Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 241 514
  • 1 265
  •   4
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 12
Черен младеж? Този ли?
Скрит текст:

Не не, 100% африканец

# 1 261
  • София
  • Мнения: 11 736
Знаем, че Осторът на гривните ще се снима във Филипините.

Една голяма група с познати лица са във Филипините. В първите сторита пускаха, че са на Secret place, след това Кукушев каза, че сигурно се досещаме къде са и в следващото стори вече признават, че са там. Няма как да са просто на екскурзия, а каква друга работа да имат заедно и то извън столицата?!  Казаха, че ги очакват още 11 часа път след кацането там и следващите сторита са в бус. Звучи точно като да отиват на закътано, диво място.


Видях Кукушев, от Игрите: Туджаров, Мирела, Валери, Мудева; Мис България Елизабет Кравец и гаджето ѝ Hyperkong.

Може и да са по работа, де, само спекулирам.

Последна редакция: чт, 13 юни 2024, 23:58 от Niya-

# 1 262
  • България
  • Мнения: 1 312
И на мен ми мирише на това.

Ще е много жалко, ако са извикали 5-6 известни.

# 1 263
  • София
  • Мнения: 11 736
Може те да са единия отбор, ще е по-честно така, отколкото да ги разпределят. И за Игрите се говореше, че ще има едно племе с "известни", спрягаха Рени от Сузи и Рени. Дали ще остане само слух, ще видим.

Качвам още две снимки да ги има за архива. Момичето знаете ли дали е редактор?


Още двама българи, може и да са от екипа ( в бялото е Кукушев):

Последна редакция: пт, 14 юни 2024, 00:03 от Niya-

# 1 264
  • Мнения: 366
Може Туджаров да са го взели нещо към екипа, нали и покрай Ергена беше там. Учудих се, когато Неделчо замина да снима тяхното предаване, а Туджаров остана, въпреки че първоначално той и Ивка казаха, че ще са водещи. После в единия Надкаст пък каза, че не участва толкова в снимането. Не че е изключено и да участва, той беше казал, че е мислел да се запише, а и Ковид спомена, че по всичко личи, че ще има познато лице от Нова. Въпреки това толкова познати лица да участват, би ми било доста странно, а и да качват снимки, знам ли... Само за Кукушев и Туджаров не бих имал проблем иначе


Последна редакция: пт, 14 юни 2024, 00:25 от sam001

# 1 265
  • Мнения: 4 608
Ай сакън. Дано да не участват виповИтИ

Общи условия

Активация на акаунт