Колко 4ужбински мами има и каде?

  • 2 748
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 521
не виждам какво се заяждате с асто, жената пита, няма Я сигурно или не може да я намери буквата. дори и да има проблеми с правописа можете да си спестите крайните оценки.
да не говорим, 4е в този форум изобщо няма подрастващи.
на който не му се у4аства в анкетата й да кликне , където му е интересно.

 ooooh!



 Peace В Германия съм, но гласувах вчера и ме прати при Италианките. Лошо няма поне при хубава пица и паста попаднах Laughing.

# 31
  • Мнения: 3 880

 Peace В Германия съм, но гласувах вчера и ме прати при Италианките. Лошо няма поне при хубава пица и паста попаднах Laughing.
На всички мами-германки ни се отвори парашута да станем малко италианки Mr. Green
Това е като статистиката в реалния живот- няма нищо вярно вярно в нея  Laughing

Аз предлагам асто ако иска, да направи нова анкета, но да я обмисли до край и да я пусне в завършен вид, а тази да се изтрие. От тази в момента наистина няма никаква полза  Peace

# 32
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
арабски мами, що сме 2 само! аз съм в тунис, магреб, малко сев. африка се води! но едно е сигурно, ако не са араби, поне са мюсюлмани! това заради слабата им борба, не като нас бг, ей, 500 г  ни лашкаха и пак бг останахме! тука не! слаба ракия са, лесно се  сдават!преди, де сега не сме пробвали да ги побългариме! ама ядат  бг манджи, от бг мама форума и пак искат!оправи  анкетката,може да има идеи от  съфорумките, как да стане! Peace Hug

# 33
  • Мнения: 5 476

 Peace В Германия съм, но гласувах вчера и ме прати при Италианките. Лошо няма поне при хубава пица и паста попаднах Laughing.
На всички мами-германки ни се отвори парашута да станем малко италианки Mr. Green

 Hug  Хайде германките добре сте ни дошли!  Wink  bouquet

# 34
  • Мнения: 3 388
Хайде и аз се включих в гласуването от италианско  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 959
Аз гласувах вчера с Великобритания а днес ми дава че съм гласувала с Германия не е честно Mr. Green

# 36
Ако има някоя колумбийска или Венеслуелска мама да пише на лични

# 37
  • Мнения: 2 567
Хехе, германките станахме италианки, а англичанките-германки  hahaha Дано това не доведе до Трета Световна  Laughing

# 38
  • Мнения: 1 959
Мене Германията си ми липсва така че нямам нищо против да се омеша малко Peace

# 39
  • Мнения: 2 567
И аз нямам абсолютно нищо против да "поживея" в белла Италия Grinning..да се порадвам на повече слънце, паста и пица  Hug

# 40
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 110
Аз пък що си останах във ВеликобрЕтанИА?!  Thinking Не ща в тая сбъркана държава!!! Sick Я ме преместрете някъде на топло!

# 41
  • Мнения: 3 521
..да се порадвам на повече слънце, паста и пица  Hug

... хубава муzика и уомо италиано Sunglasses Rolling Eyes.

Doret, мечтай си Mr. Green.

А бе готина тема се получи. Поне се пораzходихме  bouquet.

# 42
И аз да се запиша към германките Grinning

# 43
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Здравейте мами аз живея в Богота (Колумбия). Но сега съм си в Бг 
я колко готини !
как стигна 4ак до там разкажи непременно !!!! Hug

# 44
  • Мнения: 1 959
И аз да се запиша към германките Grinning
Ха още една градска тук

Общи условия

Активация на акаунт