Движение на българските майки -ВИДИН тема 8

  • 12 906
  • 286
  •   1
Отговори
# 90
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
това Памбос е голема работа, евала... rotfImao rotfImbo Joyне само в София не знаят за нас, но и ние не знаем за там  Joyфионче, страотна си!!!!

# 91
  • Мнения: 2 653
Ама кажете дееееее  Cry


ааааа а гъгъл е още по-голяма работа
Памбос ако има още като мен незнаещи

# 92
  • Видин
  • Мнения: 309
Леле Рениии... doh
Много са красивииии    #Crazy
Обещавам да ти осигуря още яйца... Peace

  bouquet

# 93
  • Мнения: 484
Лелееее,кво правиме сега, викам ако ще е сигурено ,че ще идва що не да си направим устата за смяна на дата ??? newsm78
Люси(несле) ти се познаваш с Корнелия(приятелка ти е ) що не я подпиташ леко и тактично? Thinking

# 94
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Чакайте да говоря отново в понеделник да видя какво ще кажат. Мисля и да им напиша още едно писмо/ от моите/ да видим...

# 95
  • Видин
  • Мнения: 309
Момичета,вчера се видях с Люси.Грипа я е повторил и си личеше,че не е добре.Каза,че ще се прибере по-рано,за да се "тръшне"на дивана.Мисля,че в това състояние тя едва ли сяда на компютъра.Обадете й се, защото тя не знае за това,което става.Теди също не знам дали ни чете-става въпрос за снимките   Thinking

# 96
  • Мнения: 2 910
Нека първо разберем за какви условия става въпрос и след това да мислим за смяна на датата.
Диди, затова започнах от по- рано, за да има време да направим повече яйца Hug
Мели, ще разчитам на теб от време на време да ме снабдяваш с продухани яйца Mr. Green
Мими също е моя помощничка в това отношение Hug

# 97
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Люси, включи се, не шпионирайсрещата в неделя-задължителна!

# 98
хеи момичета аз съм жива и се оправям.На Теди аз ще кажа за снимка -не се притесняваите.   Peace
Доколкото разбирам Рени напредва доста -брависимо smile3501
Мели ти си супер откривател(ЗА Илия)-заслужаваш  smile3501  bouquet
Ехо-Диди ти с тоя Памбос направо изби рибата  bouquet
Всички сте супер  bouquet  bouquet  bouquet

# 99
а колкото до това че можем да сменим датата на концерта-ще питам ,само даи боже да стане това с Памбос-а  love001  love001  love001

# 100
  • София
  • Мнения: 135
ЗДРАВЕЙТЕ отдавна не съм се включвала, но предполагам че Мими ви е информирала за неприятностите, които ни нападнаха. Не спирам да мисля и да работя за базара. Първо обаче имам нужда от помощ - кажеге къде мога да намеря надуваемо легло-диван БЪРЗО - за утре /от този тип легла, които рекламират за поръчка по VS teleshop/ newsm17
Имам интересна идея за концерта, но нека видя баща ми стабилен и съм отново с вас, а сега чакам ПОМОЩ

# 101
  • Мнения: 6
www.BGBazar.com  там виждам наи различни големини и цени мисля че за София имат експресна доставка незнам само дали идеята ти е да купуваш или търсиш за врвемвнно ползване  Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 135
Все забравям да кажа - имам страхотни обувки - няколко чифта. Някои модели са подходящи за бал а и по ежедневни има №36 са, ако има някое момиче от домовете с този номер казвайте да пращам

# 103
  • София
  • Мнения: 135
Страхотно е това легло ама няма да се събара в стаята, че е малка. Утре ще тръгна да огледам какво предлагат и в Метро. Ако не ще взема походно тях поне знам къде ги предлагат. Благодаря ви за помоща момичета. От мен чао, че ве чака още много работа.  bouquet  bouquet  bouquet

# 104
  • Мнения: 2 653
Zax, добредошла отново!Дано всичко е наред при вас.
Не знам за какво ти е това легло , но от личен опит - нашето мирише на гума и то отвратително много,спада, без да е спукано(точно като от веес телешоп е).даже не знам вече и къде е - толковва сме го и употрябявали...

Общи условия

Активация на акаунт