Гледате ли ТВ докато се храните?

  • 4 389
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
Цитат
При мъжО правилно зададеният въпрос е - Храните ли се докато гледате ТВ...
Peace
и при нас е така ама и доста често е просто за фон говорим си обсъждаме как е минал деня и разни такива но трябва да е включен

# 16
  • Мнения: 7 723
У нас, телевизора е петия член на семеството.
Работи денонощно  Wink

# 17
  • Мнения: 503
аз лично,немога без телевизор,особено на вечеря Wink

# 18
  • Мнения: 2 220
Да, винаги е пуснат.  Peace

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Да!Вечеряме по врема на централната емисия новини и просто няма как да се изпусне!

# 20
  • Мнения: 1 065
Аз ли не съм нещо наред,че толкова мразя телевизора да работи, особено когато сме в къщи и се храним.Когато съм сама мога с дни да не го пускам. Понякога гледам само новини(а често и те ме дразнят ,че когато няма с какво да си запълнят времето говорят разни глупости,,коя баба станала на 100г.,защото яла това и онова,къде цъфнали дърветата и предвещавали люта зима''и т.н.) и го спирам ,но повечето време преглеждам новините в интернет. Бих гледала ,когато нещо конкретно ме интересува и съм свободна точно по това време.За мен винаги има нещо по-приятно от гледането на телевизия.

# 21
  • Мнения: 13 188
И аз още с връщането от работа го пускам и го ползвам като радио, докато си чистя. По време на вечеря работи, но не винаги му обръщаме внимание. Grinning

# 22
  • Мнения: 2 208
Телевизорът у дома рядко е оставен на спокойствие да си почива.... я разведрява обстановката с присъствието си, я гледаме нещо с интерес...
Ние се храним в хола пред ТВ-то (вреден навик, но факт)
Мъжът ми пък ако не хареса нещо по тв-то, докато се храни или чете книга или си цъка нещо по лаптопа. Той не може да седи мирно и спокойно.... трябва да си занимава мозъчните клетки с нещо  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 207
Телевизора у нас работи денонощно Laughing , понякога гледаме, понякога е за фон - както дойде Wink
[
/quote]




Същата картинка е и у нас Laughing

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Единственото време, когато гледам телевизия е докато се храним  и то не винаги...обичам тишината.... но искам и да съм информирана..... в зависимост от настроението...понякога с дни не пускаме телевизор

# 25
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

или си говорим,но задължително телевизора работи Peace

# 26
  • Мнения: 419
Телевизорът работи през цялото време и ние гледаме,говорим,храним се.
Peace

# 27
  • Мнения: 966
всички гледаме,ако има нещо интересно...но работи задължително Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 6 959
Почти не гледам,само ако има нещо интересно.Обаче обичам докато се храня да чета  bowuu

# 29
  • Мнения: 907
Аз ли не съм нещо наред,че толкова мразя телевизора да работи, особено когато сме в къщи и се храним.Когато съм сама мога с дни да не го пускам. Понякога гледам само новини(а често и те ме дразнят ,че когато няма с какво да си запълнят времето говорят разни глупости,,коя баба станала на 100г.,защото яла това и онова,къде цъфнали дърветата и предвещавали люта зима''и т.н.) и го спирам ,но повечето време преглеждам новините в интернет. Бих гледала ,когато нещо конкретно ме интересува и съм свободна точно по това време.За мен винаги има нещо по-приятно от гледането на телевизия.

Не не си сама. Нарочно нямаме телевизор там където ядем, абсолютно забранено е дори да е пуснат. Никакви книги никакви компютри! Това е единственoтo време за деня,  когато сме всички заедно. Децата ги ограничавам доколкото мога - сега сме на 1 детско през седмицата и 2-3 през weekenda. И аз се старая да гледам само наистина информативни предавания и качествени филми, а не всякакъв бълвоч. А най-мразя да се надвиквам с телевизора, гася когато трябва да кажа нещо важно или говоря по телефон, все едно какво върви.

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 22:46 от MegiX

Общи условия

Активация на акаунт