Разтворими таблетки за отслабване - 14 дни - 10кг???

  • 11 216
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
Иска ми се да вярвам,но newsm12струва ми се,че това е поредната реклама smile3506дано не съм права newsm17според мен майката му е спорта  newsm39и без преяждания smile3521

# 46
  • Мнения: 578
УФ...аз и без друго много не ям, но поради ограничено време обикновено ям замразена пица или кроасан или все такива боклуци. А и диетите за вегетарианци са малко....Все някакво месо или риба има Confused И за спорт няма време...Не, че ако имам бих спортувала много...не съм такъв тип просто. Най-лесно е да не ям, ама и така не става...Тези таблетки ми се струват супер, закото се пият само по веднъж, най-много два пъти. Повечето такива препарати са обикновено с изисквания преди ядене, след ядене, не знам ти кога....Аз не знам кога ще ям, че да ги пия точно половин час примерно преди ядене.....Сложна работа ooooh!

# 47
  • София
  • Мнения: 480
red_devil, и тези са с изискване, но не Хмин. преди ядене, а непосредствено преди това. Ох, знам че със спорт е най-добре, но с това малко дете не мога да мръдна никъде. Само малко раздвижване в къщи правя Sad и то не редовно.

# 48
  • Мнения: 578
Е, едно е непосредствено преди ядене, друго е половин час примерно...Аз не ям по едно исъщо време, че да знам кога ще е половин час преди това Tired
Ще пробвам и аз другата седмица след "Св.Паралия" Wink

# 49
  • Мнения: 65
че какво сте се хванали с този аспартат-това е обикновен подсладител. Като гледам състава мофа да кажа, че се отслабва само от хитозана.Той нистина се извлича от черупките на ракообразни миди.Има го в препарата Сил /6лв/ и Хитозан /10лв/.Карбонатите в състава са за да се направи разтворина форма- това е технологичното приготвяне на разтворимите таблетки,те карат таблетката да се разтваря във вода.Ацид цитрик-лимонена киселина-вкус.ацид аскорбиник=вит.Ц
Никотинамид,рибофлавин,пироксидин-витамини от гр.Б,токоферол=вит.Е,ретинол=вит.А.
Тоест състава съдържа витамини и хитозан,което е основната съставка и от нея се отслабва, ако е в достатъчно количество.Всичко друго като аспартам е за вкус и за разтваряне.

# 50
  • Мнения: 578
Този "Хитозан" май не е много ефективан. Имам предвид, това което рекламират и по телевизията. Мъжа ми го пи сумати време и ефект никакъв.... Thinking

# 51
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Какво казвате сега -тия разтворимите вършат работа, така ли .
Да взема да си поръчам,а?Имам само 5 кила за сваляне,кажете ще стане ли ,ДиДп кажи ти какво да правя ,да поръчвам ли.

# 52
  • София
  • Мнения: 480
Не знам ketri, ти си прецени. След 2 дни ще станат 14 дни от както ги пия и изглежда сумарно няма да съм свалила повече от 3кг.   Thinking Като че ли е по-добре Л-карнитин или ония китайските капсули.

# 53
  • Мнения: 916
Как върви с таблетките? Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 480
Как върви с таблетките? Mr. Green


Е, как! Не са достатъчно ефективни според мен и не си купих втора опаковка. За 2 седмици мога да сваля 3кг. и без таблетки.

# 55

Общи условия

Активация на акаунт