Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 239 728
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 271
Имам чувството, че какъвто й да е финалът, няма да спре да се спекулира, че Маги е избраницата Joy

# 1 231
  • Мнения: 3 801
Намира ли се още качено някъде въпросното видео че ме гризе любопитството?

https://gospodari.com/gaf-na-btv-izdade-finala-na-ergenat-video/

# 1 232
  • Мнения: 1 733
май наистина излиза, че двете са чакали Алек, но той не се е появил, а се е появил Наум

Намира ли се още качено някъде въпросното видео че ме гризе любопитството?

https://gospodari.com/gaf-na-btv-izdade-finala-na-ergenat-video/

# 1 233
  • Мнения: 187
Много ми беше забавно да прочета коментарите от снощи насам, благодаря.
Отдавна знаем за финала. Който още го поставя под съмнение просто се поддава на лошия им ПР.
Същата издънка я имаше, да напомня, с последния или предпосления епизод на Игри на Волята.

За довечера съм си взела едно хубаво червено вино. Готова съм да се посмея, макар и напоследък епизодите да са меги скучни.

Нека младите дами си изкарат поука от този развой - каквото и да ти говори един мъж, колокто и да е голям на думи, винаги може да те гоустне (както е модерно сега да се казва).

Също, снощи гледах като замаяна как родителите на Магдалена се държат с нея. Майката я гледа като божество, и ѝ обяснява, че принцесите винаги печелят, а баща ѝ само опява как жените не трябвало да плащат сметки. 1+2=3. Такава са си я отгледали. Вече разбирам, че не е фейк, а тя наистина си е такава. Сигурно наистина си мисли, че е лош късмет че все още няма деца и половинка. 😂

# 1 234
  • Мнения: 5 862
И на мен не ми се вярва. Сякаш нарочно са пуснали видеото.

# 1 235
  • Мнения: 2 948
Аз пък имам вътрешно усещане, че понеже миналите два сезона излизаха много спойлери и финалът се знаеше още преди началото, тази година са решили да се погрижат да има огромна заблуда. Нещата започнаха още с колажа, който фалшив профил пусна тук. Сега и това видео, което изтече. Имам наблюдения и достъп до индустрията и така лесно такива гафове не стават. Нещата се следят доста. Освен ако не е подливане на вода, аз лично за себе си изключвам да е гаф. Прекалено сигурно се наложи този финал с липсата на победителка. Другото, което е - че маркетинг и pr отделите много изкъсо следят настроенията и мненията на зрителите и на база на настроенията, правят трейлърите за епизодите, отделно си има хора, които са "цивилни" от екипа и пишат коментари по форуми и социални медии, за да предизвикват дискусии и дебати. Няма как, знаейки че зрителите са разбрали финалът, да пуснат трейлър, който потвърждава очеизвадно, че именно това е финалът.

Вариантите за мен са два -
Наистина това е финалът, но за да се задържи зрителският интерес, пускат трейлър снощи, който потвърждава финала. Днес уж като гаф, пускат и интервютата с Маги и Надежда. После пък призива с пръстена и да се види коя е победителката. Зрителите се побъркваме и коментиме. Това става новината на деня и всеки чака с нетърпение да започне епизода и да види какво ще стане (така и ще се случи).

Вариант 2 - не е това финалът, но още в началото на сезона са планирали тотално да объркат зрителя. Правят и това, което описах по-горе, за да засилят интереса още повече.

И в двата варианта, темата е гореща и всеки още отсега е пред тв и чака да започне. Предаването печели във всеки един случай.

Според мен, обаче Маги е победител и в момента е с него. Ще видил

# 1 236
  • София
  • Мнения: 2 470
Ако мислим логично, е абсурдно това да е фейк интервю, нарочно пуснато от продукцията, а финалът да е друг.

Това би дало сигнал за алтернативни финали, съответно за 100% режисура и терминът риалити ще трябва да е заменен с театър. То не че не е, но поне имаме надеждата, че ергенът поне частично има думата.

Така че, не очаквам изненади довечера.

# 1 237
  • Мнения: 5 862
Ако мислим логично, е абсурдно това да е фейк интервю, нарочно пуснато от продукцията, а финалът да е друг.

Това би дало сигнал за алтернативни финали, съответно за 100% режисура и терминът риалити ще трябва да е заменен с театър. То не че не е, но поне имаме надеждата, че ергенът поне частично има думата.

Така че, не очаквам изненади довечера.
Не, точно. Могат в Преди обед да обяснят, че е било за заблуда. Да има неочакван финал за нас зрителите. Wink

# 1 238
  • Мнения: 2 948
Ако мислим логично, е абсурдно това да е фейк интервю, нарочно пуснато от продукцията, а финалът да е друг.

Това би дало сигнал за алтернативни финали, съответно за 100% режисура и терминът риалити ще трябва да е заменен с театър. То не че не е, но поне имаме надеждата, че ергенът поне частично има думата.

Така че, не очаквам изненади довечера.
Напротив, интервютата са правени сега или доста след предаването. Защо да е нелогично. Просто планът е бил още в началото, преди да се започне комуникацията на този сезон, да се заложи на тотална заблуда на зрителите, с цел изненада, а не изтичане на инфо, като предишните сезони. Ще видим.

# 1 239
  • Мнения: 497
Миналата година в промото на последния епизод на Ергенът също имаше и гаф с прическата на Евгени - имаше лека разлика в прическата му като говореше с Елена и с Валерия и от промото се разбра на кого дава пръстена.

# 1 240
  • Мнения: 271
Надценявате продукцията, както и 90% от зрителите, които нито форуми четат, ни ФБ, нито в Интернет ровят. Просто гледат тиви-то.

Абсолютно. И аз до вчера си мислех, че може да има врътка, тъй като за сефте пускат промо с точен спойлер, но това днес просто потвърди, че е истина.

# 1 241
  • Мнения: 52
Има логика за мен да пускат уж като гаф видеото и така да генерират зрителския и медиен интерес, и поне за финалния епизод да си осигурят "рекорден" рейтинг. Не знам как им върви рейтингът този сезон, но като гледам масовото разочарование, може би по този начин се опитват да го спасят. Също колажа, който пуснаха още в началото и сега изведнъж последната тема се пусна от същия профил не ми е случайно- пак е с цел да се създадат по- голямо очакване и любопитство, вероятно като се има в предвид скуката през целия сезон и разочароващия финал.....

# 1 242
  • Мнения: 2 147
Не знам как им върви рейтингът този сезон

Телевизионният е по-зле от Хелс. Но няма данни за това дали пък "Ергенът" не е по-гледан онлайн или на запис.

# 1 243
  • Мнения: 271
Не знам как им върви рейтингът този сезон

Телевизионният е по-зле от Хелс. Но няма данни за това дали пък "Ергенът" не е по-гледан онлайн или на запис.

Някъде май имаше статистика за гледаемостта по епизоди, предавания и канали, но уви, не помня сайта.

# 1 244
  • Мнения: 5 869
За жалост явно е достатъчно висок, за да правят кастинг за нов сезонн..

Общи условия

Активация на акаунт