Разтворими таблетки за отслабване - 14 дни - 10кг???

  • 11 220
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 480
Да се отчета (най-вероятно само на red_devil) за резултата, който тези таблетки дадоха при мен. Кантара вчера показа -2кг. Пила съм ги първите 2 дни по 1, а после минах по 2 на ден. Това което ми направи впечатление обаче е, че съм намалила сантиметрите в проблемните области (бедра, ханш, талия). Не мога да кажа точно с  колко, защото не съм се мерила скоро, но съдя за това по дрехите си. Мисля да си поръчам още една опаковка като приключа с тази.

# 31
  • Мнения: 578
А иначе всичко ли си ядеше?В смисъл не си се ограничавала с храните?

# 32
  • София
  • Мнения: 480
Никакви ограничения! И хляб, и вафли, и шоколад, всичко съм си яла. Без да се тъпча и да преяждам, разбира се.

# 33
  • Мнения: 43
ДиДn Pisah ti na lichnia  Wink

# 34
  • Мнения: 578
Ще взема и аз да се пробвам към края на месеца. Аз не ям много, но основно пица и кроасани Embarassed

Ама влизам в сайта и гледам, че ги няма.....явно са изчерпали количеството в момента Sad

# 35
  • Мнения: 131
Момичета, кажете как се казват тези чудодейни таблетки. Да ги пробваме и тях. Къде се продават и колко струват?Миналата година пробвах противозочатъчните хапчета на SheRing  и с тях отслабнах 6-7 кг. за няколко месеца. Ефекта е поразителен, но са малко скъпички.

# 36
  • София
  • Мнения: 480
Таблетките се казват "Easy Off Tabs" и до скоро ги имаше в http://get.bg/. Струваха 36лв. + 3лв. за доставка. Ако някой знае къде другаде ги има да казва.

# 37
  • Мнения: 131
Търсих ги при продукти за отслабване, но не ги намерих.Някъде
другаде няма ли ги?

# 38
  • Мнения: 131
На коя фирма са тези таблетки? Нищо не намирам в интернет за тях. Какво съдържат освен черупки , хитозан и аспартам?

# 39
  • София
  • Мнения: 480
pepitka SN, всичко съм написала по-нагоре, включително че не съдържат аспартам.

# 40
  • Мнения: 2 147
Цитат
Таблетките се казват "Easy Off Tabs" и до скоро ги имаше в http://get.bg/. Струваха 36лв. + 3лв. за доставка. Ако някой знае къде другаде ги има да казва.
Погледнах в сайта ,още си ги има и вътре пише,че съдържат аспартам Hugако някой го интересува това въобще  newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 480
Вчера ги нямаше в гет.бг, явно днес пак са заредили. И само информативно - сигурно нещо са се объркали като са писали, таблетките са пред мен и няма аспартам.

# 42
  • Мнения: 428
дИДП,КОЛКО КИЛОГРАМА си свалила ве4е?Продлжава ли ефекта?

# 43
  • Мнения: 578
Момичета, кажете как се казват тези чудодейни таблетки. Да ги пробваме и тях. Къде се продават и колко струват?Миналата година пробвах противозочатъчните хапчета на SheRing  и с тях отслабнах 6-7 кг. за няколко месеца. Ефекта е поразителен, но са малко скъпички.
Това за противозачатъчните е много индивидуално. Не всеки отслабва от тях. Дори от едни и същи. Аз примерно дебелея. Дане говорим, за останалите странични ефекти, като целулит и т.н. Ако не ги пиеш по предназначение, а само защото ти действат на килограмите е глупаво според мен....Но всеки си преценява.
А тези явно пак са ги пуснали, защото няколко дни ги нямаше. Аз всеки ден проверявам. Вчера ги нямаше, явно днес пак са заредили Flutter

# 44
  • София
  • Мнения: 480
дИДП,КОЛКО КИЛОГРАМА си свалила ве4е?Продлжава ли ефекта?
Нямам точен кантар в къщи. До края на седмицата ще съм изпила първата опаковка, ще се премеря тогава и ще ви кажа. Но почнах и диета от днес - само пилешко филе и варен ориз.

Общи условия

Активация на акаунт