Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 239 716
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 770
тук може да се види изтритото вече видео, без да се сваля нищо: https://www.threads.net/?xmt=AQGz3QJbt3bxjMmYAVko0diaf46v34oOpRlcMwQXeRxh0T0

# 1 186
  • Мнения: 682
Не е въпросът толкова, че не е избрал никоя, колкото че не може да се появи да им го заяви в очите. Както вече писах, имало е такъв финал и в оригиналния формат, мъжът е разговарял лично с финалистките.

Повечето също не харесахме момите, нямаше да му се разсърдим. Просто е тъп начинът, по който си тръгва. Още повече, че изглежда сякаш майка му го е дръпнала за ухото, а е 30-годишен мъж. А да не говорим колко се обясняваше колко са прекрасни жените, как обича всеки миг с тях... Лош ПР отвсякъде.

# 1 187
  • Мнения: 1 503
Сеир е. Все е интригуващо. Като са зарязани по този начин пък реакциите на жените са подсилени и по-интересни.

# 1 188
  • София
  • Мнения: 11 708
Тя майката понеже ги познава какви са. Ние знаем какви са след толкова месеци гледане на предаването. С тях двете той се подиграва, няколко пъти го питаха и за възрастта и за дете и той им се смееше как нямало шанс родителите му да не одобрят това, колко било тесногръдо, ако някой съдел по това. Как баща му бил отгледал чужди деца. Също и си позволява да изрича "обичам те".

Аз не съм фен, нито на Маги, нито на Надежда, но Алек се излага, можеше да излезе уважително от ситуацията. Другите не си позволяваха такива обещания като него и вричания и така е редно. Това не означава, че одобрям и предишните, само показвам, че поведението си му идва отвътре, не е по формат. Искаше да се натиска с всяка, натискаше се.

В реалния живот да му мислят следващите, за мен поведението му е на 20-годишен и не бих му обърнала внимание.

# 1 189
  • Мнения: 398
Тя майката понеже ги познава какви са. Ние знаем какви са след толкова месеци гледане на предаването. С тях двете той се подиграва, няколко пъти го питаха и за възрастта и за дете и той им се смееше как нямало шанс родителите му да не одобрят това, колко било тесногръдо, ако някой съдел по това. Как баща му бил отгледал чужди деца. Също и си позволява да изрича "обичам те".

Аз не съм фен, нито на Маги, нито на Надежда, но Алек се излага, можеше да излезе уважително от ситуацията. Другите не си позволяваха такива обещания като него и вричания и така е редно. Това не означава, че одобрям и предишните, само показвам, че поведението си му идва отвътре, не е по формат. Искаше да се натиска с всяка, натискаше се.

В реалния живот да му мислят следващите, за мен поведението му е на 20-годишен и не бих му обърнала внимание.

В основната тема развих теория, че за мен това е решение на продукцията, не толко негово, та незнам колко да го хейтим, че не се яви.

# 1 190
  • Мнения: 5 603
Абе да не се яви пред олтара ми е една идея по-мъжкарско от това да целува и подвежда една жена до последно, а после да иде пред (също мега мъжкаря) Тото и да каже, че едва ли не не я е понасял, а тя му е предлагала да спи с него.
0/3 читави ергени.
Не съм съгласна. Евгени няма вина, че Елена беше употребена от продукцията заради своята собствена пренавитост и болезнен, самоцелен хъс за победа, дотолкова, че си изфантазира и колко много е влюбена (нейни думи). Влезе в предаването наизустила книгата "Как да спечелим "Ергенът"?" и там направи чудеса от храброст - то не беше събличане по монокини, то не беше възсядане/обяздване в градината, то не беше унизително нагаждане към него, щях да кажа, че само челна стойка не направи, но всъщност почти и нея направи като част от циганското колело. Ами естествено, че продукцията ще се възползва от този златен шанс и ще побутне нещата в тази посока за рейтинг, шоубизнесът е мръсна игра, която не се интересува от чувствата на този и онзи. И не, Евгени не постъпи малодушно като Алек. Когато майка му беше потресена от "кучкарката" Валерия, той чисто и просто пренебрегна мнението й и си направи избора. Добра, лоша, избра си я. Така се прави, момичета, не да стои като мухльо и да избяга, ако мама не хареса никоя или да избере тази, която мама каже.
Това само показва колко е незрял Алеко и всичките приказки, които изговори, как нито възрастта, нито наличие на дете от предишен брак е проблем, са въздух под налягане. Пълен цирк, пълен.

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 14:20 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 1 191
  • Мнения: 4 474
Можеше да си спести подмятанията и директните откровения против нея пред цялата публика. Но не, той трябваше да се покаже като мъж, който спи само с манекенки. Комплексарска история.

Реално нямаме спойлер само за причината за отказа, нали? В интервюто не споделиха нищо.

# 1 192
  • Мнения: 5 603
Елена също не изприказва малко и му се подигра в разни интервюта след шоуто, квит са.
Мисля, че е ясна причината за отказа - "мама така каза". Grinning

# 1 193
  • Мнения: 39
Не може това да е краят. Ето моите 2 стотинки по темата:

Целта е да ни въведат в крайни заключения и заблуждения. Това е и целта на промото.

След момента, в който Наум изчита писмото на тема "ти си прекрасна жена, но аз не съм готов", Надежда и Маги се връщат всяка от където е дошла (идват от две противоположни страни на онази арка). Казват им, това е краят и обратно към имението. Но все пак спират / отклоняват Нани.

Започва кахърната им музичка, Маги върви към имението и рИввве. Приканва операторите да я оставят на мира и тн театрални сцени. Влиза си в стаята за да си свали роклята и да се приготви за отплаване... забелязва, че розите ги няма. На бюрото има камъче. Тя го взима и се обръща за да види Алек на колене пред нея да държи 26-те рози. 26-те обещания.

След което ги пуска от ръцете си и в тях се разкрива кутийката с пръстена.

Алек си казва думичките. Ние ривем. Всеки ден ривем.

А Маги казва онази реплика от срещата им: "Дори не е нужно да казваш каквото и да е". И казва ДА.

Ваня Щерева, пиши ми.

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 14:51 от Poutine

# 1 194
  • Мнения: 1 923
Ваня Щерева, пиши ми.
Сори, позицията вече е заета от Горджи. 😁

# 1 195
  • Мнения: 398
Не може това да е краят. Ето моите 2 стотинки по темата:

Целта е да ни въведат в крайни заключения и заблуждения. Това е и целта на промото.

След момента, в който Наум изчита писмото на тема "ти си прекрасна жена, но аз не съм готов", Надежда и Маги се връщат всяка от където е дошла (идват от две противоположни страни на онази арка). Казват им, това е краят и обратно към имението. Но все пак спират / отклоняват Нани.

Започва кахърната им музичка, Маги върви към имението и рИввве. Приканва операторите да я оставят на мира и тн театрални сцени. Влиза си в стаята за да се свали роклята и да се приготви за отплаване... забелязва, че розите ги няма. На бюрото има камъче. Тя го взима и се обръща за да види Алек на колене пред нея да държи 26-те рози. 26-те обещания.

След което ги пуска от ръцете си и в тях се разкрива кутийката с пръстена.

Алек си казва думичките. Ние ривем. Всеки ден ривем.

А Маги казва онази реплика от срещата им: "Дори не е нужно да казваш каквото и да е". И казва ДА.

Ваня Щерева, пиши ми.

ЕЕЕЕЕ браво, айде за следващия сезон,а дано си в продукцията.
Явно тази година акъла им е стигнал до тук.

# 1 196
  • Мнения: 39
Хехе Китен дръж се идвам Laughing

Ами просто има прекалено много разпръснати 'сценарийни' трохи като това с камъчето, розите как си ги пази, плочата която Алек ѝ подари с тази аудиограма (не знам как се казва точно, wafeform-и му викам аз) и много други реквизитчета, които сценаристите обичат да си 'залагат' за всеки случай. И накрая да ги сглобят в едно.

С Нани нямат толкова и си личи че продукцията не ѝ е постилала така удобно.

# 1 197
  • София
  • Мнения: 11 708
Скрит текст:
Тя майката понеже ги познава какви са. Ние знаем какви са след толкова месеци гледане на предаването. С тях двете той се подиграва, няколко пъти го питаха и за възрастта и за дете и той им се смееше как нямало шанс родителите му да не одобрят това, колко било тесногръдо, ако някой съдел по това. Как баща му бил отгледал чужди деца. Също и си позволява да изрича "обичам те".

Аз не съм фен, нито на Маги, нито на Надежда, но Алек се излага, можеше да излезе уважително от ситуацията. Другите не си позволяваха такива обещания като него и вричания и така е редно. Това не означава, че одобрям и предишните, само показвам, че поведението си му идва отвътре, не е по формат. Искаше да се натиска с всяка, натискаше се.

В реалния живот да му мислят следващите, за мен поведението му е на 20-годишен и не бих му обърнала внимание.

В основната тема развих теория, че за мен това е решение на продукцията, не толко негово, та незнам колко да го хейтим, че не се яви.
Продукцията не може да го задължи, разбира се, че дават уклон на действията, но от всеки зависи докъде ще поддаде. Всеки път съдим остро момичетата като правят махленски скандали, ама за Ергенът, "всичко е по договор". Силните характери устояват, може да са му предложили и да му се е видяло супер решение за измъкване. Това няма никакво значение, все е неуважително. Хората трябва да се научат, че когато са си завирали нъкяде езика няколко месеца, давали са обещания, после дължат уважение към отсрещната страна. Той сам си избра тези две жени, дори и на нас да не са ни били любимки. Прекали с обещанията, оттук насетне как ще искат в следващ сезон момичетата да вярват на Ергена.

Евгени наистина направи гадни намеци за Елена. Явно й беше ядосан заради нейни изказвания, но не беше джентълменско и все пак това му беше от малкото по-сериозни провинения. Като цяло не го намирам за толкова лош персонаж, мисля, че може да е добър партньор. Не е безгръбначен.

# 1 198
  • Мнения: 1 259
Не може това да е краят. Ето моите 2 стотинки по темата:

Целта е да ни въведат в крайни заключения и заблуждения. Това е и целта на промото.

След момента, в който Наум изчита писмото на тема "ти си прекрасна жена, но аз не съм готов", Надежда и Маги се връщат всяка от където е дошла (идват от две противоположни страни на онази арка). Казват им, това е краят и обратно към имението. Но все пак спират / отклоняват Нани.

Започва кахърната им музичка, Маги върви към имението и рИввве. Приканва операторите да я оставят на мира и тн театрални сцени. Влиза си в стаята за да се свали роклята и да се приготви за отплаване... забелязва, че розите ги няма. На бюрото има камъче. Тя го взима и се обръща за да види Алек на колене пред нея да държи 26-те рози. 26-те обещания.

След което ги пуска от ръцете си и в тях се разкрива кутийката с пръстена.

Алек си казва думичките. Ние ривем. Всеки ден ривем.

А Маги казва онази реплика от срещата им: "Дори не е нужно да казваш каквото и да е". И казва ДА.

Ваня Щерева, пиши ми.
Признах те. Ако тия с изчерпаната фантазия не ти звъннат, значи са луди.

# 1 199
  • Мнения: 72
Хехе Китен дръж се идвам Laughing

Ами просто има прекалено много разпръснати 'сценарийни' трохи като това с камъчето, розите как си ги пази, плочата която Алек ѝ подари с тази аудиограма (не знам как се казва точно, wafeform-и му викам аз) и много други реквизитчета, които сценаристите обичат да си 'залагат' за всеки случай. И накрая да ги сглобят в едно.

С Нани нямат толкова и си личи че продукцията не ѝ е постилала така удобно.

Точно заради всичко изброено бях абсолютно убедена, че Магдалена печели, но до снощното промо за финала.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт