Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 239 719
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 5 612
Виждам защо може да се увлече по Надежда, леки бяха срещите с нея. Мага е голямата загадка за мен. То не бе задушаване, сърцето в ушите, повечето ежедневни ситуации ѝ се случват за първи път в живота, инфантилност, превземки... просто недоумявам.

# 1 171
  • Мнения: 2 193
Не трябваше да ги лъже и омайва, пълно мекотело е.

# 1 172
  • Мнения: 4 474
И точно епизод по-рано обясняваше как мнението на другите е без значение, той сам си преценЯл.

# 1 173
  • Мнения: 377
Преценява и си държи на избора, ако наистина желае нещо или някоя.
Ако се е колебал между двете, това не звучи като да е направил избор

# 1 174
  • София
  • Мнения: 11 708
Още е момченце Алек, искаше жена, но няма силата да е с жена с минало и да застане като мъж до нея. Тъжно е на 28 години все още да слуша майка си. Можеше да избере една от двете и да пробва дали ще се получи. Достатъчно ги харесваше, че да даде поне роза като Виктор.

Да зарежеш с видео е детинско, дори и да са му го предложили от продукцията, 100% не са го накарали на сила, можеш е да се заяви. Страхлива постъпка.

# 1 175
  • Мнения: 5 612
То пък от друга страна как да се изправи срещу тях очи в очи и да им каже - абе в слушалката ми даваха инструкции да те прегръщам и целувам.

# 1 176
  • София
  • Мнения: 11 708
Да, да, точно в слушалката са му казвали така да ги натиска и да ги лъже. Помагали са му как да излиза от ситуации, когато му зададат, неудобен въпрос, за да избяга от темата, да ги целуне. Но генерално си се натискаше с голямо желание, както и си поопипа Валерия. Броихме го, целува се с 13 жени от общо 26.

Можеше да от играе ситуацията като Виктор, избира на финал по-невлюбена в него, дава ѝ роза и приключват.

Планът не беше такъв, майка му го скастри и той даде заден.

# 1 177
  • Мнения: 4 474
Абе да не се яви пред олтара ми е една идея по-мъжкарско от това да целува и подвежда една жена до последно, а после да иде пред (също мега мъжкаря) Тото и да каже, че едва ли не не я е понасял, а тя му е предлагала да спи с него.
Да влезеш обвързан и да оставиш приятелката да те чака, а като се разделите да правиш клипове колко ти липсва, също не е много пичовско.
0/3 читави ергени.

# 1 178
  • Мнения: 398
Абе да не се яви пред олтара ми е една идея по-мъжкарско от това да целува и подвежда една жена до последно, а после да иде пред (също мега мъжкаря) Тото и да каже, че едва ли не не я е понасял, а тя му е предлагала да спи с него.
Да влезеш обвързан и да оставиш приятелката да те чака, а като се разделите да правиш клипове колко ти липсва, също не е много пичовско.
0/3 читави ергени.
Съгласна, победата на Капитонова беше адски тъпо измислена.
Колкото до записа на видеото и зарязването на двете финалистики- според мен му е подсказано от продукцията, а той се е съгласил с охота.
Мотивът защо ги зарязва ще бъде -много ми е трудно, не мога да направя този избор.

# 1 179
  • Мнения: 862
Начи, вече не знам какво да мисля 😂 След всички гафове и изтекли видеа, от Ергенът са пуснали промо с Наум, който ни казва да не пропускаме таз вечерната серия, в която ще разберем коя е дамата, спечелила сърцето на Алек.

# 1 180
  • Мнения: 1 340
Господари на ефира са качили видеото.

# 1 181
# 1 182
  • Мнения: 50
Аз просто вече не знам кво да кажа ,освен ако нещо не ни замаяват😀и тази вечер да има избрана,защо им е да го пускат това видео,странна работа.

# 1 183
  • София
  • Мнения: 11 708
Предишните двама си минаха по реда да бъдат нахранени, сега е ред на Алек. Не знам бъдещо момиче как ще му има доверие, щом си позволява да ръси изрази като "обичам те" на жени, на които дори не дава шанс за връзка. Може да не дава пръстен, защото не е готов, можеше да е роза с думите, че трябва още да ги опознае.

Страхлива постъпка, да се беше изправил  пред тях поне. Това е като късането със смс, тотално неуважение. Такова показа и към Мария.

# 1 184
  • Мнения: 1 503
Ееее, не вярвам да е пуснато умишлено и финала всъщност да е друг. Най-малкото, че нито Маги, нито Надежда са толкова добри актриси. Бяха искрени за мен.
Няма как финалът да е друг. Просто гаф. Ако беше нарочно, ще се дискредитират, че взимат аудиторията си за мезе.

За мен беше ясно още като каза на Надежда, че "тя би направила щастлив всеки мъж". А и много пъти повтори и пред другите, че не иска да ги наранява. Още от там си личеше, че истинското му желание е да избяга. Надежда го усети. Стана мълчалива.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт