Какво правите, когато...

  • 3 178
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 006
Ви е тъжно, сте уморени... Не става въпрос за страховити състояния, а когато просто сте уморени и не сте в настроение Simple Smile

Аз си купувам цветя и после ги подреждам вкъщи Simple Smile Саксийни цветя Simple Smile

Вие сте Simple Smile
Прегръщам дете, купувам си цветя или запалвам  ароматна свещ Simple Smile  bouquet

# 46
  • Мнения: 490
Готвя, пия и ходя по мъже Laughing Laughing

# 47
  • Мнения: 5 622
Изпивам една бутилка Бейлис.
Ям шоколад
Слушам баладична музика
Плача
Мечатя
Пазарувам

Всичко това и още много......

# 48
  • Sf
  • Мнения: 808
Ей, страхотни сте!!! Благодаря!!!

A.A.M.Belev, радвам се да те засека!!!  Heart Eyes


Ей това най ми хареса Simple Smile А подписът ти е велик!!! Може ли някой ден да ми го дадеш назаем Simple Smile

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ани, любезна,
ти сдоби ли се с книгата, която ти препоръчаф, м? Абсурдно е след прочит, при някаква несгода, да не я погледнеш дори (а какво остава да прелистиш и препрочетеш) и да не ти се оправи настроението. Мен много ме впечатлява и зарежда това четиво и винаги като се сетя за него, знаеш какво мисля.  Heart Eyes
Тъй де, надебеляла съм, ама поне щастливо -  с шоколад и баничко, широки пижами и голяма сметка за вода. Party

# 50
  • Sf
  • Мнения: 808
Ани, любезна,
ти сдоби ли се с книгата, която ти препоръчаф, м? Абсурдно е след прочит, при някаква несгода, да не я погледнеш дори (а какво остава да прелистиш и препрочетеш) и да не ти се оправи настроението. Мен много ме впечатлява и зарежда това четиво и винаги като се сетя за него, знаеш какво мисля.  Heart Eyes
Тъй де, надебеляла съм, ама поне щастливо -  с шоколад и баничко, широки пижами и голяма сметка за вода. Party

Любима Ивет, простете на мен, забрави-понеделнишката  загори-тенджера /последното е тъй вярно/... Още сега отварям някой бук сайт и си я поръчвам да ме радва /още помня фабулата и заглавието/ Simple Smile

deshtovidi, така правех и аз, но реших да пробвам нещо различно и нетипично Simple Smile

# 51
  • Мнения: 467
Преди четях..... много четях... и слушах музика.

Сега яко чистене до откат... Ако пък съвсем съм умряла или не е време подходящо ( останалото човечество в къщата спи) цикля тук във форума, като ми писне пускам музичка и забивам в http://photo-forum.net  . Където просто няма как да не се омагьоса човек:-) Blush

# 52
  • Мнения: 2 792
 Държа се неадекветно. Изпадам в състояния, в които постоянно се самокритикувам и не се харесвам и търся одобрение, дори за това как съм намазала филията с масло, абе кофти работа  Confused
   Пия бира и се самоанализирам и надъхвам, драматична личност съм в такива моменти губя умереност понякое време периода минава и така до следващия... Кой е казал, че само децата имат периоди...
   За това съм пристрастена и към форума, не ме натоварва, а ме разтоварва, отвлича ми вниманието и съзнанието ми почива като чета тук, тук се крия от драматичната си природа  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 2 550
Извинете за ОФФ-а, но бихте ли споделили името на книгата, любезни ми Небесени Краставичок, чудя се какво да чета вече  Laughing

# 54
  • Sf
  • Мнения: 808
Извинете за ОФФ-а, но бихте ли споделили името на книгата, любезни ми Небесени Краставичок, чудя се какво да чета вече  Laughing

http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=20367
Сексапилната - Мейв Харън

# 55
# 56
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм кретен, мен много рядко и трудно ме хваща някаква кривота.  Crazy
Трябва да се случи нещо наистина много гадно... Ако се случи нещо такова, чета си някоя много любима (най-често детска) книга. Слушам някоя много яка и тежка музика, та след третата песен съм на крака.
Ако е възможно, тичам повече, разхождам се повече, медитирам сред природата - много помага.
П.П. Подозирам, че и ежедневното занимание с любими и зареждащи неща ме предпазва. Сутрешният крос, вечерното четене, много либов и ей ти на - депресията бяга.

# 57
  • Мнения: 4 371
Хващам си багажа и отивам някъде за два дни. Сега по-трудно се организирам от преди...
Пускам Марая Кери и пея, и рева(ако толкова е зле положението Blush)
Събирам се с приятелки на ресторант и цяла вечер си бъбрим и хилим по женски. Лошото е, че скоро не съм го правила, защото съм лоша и несериозна Embarassed, а организацията беше оставена в моите ръце...

# 58
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Когато съм тъжна, а съм такава тези дни - буквално нищо не правя, което ме прави още по-тъжна. ПОнякога просто се отдавам на тъгата. Обикновено бързо ми минава. 

Лошото е, че в такива моменти даже шопинг- терапията не ми помага...

# 59
  • Sf
  • Мнения: 808
Хващам си багажа и отивам някъде за два дни. Сега по-трудно се организирам от преди...
Пускам Марая Кери и пея, и рева(ако толкова е зле положението Blush)

Това и аз го правех преди. Така заминах за чужбина, на инат Simple Smile

Събирам се с приятелки на ресторант и цяла вечер си бъбрим и хилим по женски. Лошото е, че скоро не съм го правила, защото съм лоша и несериозна Embarassed, а организацията беше оставена в моите ръце...

Ма шер Дуци, и аз имам някакви спомени за нещо подобно...  Mr. Green Ама отдавна ли беше  newsm78

Василиса Умница, вий сте моят пример Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт