Ниска плацента без проблеми

  • 174
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте мами!🤗 В 26-27г.с съм и  днес бях на поредната консултация и доктора ми каза, че плацентата ми била ниска и ми изписа Магнерот,но аз нямам нито контракции нито кървене.До сега не съм имала болки или каквото и да е.Незнам трябва ли да се притеснявам ,защото на миналия преглед нищо такова не каза.🍀

# 1
  • Мнения: 4 585
Не се притеснявай. При много жени е така. Просто се пазиш повече и следваш препоръките.

# 2
  • Мнения: 249
Аз бях с ниска плацента с първата бременност, като накрая вече се вдигна. Щом е само ниска, няма от какво да се притеснявате, често се случва да е така. В повечето случаи с разширяването на матката плацентата се вдига.
Притеснително е, ако покрива шийката частично или пълно, но тогава не се нарича "ниска" и със сигурност лекарят щеше да ви е казал Wink.

# 3
  • Мнения: 35
Аз бях с ниска плацента с първата бременност, като накрая вече се вдигна. Щом е само ниска, няма от какво да се притеснявате, често се случва да е така. В повечето случаи с разширяването на матката плацентата се вдига.
Притеснително е, ако покрива шийката частично или пълно, но тогава не се нарича "ниска" и със сигурност лекарят щеше да ви е казал Wink.
той каза че е малко ниска и аз се паникьосах и то много

# 4
  • Мнения: 249
Нее, не се притеснявайте! Тя ще се вдигне, при мен така стана, както и при повечето жени. Не се сещам точно в коя седмица бях, но беше след 30 седмица със сигурност. И все пак се пазете, не се натоварвайте, без вдигане на тежки предмети, но то това си важи за всички бременни.

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 20:55 от dimi_

Общи условия

Активация на акаунт