Miss Italia - edizione 41

  • 18 029
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 100
Аз пък нямам проблем с гледането- когато ми вземат кръв си гледам как точно вкарват иглата, как тече кръвта  Mr. Green Ами така, де, искам всичко да видя и знам! При цезарово и въобще при раждане сигурно е съвсем различно, защото там и болката е голяма, но ако взема отсега да се замисля, до август съвсем ще психясам  Twisted Evil

Оле, август, в тая жега...Simple Smile нищо де, два, три душа на ден и ще си ок:))

Страшна работа ми се струва на мен! С голям корем на 40 градуса  Rolling Eyes Ние климатици нямаме, ако не сложим може поне едно вентилаторче да си взема  Crazy Някой от вас раждал ли е в разгара на лятото?? ..... От топлото сигурно по-бързо излизат хлапетата  Mr. Green

Ей ме бе, на 2ри септм. родих Hug Екстра си бях, даже е по добре да се бременее лятото: салати и плодове, по малко се дебелее Wink Климатик, вентилатор, никакво мърдане от вкъЩи по обяд, няма проблем Peace

Феиам4о, малиии тоз сйат, дет ми го даде: тентациони някакви, из4ервих да знаиШ Embarassed Уж не съм от срамежливите, ма имат страШни джаджи там Blush Crazy Не е за малки деца Naughty #Crazy Супер креативни неЩица, само да ти стиска да ги ползваШ Rolling Eyes Laughing

# 286
  • Мнения: 5 475
Добър ден на всички! Hug

като гледам има нужда от нова тема

за момент се появявам и после пак ме няма.. Wink
Утре ще пиша повече   bouquet

# 287
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Минавам за малко като Халеевата комета дето вика и сестра ми....  Rolling Eyes
Ние сме с темп и здрава каШлица,времето тук е отврат и тия дни в работата обстановката неЩо е много изнервена та с две думи нямам търпение да дойде време да си остана в къЩи  Tired


кофти тръпка... я малко болни4ни и по4ивка. Heart Eyes



Феиам4о, малиии тоз сйат, дет ми го даде: тентациони някакви, из4ервих да знаиШ Embarassed Уж не съм от срамежливите, ма имат страШни джаджи там Blush Crazy Не е за малки деца Naughty #Crazy Супер креативни неЩица, само да ти стиска да ги ползваШ Rolling Eyes Laughing

Само да ти кажа, 4е и аз не съм се реШила оЩе, 4акам приятелките да ме "изненадат", та да имам извинение.  Но ако до преди някоя друга година не бих се и замислила за такова неЩо, сега ме гони лЮбопитство. Май се извраЩавам остарявайки.  Rolling Eyes Embarassed

# 288
  • Мнения: 26
здравейте, котета!

много писане, много нещо...
Feiam, ти си гледала как раждаш в отражението, друго си е мъж ти с едно огледалце да ти стои отпред и да ти вика- Гледай! Гледай!  #2gunfire идваше ми да го гръмна! и се смееше, даже!

кой се страхува от раждането? да не му мислите много! връщане назад няма. ще трябва да излезе бебето. спокойно! накрая само ще викате- Tiramelo fuoriiiiiiiiii!

аз престанах да се страхувам от раждането, когато /при първата бременност/ видях едно документално филмче: една газела раждаше, а на 200 - 300 метра от нея дремеше един лъв. и газелата му с газела роди, малкото се поизправи и това беше. какво да му се притесняваме толкова? в болница сме, всичко ни е на разположение, съпругът ако припада - с два шамара го свестяваш... и той да страда.

иначе самото раждане - все едно си с менструация, при мен така беше. при второто - контракции + раждане  - час и половина! самото раждане - 15 минути. хубава работа, най-вече бърза...

много се разписах. после пак.
успех на девойките с наближаващ термин и на вече родилите!

Общи условия

Активация на акаунт