Стара Загора 21 - влюбен месец се задава, поетите кръвта им сгрява...

  • 19 114
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 619
Ами аз съм при Кайракова-лесно изписва АБ и тя...Признах си този път,че не го дадох-когато отидох 2 път вече беше бронхит и тя тогава започна да ме моли да го дам...Както й да е-относно захранването:няма нищо напротив,стига ХБ да е добър,даже като й разправям ,че Ави не ще да яде чак започна да ме успокоява да не се тревожа и че детето рано или късно ще прояде...Ами доволна съм...разбрана е като си поговориш с нея...
Искам да похваля Ави с нечуван досега напредък в отношенията й с храната-вече си отваря устата като види лъжицата bowuu,представяте ли си!!!

# 31
  • Мнения: 63
Благодаря на всички ви за бързите отговори. Оказва се, че както практикуваме и за нас големите така трябва да практикуваме и за децата ни - при проблеми и за по-сигурно на частно.Също благодаря и за съветите,които доста от вас са ми дали за лекуването с чайчета и компресивсе пак ще ми е първо дете и това беше от полза .Още веднъж ви благодаря!

# 32
  • Мнения: 179
Pepin,дали са ти вече изчерпателни отговори и аз мога само да ги подкрепя!Д-р Станчева ни изписа антибиотик на 20 дни,заради заден ринит,без дори детето да е вдигало Т.Не познава спрейчетата за нос-поне на мен не е изписвала-с които можехме да се разминем!Проблема беше,че аз бях ужасна паника,не търсех и други възможности за лечение и я слушах на 100 процента.На 1г.беше пила 5 пъти антибиотик предимно Оспамокс!Аз съм за убиване  Embarassed!кашля,киха-антибиотик!Преместих я при личната ми лекарка,която ми дава направления за Рачева и Крумова-педиатри и......при последния грипен вирус щерка ми пи 2 антибиотика на куп,2 сиропа и още 100 неща,щтото беше много зле!Всеки път питам-Не може ли да се разминем без антибиотик?Съветът е да не експериментирам!От 2 приятелки чувам добри отзиви за Ленкова.При когото и да я запишеш, в крайна сметка ти ще вземеш решение как да си лекуваш детето.
Днес ще я водя Денис на класически хомеопат.Обещах на Хера и татко Експрес телефони-042621715 казва се Мария.Като се върнем от прегледа ще пиша как е минало и как ми се е сторила.

# 33
  • Мнения: 449
Първият АБ Щерева ни го изписа точно на 20тия ден. Никола е пил общо 3 пъти АБ, първитя 2 направи алергична реакция и ги спряхме на 3тия ден. Извод-можело е да се оправим и без тях Crossing Arms Димова определено не изписва Аб с лека ръка, въобще аз съм доволна от нея, но като цяло и аз като Хапката си лекувам детето сама/вече и не без помощта и безценните съвети на Хапката, Злати и Живето, за което използвам възможността да благодаря Hug /. Другото, което се изписва с много лека ръка е Зиртек. Лятото Никола кашля на периоди около 3 месеца, аз го оставих да кашля, но отказах дори и капка Зиртек/както ми изписаха 3ма лекари, дори и Пейчева, която иначе, мисля е много добър специалист/. Е, кашлицата си мина сама...Имали сме и случаи да го държа с Т около 38,5 по 3-4 дни, но АБ не давам лесно. Последният път една кокошка в Спешния ни изписа Клацид, но Димова го махна, даже беше възмутена, за първи път я чувам да каже нещо лошо за колега. И защо, моля, ни изписа Клацид? Отидохме след като Ники повърна 5 пъти последователно. Тя го прегледа и каза, че имал освен стомашно-чревен вирус и ангина, щото гърлото му било като гъбка с бели точици. Димова каза, че белите точици били от повръщането  Shocked
Скъпа ми Херолина, за нищо на света не бих ви изрязала от снимката, даже мисля следващия път на аватара да сложа една дет сме гушнати Laughing
И другия път да изписвате страниците докрая, ама ха, кво е тва разхищение Mr. Green

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Скъпа ми Херолина, за нищо на света не бих ви изрязала от снимката, даже мисля следващия път на аватара да сложа една дет сме гушнати Laughing

С Херолина или с мъжа ми  smile3516

# 35
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
такъв хубав и дълъг ден, дано и утре е така Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 619
такъв хубав и дълъг ден, дано и утре е така Heart Eyes
Mдa-преди малко се прибрахме....

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Аман вече...!!! #Cussing out smile3514 newsm61 smile3512 ignore2
Стига сте говорили за болести...!!! smile3511
Писна ми...!!! Искам всички да са здрави...!!! Hug
Най-вече децата...!!! newsm17




П.С. Платовете са в Незабравка...

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 00:00 от Ekcnpec

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Кой говори за болести бре? Хората доктори обсъждат.  Laughing

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 03:05 от Лалка

# 39
  • Мнения: 1 343
За Джи Пи Та-та аз съм на мнение 4е претупват нещата , но виж ако си платиш е друго нещо. Денис искаха да му изписват АБ на 2 месеца и половина Извиках лекар на частно и казах че без 2-ро мнение АБ няма да дам минахме без него. На 4 и половина да сме пиели ПРОФИЛАКТИЧНО директно и казах да си го пие профилактично тя и я смених. Сега тази при която сме е в нашия квартал и тя твърдо не изписва поне на нас АБ Simple Smile Денис досега е пил 1 път АБ oспамокс изписан от ПОПОВ и просто съм сигурна че се налагаше. Да чукна на куха кратуна оправяме се макар да не иска да пие чайчета Simple Smile с бабини мазила ... Така че по добре според мен си избери някоя която няма да ти пресира да захранваш бързо и мери тегли добре Simple Smile Защото има и такива дето и това не правят както трябва да бие внимателно ваксините сестрата Simple Smile И едно частно където при сериозно заболяване да отидеш да си дадеш парите ама да знаеш че ще направят възможно най - доброто за детето ти.
Аз на хомеопат не съм ходила но ако искаш и такъв намери момичетата ще ти дадат номера на телефони.

# 40
  • Мнения: 179
Вчера отидохме на консултант по хомеопатия-май така е правилно да нарека жената,която ни консултира.Прегледа или по- точно разговора с мен и Денис,доколкото тя успя да се включи,продължи 1 час и половина.Понеже в момента тя не е болна ни даде т.нар.конституционално лекарство-ликоподиум 30c.Според нея 1 гранулка стигала за 1 месец.Ако се раболее ще и се обадя,за да ми каже какво и с каква честота трябва да и дам.Разбрах,че лекарствата за класическа хомеопатия мога да намеря само в София  newsm78 .Прегледа за деца е 10лв.Видях в импровизирания и кабинет,че има дипломи освен за консултант по хомеопатия и за рейки лечител.Ами това е!Очаквах,че ще ми каже да купя разни лекарства,но не!За сега сме с 1 гранулка месечно.
Експрес,съжалявам,че продължих неприятната за теб тема,но нали обещах да споделя......

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 08:55 от ЛАЛИ

# 41
  • Мнения: 619
Добро утро!Експресе,като не искаш да говорим за болести,ще сменя темата-на Ави й проби първия зъб bowuu

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Разбрах,че лекарствата за класическа хомеопатия мога да намеря само в София  newsm78

Класически лекарства (на Хелиос) има само в една аптека в София, но монопрепаратите на Боарон, които се продават в доста аптеки тук са същите, само дето потенциите им са по-ниски, до 30С, но пък с високите потенции шега не бива, така че по-добре ниска с по-чести приеми, отколкото да се обърка с високата. Когато ходих при нашата хомеопатка в София си купувах лекарствата оттук и в много редки случаи не съм намирала, това което търся, тогава тя ми ги изпращаше по курирер от София.

Я кажи нещо повече за тази лекарка, къде се намира и как точно се казва.

# 43
  • Мнения: 179
Казва се Мария Иванова и не е лекар.Доколкото разбрах е преводач от английски.Препоръча ми я Александър Папанчев от форума.Кабинентът и е у тях.Намира се до стадион Берое,в една от уличките водещи към Лозенец,в къща.Не че има значение,но никой от съседите и-в това число и наши приятели,не знаеха,че тази жена се занимава с хомеопатия.Имам предвид,че няма табели и т.н.тт.На възраст е около 40.Осезаемо ерудирана е!По книгите,които чете разбирам,че се занимава освен с рейки и с аромотерапия и неща от този вид.Незнам какво друго да кажа....нямам база за сравнение  newsm78.И за лекарствата-и тя така ми обясни,както ти си писала!Какви са ти впечатленията от хомеопатите,които ти си посещавала?Ако искаш пиши на лични

# 44
  • Мнения: 753
Много интересно ми звучи всичко това Лали, телефон можвш ли дадеш на тази жена...страшно ме заинтригува...
Дани го тормози вече 6-тото зъбче, 5-тото проби в събота, вече уцелих гела, който му действа след проба на dentinox:germany; calgel:uk;  на Дани действа добре само pansoral: premieres dents:france, за бебе със син цвят, защото има и червено за възрастни.
Най-сърдечни благодарности на Сладка Хапка  bouquet smile3525, благодарение на нейната рецепта, сразих мъжа ми снощи с вечеря cook, а вярвайте ми аз съм пълна аматьорка в готвенето!
О, забравих най-важното: Честито  newsm51 първо зъбче на принцеса Ави!  bouquet

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 10:21 от Tigercheto

Общи условия

Активация на акаунт