въздуха на София са канцерогенни, ама не сме се гътнали целокупно.

Просто.....да не поднасяме информацията така драстично.За да си докараш ималка възможност за рак, трябва да иззобеш значителни количества от веществото и то не разпръснати във времето, а в голяма доза, редовно, продължително време, за да постигнеш едно натрупване, което с пиенето на "лайт" продукти, няма да се натрупа в цяло село за 10 години.

# 27
  • Мнения: 578
ДиДn, ще чакам да кажеш има ли ефект или не. Аз много трудно се навивам да пия каквото и да било Confused А що се отнася до вредните съставки....то какво ли не е вредно в наши дни. И въздуха дето го дишаме не е безвреден, ама... Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 480
Започнах да ги пия от събота. В петък ще се премеря и ще кажа дали има промяна. За сега ги пия по 1 на ден, но се чудя дали няма да е по-ефикасно по 2. На опаковката пише по 1, максимум 2 на ден. Общо са 20 таблетки. Не наблюдавам странични ефекти. Имат вкус на лимон.  Съмнявам се, че ще отслабна с 10кг толкова бързо. Надявам се поне 5 да сваля. Сега съм 65, бях 52 преди да забременея.

# 29
  • Мнения: 578
ДиДn, медал за храброст трябва да ти дадем Wink Дано да има полза Peace За мен ефекта от всеки медикамент е индивидуален и зависи от много други фактори, но важното е да има някакъв ефект Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт