Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 239 737
  • 1 260
  •   2
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 37
Разпространено е мнението, че мъжете узряват доста по-късно. (30-35)
Не оправдавам постъпката на Алек, но той е все още момче. Евгени и Виктор си бяха по-улегнали и зрели. До човек си е, има хора,които никога не порастват, на други им се налага преждевременно.
Вчера това си говорихме с ММ как бихме се чувствали да си говорим с 10 навряни камери в лицето и 20 човека екип около нас?! Еми нелепо бих казала, никога няма да се отпусна напълно поне аз.

# 1 201
  • Мнения: 5 603
Разпространено е мнението, че мъжете узряват доста по-късно. (30-35)
Не оправдавам постъпката на Алек, но той е все още момче.
Алек е на годините, на които е загинал Христо Ботев... С уговорката, че ми е неудобно да поставя двамата в едно изречение и времената са различни, но ей така за сравнение на "връстници". И не просто момче, а мамино синче. Simple Smile На 28 трябваше отдавна да знае, че не е джентълменско да се изнижеш така, независимо от всичко. Цял сезон говори за доблест, мъжество и накрая - това. Simple Smile

# 1 202
  • Варна
  • Мнения: 121
Може да е искал да избере Маги, но след като баща й постави условие да я издържа /не като съквартирант/, е преценил, че няма да му е много възможно.

# 1 203
  • Мнения: 398
Можеше да си спести подмятанията и директните откровения против нея пред цялата публика. Но не, той трябваше да се покаже като мъж, който спи само с манекенки. Комплексарска история.

Реално нямаме спойлер само за причината за отказа, нали? В интервюто не споделиха нищо.
Няма да,ама в сайтовете, който са преразказали клипчето, пише, че им оставя видео, защто не можел да направи избор между двете, нз дали се брои за спойлер, но за мен ще е това-ще каже, че не е подготвен, че не може да направи избор и не иска да ги залъгва и двете.

# 1 204
  • Мнения: 1 396
А дали е възможно 'изтеклото' видео да е снимано тези дни нарочно, за да подведат зрителите? Обикновено срещите на момичетата с Наум са в градината, лятно време, сутринта след церемонията. Сега изведнъж Магдалена е със зимна рокля, в студио, Надежда е по видео връзка.... Много не на място ми изглежда това.
(не съм за никоя от двете, еднакво противни са ми)

# 1 205
  • Мнения: 25 839
Боже, добре че я има тази тема.
Очаквах тъп финал, но той май ще е мега тъп.

Това с родителите, доста унизително. При все, че е и пари не им дават за това.

На Алек майка му изобщо няма вид на богаташка съпруга,  от към визия. Като поведение, обикновена жена с комплекси.

# 1 206
  • София
  • Мнения: 12 945
Съвсем ще се дискредитират, ако пуснат различен финал.

Иначе романтичните фантазии могат да звучат добре на хартия, но са по-подходящи за турска сапунка, отколкото за риалити. Нито някой ще повярва на такъв жест при очевадната липса на химия и чувства от страна на Алек, нито пък двамата ще се навият да се правят на влюбени месеци по-късно, за да ни убедят, че не е било фалш. Предпочитам си натуралистичната излагация, която ще гледаме довечера Laughing А Алеко що се вкара в тоя капан, не мога да си обясня, но ми е много интересно Joy

# 1 207
  • Мнения: 863
Можеше да си спести подмятанията и директните откровения против нея пред цялата публика. Но не, той трябваше да се покаже като мъж, който спи само с манекенки. Комплексарска история.

Реално нямаме спойлер само за причината за отказа, нали? В интервюто не споделиха нищо.
Може и да греша, но мисля, че той и за в бъдеще ще ни убеждава в това. Да не забравяме, че Генчо е богат, а Валерия вече не е модел.

# 1 208
  • София
  • Мнения: 6 472
Разпространено е мнението, че мъжете узряват доста по-късно. (30-35)
Не оправдавам постъпката на Алек, но той е все още момче. Евгени и Виктор си бяха по-улегнали и зрели. До човек си е, има хора,които никога не порастват, на други им се налага преждевременно.

Не смятам че узряването е толкова въпрос на някакви години, колкото на свободата да правиш избори и да си носиш последствията от тях. Ако цял живот мама и тати те водят на каишка кога да узрееш?
Ще видим довечера, но според мен родителите му имат влияние върху това решение. Самото отсъствие на бащата, което може да се тълкува като липса на подкрепа. Алек може да е свикнал винаги да го побутват и ако не получи подкрепа - просто се отказва. Това, което дадоха от майката, беше твърде агресивно като позиция за точно този избор на вече порасналия ѝ син.

# 1 209
  • Мнения: 39
Хора, ами ако изтеклото видео е пуснато преднамерено?  Да коментираме прическата на Наум - в шоуто Наум е с почти обръсната глава, а във видеото с доста по-дълга, каквато му е в момента.
Маги няма тен също така. Все повече си мисля, че е скалъпено нарочно.

# 1 210
  • София
  • Мнения: 6 472
Във видеото си казват, че са минали месеци от финала. Не заблуждават , че е снимано на момента.

# 1 211
  • Мнения: 4 474
Аз като пред мен има два десерта, които обичам и трябва да избера само единият, не си тръгвам и не им пращам видеопоздрав, че не мога да избера. Това бих го направила, ако не ми харесва никой от двата и предпочитам да си хапна от на баба крем-карамела.
Така че този, който е мислил този сценарий и всички по веригата, които са го одобрили - не ви се получава.

Знаех за финала от отдавна, но все си мислех, че ще построят история за червените флагчета и на двете и накрая след срещата с майка си, Алек ще осъзнае, че не може да прави компромис. А не в сряда “обичам те”; в четвъртък “не мога да реша, чао”.

# 1 212
  • Мнения: 770
аз не мога да повярвам, че Алек доброволно ще се съгласи на този сценарий и дори няма да има доблестта да им го каже в очите, че не избира нито една. Ако продуцентите ме задължат да не избера нито едната, поне ще искам да им го кажа в очите, а не да избягам, ще избера да направя демидж контрол на имиджа си.

# 1 213
  • Мнения: 398
Боже, добре че я има тази тема.
Очаквах тъп финал, но той май ще е мега тъп.

Това с родителите, доста унизително. При все, че е и пари не им дават за това.

На Алек майка му изобщо няма вид на богаташка съпруга,  от към визия. Като поведение, обикновена жена с комплекси.
Съвсем нормална жена си изглежда, но ако наистина се е заяла за детето и възрастта, а е имала същата съдба......................незнам.

# 1 214
  • Мнения: 2 147
Не ги мислете за толкова умни. Не го правят с цел да заблудят публиката.

Гафът от страна на БТВ е огромен, но това не е учудващо. От известно време почти всяка тяхна статия и заглавие са пълни с елементарни грешки. Убедена съм, че част от служителите им са кръгли идиоти. Grin

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт