Диамантени / елмазени гоблени 2

  • 1 405
  • 32
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 546
Добре дошли във втора тема ! Нека я напълним с красота.

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 23:41 от meri 123

# 1
  • Мнения: 11 342
Благодаря за новата тема!
Напоследък нямам много с какво да се похваля. С друго хоби съм се заела.

# 2
  • Германия
  • Мнения: 3 431
Здравейте! До сега не съм се включвала, занимавам се с диамантени гоблени едва от от началото на годината, но вече имам 3 завършени и чакам другата седмица доставка от тему. По-късно може да снимам завършените. За сега съм се спряла на р-р 30х40, защото като цена ме устройват а и не отнемат чак толкова много време. Ще ми се и по-големи да пробвам, но цените не ми харесват 😝

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 546
В Тему и Алиекспрес , цените са по - добри , от сайтовете тук. Но пък се чака по - дълго доставката.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 150
Има в Шейн. Simple Smile

# 5
  • Германия
  • Мнения: 3 431
В Тему и Алиекспрес , цените са по - добри , от сайтовете тук. Но пък се чака по - дълго доставката.

От тему пристигат за около 10-14 дни, което ми е достатъчно. Трябваше малко по-рано да поръчам но се замотах 😅

Това беше втората картина, която направих, първата беше с частично облепване

# 6
  • Мнения: 11 342
Вие като си избирате гоблени не търсите ли такива, които са с над 30 цвята и нагоре? Минимума е 24 цвята за размер около 20х20. Всичко нагоре трябва да е с много повече цветове - иначе е като мозайка. Руските гоблени са с малко цветове и въобще съм ги отписала. Всичко що е с диамантчета, сипани в едно голямо пакетче цвета, са нисък клас гоблени и диамантите силно казано имат отблясъци. Също и не купувам гоблени, които имат прозрачен пласт, запелен върху платното - това са най-евтините и нискокачествени гоблени.
Експерт съм станала Simple Smile Имам един бюлюк баби, лели и стринки, които, за да не търчат по улиците и да не ми звънят ката час къде им е котката снабдявам с домашни забавления. Вероятно куриерите предполагат, че съм дилър и ката час получавам пакети и разнасям някому. После устремно търча да рамкирам - там си еб@ват майката с цените. И търча да занеса мъжа ми да забива поредния дюбел в панелката да висне красотата Simple Smile

# 7
  • Мнения: 624
Здравейте. Можете ли да споделите от къде поръчвате?


Вие като си избирате гоблени не търсите ли такива, които са с над 30 цвята и нагоре? Минимума е 24 цвята за размер около 20х20. Всичко нагоре трябва да е с много повече цветове - иначе е като мозайка. Руските гоблени са с малко цветове и въобще съм ги отписала. Всичко що е с диамантчета, сипани в едно голямо пакетче цвета, са нисък клас гоблени и диамантите силно казано имат отблясъци. Също и не купувам гоблени, които имат прозрачен пласт, запелен върху платното - това са най-евтините и нискокачествени гоблени.
Експерт съм станала Simple Smile Имам един бюлюк баби, лели и стринки, които, за да не търчат по улиците и да не ми звънят ката час къде им е котката снабдявам с домашни забавления. Вероятно куриерите предполагат, че съм дилър и ката час получавам пакети и разнасям някому. После устремно търча да рамкирам - там си еб@ват майката с цените. И търча да занеса мъжа ми да забива поредния дюбел в панелката да висне красотата Simple Smile

# 8
  • Мнения: 11 342
Kогато баба ти ти звънне в 6,30 сутринта /по нейно мнение това е ПЛАДНЕ/ и каже КУПИ!. Въобще не чакам месец да дойде от Китай! Купувам от българси сайтове. Имам си фаворити, но айде да не е реклама.

# 9
  • Мнения: 624
На лс тогава, ако може, заинтригува ме.


Kогато баба ти ти звънне в 6,30 сутринта /по нейно мнение това е ПЛАДНЕ/ и каже КУПИ!. Въобще не чакам месец да дойде от Китай! Купувам от българси сайтове. Имам си фаворити, но айде да не е реклама.

# 10
  • Германия
  • Мнения: 3 431
Аз разглеждах из немските сайтове, имат невероятно красиви, обаче цени на големите от 150-250€… колкото и да ми харесват не бих дала толкова пари 🤷🏻♀

А последно ето това коте завърших 😍


Поръчах си няколко пауна, да разнообразя малко 😉

Последна редакция: сб, 02 мар 2024, 11:40 от Teormina

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 546
Да ви покажа и аз , една красота, сътворена от мен .

# 12
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Ето първите ми няколко. Следващите вече ги рамкирам и окачвам, но отдавна не съм взимала да се занимавам. Следвам една жена във Фейсбук редовно публикува най различни интересни гоблени само да има къде да ги слагам.




# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 546
И за мен е проблем , къде да ги окачвам. Обичам да ги правя. Имам почти десет гоблена. Но не обичам да ги трупам по стените. Не ми харесва. Шия и ги прибирам в един шкаф, което е тъжно.

# 14
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Пробвай да ги продаваш или подаряваш. Св. Николай го правих за именник на Никулден. Аз нямам много, но бях замислила да направя една стена с икони и купувах да лепя такива.

Общи условия

Активация на акаунт