Какво правите, когато...

  • 3 197
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 315
Как си днес Кросич?

# 61
  • Sf
  • Мнения: 808

След вчерашното изпълнение в коридора съм в завидно добро разположение на духа  Mr. Green Събра ми се доста време вкъщи, без правя нещо и почнах да размишлявам над някои неща... Видях много хора и разбрах, че не само аз мога да бъда от полза и услуга на другите... Често да си призная, не очаквах и не вярвах... Но се трогнах до сълзи...

Много щур период ми е нещо...

Марг, казвала ли съм ти, че те обичам?  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 270
Чистя и се къпя с часове - май ме избива на дезинфекция в такива моменти - луда работа Mr. Green

# 63
  • Мнения: 272
Няколко страници по-напред споменах, че понякога ходя в един вехтошарски магазин да се нагледам и напазаря разни красоти. В неделя планирам пак да се пусна по Женския пазар. Ако някой има желание, да пише на лични за да ходим заедно. Simple Smile 

# 64
  • Sf
  • Мнения: 808
Няколко страници по-напред споменах, че понякога ходя в един вехтошарски магазин да се нагледам и напазаря разни красоти. В неделя планирам пак да се пусна по Женския пазар. Ако някой има желание, да пише на лични за да ходим заедно. Simple Smile 

Страхотно Simple Smile

# 65
  • Мнения: 7 837
Кроасания, а кого не обичате? Ще ви олекне, сигурна съм  Grinning

# 66
  • Sf
  • Мнения: 808
Кроасания, а кого не обичате? Ще ви олекне, сигурна съм  Grinning

хахахахахаха... не обичам полярната лисица, щото ме нагъна в един форум... Обаче сме големи жени, няма се излагаме сега, а?

# 67
  • Мнения: 1 393
Говоря си със мъжа ми, сестра ми или майка ми
Взимам топъл и дълъг душ
Правя си голяма купа със салата и и я изяждам, легнала по корем, четейки някоя от любимите си книги
Изпивам чаша вино, гледайки "Friends" или "Frasier"
Пазарувам
Ходя на фитнес

# 68
  • Мнения: 6 315
Кросич и аз те обичам! И Кейси обичам, а кой не обичам няма да кажа пък  Laughing.

Установих, че един приятен интелектуален разговор може много да ми приповдигне настроението.  Както и гореща вана с едни много специални бъркочи които едно приятелче прави, мдам.

# 69
  • Мнения: 2 891
Разхождам се, до прималяване. Километри без да спирам и винаги ходя много бързо. Като че ли целият ми яд и безпомощност остават след мен. Ако забърша нещо от магазините - добре, ако не когато се уморя, сядам в някой бар, да си пожета нещо на Исабел Алиенде. Нейните приказни истории ми действат ободрително.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз се сетих още нещо, което ме отделя от моментното настроение и ме разведрява и разнообразява. Повдига дух, размърдва сивината, разтваря душата.
Имам няколко познати, с които каквото и да говорим по телефона, все се смеем. Въобще докато си чуем гласовете и се кискаме. Хъхъхъхъ. И тъй се обаждам на някой да се посмеем. Апропо, и на мен така ми се обаждат да се оплачат, обаче само се кискат..
В друг случай, ходя да се запозная с някой нов човек. Примерно, чакам някъде си на обществено място и заговарям непознат, щото ми изглежда благонадежден (е, някой път ме гледат странно и не става лаф, случва се). Бла-бла, кой къде, защо и как - минават 30 минутен и съм във възбуждение от новото познанство (особено пък ако нещо много интригуващо съм научил!) пърхам със слонските си уши доста време. Embarassed
Мечтая да извърша странни, но завабни или пък романтични деяния и се усмихвам, докато ми търчат помислите из главата. После съм доволен, макар и да не ги осъществявам.

# 71
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз се сетих още нещо, което ме отделя от моментното настроение и ме разведрява и разнообразява. Повдига дух, размърдва сивината, разтваря душата.
Имам няколко познати, с които каквото и да говорим по телефона, все се смеем. Въобще докато си чуем гласовете и се кискаме. Хъхъхъхъ. И тъй се обаждам на някой да се посмеем. Апропо, и на мен така ми се обаждат да се оплачат, обаче само се кискат..

Аз нали затова си те гледам, разкошна Simple Smile С 500 и кусур км разлика ама си е нещо!!!

В друг случай, ходя да се запозная с някой нов човек. Примерно, чакам някъде си на обществено място и заговарям непознат, щото ми изглежда благонадежден (е, някой път ме гледат странно и не става лаф, случва се). Бла-бла, кой къде, защо и как - минават 30 минутен и съм във възбуждение от новото познанство (особено пък ако нещо много интригуващо съм научил!) пърхам със слонските си уши доста време. Embarassed
Мечтая да извърша странни, но завабни или пък романтични деяния и се усмихвам, докато ми търчат помислите из главата. После съм доволен, макар и да не ги осъществявам.

А това просто е очарователно!!! И аз така си пазя смелите размисли и страсти, но пък ми е тъй усмихнато... И съм забелязала, че обичам да се пръскам с хубав парфюм и така носеща се в облак от благоухание, съм слаба  Wink бяла и добра Simple Smile

Марг, ваната, мдаааа... А ваната с приятелчето ли да се взема или само с приятните бъркочи  Wink

Хей, темата ми е породена не от депресия!

# 72
  • София
  • Мнения: 900
Щях да тръгвам, ама след малко ще да е  Hug

Кросич, прости душо за посланието на лични  Hug  Heart Eyes

Моля ви не ме сгъвайте  Praynig и приемете думите ми в добрия им смисъл  Hug

Обикновено, аз съм шута и забавния приятел, на когото винаги можеш да поплачеш!!!
Не се оплаквам и не се приемам като кошче за душевни отпадъци! Винаги съм щастлива, ако мога да помогна - на тва му викали ВИСШ ЕГОИЗЪМ  newsm78
Аз плача и ближа рани само пред двама - трима, но винаги преди това имам подготовка  newsm68

Ще паднете като ви кажа

Маам кючеци до припадък  Embarassed  Embarassed  Embarassed
естествено, ако съм в ремисия

другото, което ме кара да забравя всичко
лятото на Вивалди, но в изпълнение на Найджъл Кенеди  Peace

А моя приятелка ме разби, като ми каза, че си обличала "нормирано-предизвикателни дрехи"  newsm78 и се разхождала около "трета арабска джамахирия" - ул. Симеон демек  Peace
За жалост не мога да пия - време е да се науча  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 2 229
Сега ми е някакво такова умряло. Tired
Гледам ТВ, губя си времето на компа и ям. Tired

# 74
  • Sf
  • Мнения: 808
Мina, това ще си го копна и ще си го принтирами сложа на всички места вкъщи и в офиса, за да го гледам и да му се радвам!!!! Ти си феноменална Simple Smile Simple Smile  Heart Eyes

Serendipity, ставаме 2  Wink

Общи условия

Активация на акаунт