Родих при Мазнейкова

  • 4 577
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
То какво ще е раждането е Божа работа. Никой не знае какво го чака и в такива моменти парите не са определящи. И 5000лв. да платиш, ако раждането е тежко, нищо не може да се направи, освен да разчиташ на лекарите.

Иначе за частна клиника или държавна болница - всеки си решава сам. Има хора, които като теглят чертата накрая, пак толкова са дали и на други места. Понякога и някои частни клиники не предлагат за парите това, което трябва. Всеки си преценява сам.

# 31
  • Мнения: 2 159
не мога да коментирам Мазнейкова, но около 1200лв. ми излезна и на мен в Св. София...

Бившата прехвалена Тина Киркова, нали?!?
Вярвам ти, това беше и моето съображение, когато правех моя избор! За това, за онова, за нещата по списък, за доктора, анастезиолога, акушерката, ВИП стаята, упойката и не-знам-си-още-какво: пак толкова!

А иначе без плащане една позната щяха да я изпуснат в Тината...
ами да толкова е като се съберат нещата, а в моя случай докито ми имаше договор с болницата(беше външен лекар), което много вдигна цената

# 32
  • В офиса
  • Мнения: 4 020
Честито на всички   bouquet
Да знаете дали се предлага услугата 'присъствие на раждането' ? (нашият татко иска пак да е с нас)

Аха. На момичето в моята стая мъжът не само е присъствал на раждането, ами е прерязал пъпната връв  Grinning Аз направо завидях, че моят няма такива мераци.
Имаше и една мома англичанка в клиниката, на която мъжът спеше при нея, но не знам дали защото беше чужденка, или по принцип се предлага и тази услуга. Всъщност теб тази опция едва ли те интересува, ама да си кажа.

# 33
  • Мнения: X
Честито на всички   bouquet
Да знаете дали се предлага услугата 'присъствие на раждането' ? (нашият татко иска пак да е с нас)

Аха. На момичето в моята стая мъжът не само е присъствал на раждането, ами е прерязал пъпната връв  Grinning Аз направо завидях, че моят няма такива мераци.
Имаше и една мома англичанка в клиниката, на която мъжът спеше при нея, но не знам дали защото беше чужденка, или по принцип се предлага и тази услуга. Всъщност теб тази опция едва ли те интересува, ама да си кажа.


Хи хи, на фона на това като си представя българските мъже, които започват с почерпките с роднини докато жената е в болница, това за пъпната връв ми се вижда като случка в друга галактика.  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз направо завидях, че моят няма такива мераци.

И моят нямаше такива мераци, но след като разбрах що е то раждането да Ви призная не съжалявах, че е пропуснал...  А и щеше да страда ужасно гледайки ме в това състояние... Все пак раждането си е раждане, нали знаете...  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 273
Аз направо завидях, че моят няма такива мераци.

И моят нямаше такива мераци, но след като разбрах що е то раждането да Ви призная не съжалявах, че е пропуснал...  А и щеше да страда ужасно гледайки ме в това състояние... Все пак раждането си е раждане, нали знаете...  Mr. Green

А моя седеше от вън и само от приказките на Мазнейкова му е станало лошо  Sick Немога да  си представя, че ще влезне вътре--просто щеше да ни трябва и още един лекарски екип Mr. Green

# 36
  • Мнения: 299
А епидурална упойка ако искаш ? Възползвахте ли се вие от такава?

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 19:13 от zlp

# 37
  • София
  • Мнения: 3 099
А епидурална упойка ако искаш допълнително ли се плаща? Възползвахте ли се вие от такава?

Не се плаща нищо повече от обявеното. Аз раждах без упойка.

# 38
  • Мнения: X
Днес бях на преглед в клиниката. Въпреки, че е събота, пред кабинета на Мазнейкова имаше шест жени. Моята лекарка д.р Кайрякова ме прегледа и предложи да седнем на кафе, в кафенето на болницата, за да ми отговори на всички въпроси. Дори и глупавите, които задава една бременна. Жената спокойно ми обясни всичко, все едно си говорех с приятелка. Компетентна приятелка, която те кара да чувстваш бременността, не като някакво "положение", а като нещо съвсем естествено и нормално. Доволна съм и спокойна. Държа да отбележа, че за тази женска консултация не плащам. Тъй като винаги може да има коментари, че за пари всички са любезни.

# 39
  • София
  • Мнения: 748
Моля ако някой знае първото име на тази доктор Павлова и на каква възраст е да пише. Благодаря!

# 40
  • Мнения: 2 040
Честито ти бебче, живо и здраво да е   bouquet
Щом си доволна, това е най- важното ..  Peace

# 41
  • Мнения: 1 273
Моля ако някой знае първото име на тази доктор Павлова и на каква възраст е да пише. Благодаря!

Камелия Павлова, а за годините незнам-трудно определям възрастта на хората. Най-много 35г newsm78

# 42
  • Мнения: 1 988
И аз ще раждам там в началото на април, но с планово секцио по съвкупност от причини. Казаха ми , че цената е 1400 лева и нищо повече. Там работи Д-р Нецов, на който разчитах и при първото си раждане. Условията в клиниката разбира се са важни, но и Д-р Мазнейкова си е събрала отличен екип специалисти и съвременна апататура. Надявам се всичко да мине добре.

# 43
  • Мнения: 1 273
И аз ще раждам там в началото на април, но с планово секцио по съвкупност от причини. Казаха ми , че цената е 1400 лева и нищо повече. Там работи Д-р Нецов, на който разчитах и при първото си раждане. Условията в клиниката разбира се са важни, но и Д-р Мазнейкова си е събрала отличен екип специалисти и съвременна апататура. Надявам се всичко да мине добре.

Успех! Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 249
И аз ще раждам там в началото на април, но с планово секцио по съвкупност от причини. Казаха ми , че цената е 1400 лева и нищо повече. Там работи Д-р Нецов, на който разчитах и при първото си раждане. Условията в клиниката разбира се са важни, но и Д-р Мазнейкова си е събрала отличен екип специалисти и съвременна апататура. Надявам се всичко да мине добре.
Ще мине.И аз родих при Нецов по нормално.За екипа няма грешка.
Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт