Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 239 700
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 398
И аз не мисля, че има два снимани финала и не мисля, че някоя му връща пръстена, просто човека явно си тръгва наистина.
Относно репликата Обичам те, обичам всеки миг с теб, още в средата на сезона го каза на Надежда, като си цитираха някакви любими фрази, точно защото няма истинско любовно обяснение, точно за това, тази реплика е изрязана от там и монтирана така.
За мен вече няма съмнение, че бяга, просто след всичко, което им наговори, незнам какво ще му бъде обяснението и защо го взима това решение-явно и майка му има пръст, предвид реакциите й.
Явно не приема въобще добре фактите за възрастовата разлика и за детето на на Надежда,което ще е доста странно, предвид факта , че и тя е била с деца от предишна връзка.
В много клюкарски сайтове се появи инфо, че прави проблем за това и май ще се окажат верни.
На последния кадър, където ги дават двете как оглеждат към някой-това за мен е Наум ,който им носи писмото, което за да са ги събрали там заедно явно е адресирано и към двете, няма други логика да ги събират заедно една срещу друга, освен за да изчетат заедно последното послание на Алек.
Единственото ,което не разбирам е как от продукцията са му го позволили това да си тръгне и дори да не се изправи срещу тях.

# 1 111
# 1 112
  • Мнения: 2 574
😂👌
Някой пак е спал! Това трябваше да излезе утре. 😁😁😁

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 08:15 от dia4ti

# 1 113
  • Мнения: 271

Хахахаха, е, неее Joy кой стажант го е направил това

# 1 114
  • Мнения: 3 740
На сайта на БТВ истината за финала, преди финала? Не изключвайте варианта в който ни тролят с това.

# 1 115
  • Мнения: 31 366
Колко тъпо!

# 1 116
  • София
  • Мнения: 323
Някой да го свали, преди да са го свалили те 😂 НЕ МОГА 😂

# 1 117
  • Мнения: 232
Браво pisi79! Как въобще се сети да гледаш толкова рано 😂😂😂Супер,много яко!

# 1 118
  • Мнения: 1 210
Много странно да излезе това видео преди финала довечера. Да не би да е саботаж от доскорошния  съдружник на Тупарев. Подкарали са го жълтите медии преди месец https://fakti.bg/razsledvania/873205-narodbg-niko-tuparev-i-jena … r#google_vignette А вчера стана ясно, че го разследва КЗК по сигнал на съдружник.

# 1 119
  • Мнения: 862
Моля, кажете какво говорят, защото линкът не се отваря в чужбина.

# 1 120
  • Мнения: 6 265
Супер е ,че научихме от първо лице инфото.Надка била обидена ,а Маги разочарована.Наум с писмото дошъл и така разбрали.

# 1 121
  • Мнения: 1 133
Е не вярвам да е качено нарочно, но ми направи впечатление, че Наум почти нищо не разпита Надежда за Алек, а Маги говори доста по-дълго за него?! Странно е малко..

# 1 122
  • Мнения: 398
За мен категорично това не са им истинските реакции на момите.
Яко го хейтят за мен.
Били му простили, разбирали го, дрън дрън.

# 1 123
  • Мнения: 862
Моля някой да го преразкаже! Умирам от любопитство, а не мога да отворя линка

# 1 124
  • Мнения: 1 133
Не казват нещо кой знае какво, просто, че не са очаквали такъв финал, били са изненадани, че е дошъл Наум и им е дал писмо, не са очаквали такова неща, мислили са си, че това е шега и са чакали до последно Алек да се появи от някъде, но не. Останалото е общо приказки, как са си изкарали в къщата, намерили ли са приятелство и така.

Общи условия

Активация на акаунт