✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 3

  • 35 021
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 19 187
От професионалните танцьорки Ани, на Виктор, Ралица, Елена, Дорина са участвали и в предишните сезони. От мъжете само за Месечков се сещам.
Светльо, Рангел, Трендафил бяха изключителни танцьори, не знам къде са и дали още се занимават с танци

Момчето, което е с Ивет, е участвало, този, който сега е с Емануела, също.

# 721
  • Мнения: 11 354
Е... неустойка ако развали договора. Или може би твърда сума след всяко участие, тоест всяка седмица... Кой знае. Да върнат Иван или онзи ... на Нона Йотова партньорът, забравих му името. Или на Баташова от първата седмица, хаха. Месечков много театралничи и се лигави, с което дразни. Егати и "мъжкото" поведение.

# 722
  • INFJ
  • Мнения: 9 456
Няма шанс за неустойки, при положение, че лекари са му казали да прекрати участието си.
Много ме съмнява, че парите са водещ фактор.

# 723
  • София
  • Мнения: 23 072
На Месечков не би трябвало да му за парите, за победата му е според мен.

# 724
  • INFJ
  • Мнения: 9 456
Победата + трябва да си сляп, за да не видиш какво удоволствие изпитва от танците.

# 725
  • Мнения: 1 938
На мен Месечков и Щонова напоследък ми станаха симпатични по някакъв начин. Може би, защото не ѝ чета постовете, дето се вживява на духовно гуру. Grinning Смятам, че колкото и пренавити да са, и двамата се наслаждават на танците, което в крайна сметка е най-важно. Дано не останат някакви сериозни последици за Наско в следствие на контузията му.

# 726
  • Мнения: 1 045
Удоволствието от танците не може да е по-важно от рисковете за здравето.
Щонова и Месечков са като диви кучета гринго, не пускат кокала до край,  каквото и да стане. Тя е много пренавита, личи си по емоциите. За победата са повече, отколкото за удоволствието.

# 727
  • Мнения: 1 938
Със сигурност осъзнават, че някой от младите ще спечели, но това не им пречи да са нахъсани и да искат да танцуват в предаването максимално дълго. Ето го юнака Grinning:
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 28 мар 2024, 13:47 от Yo_Ana19

# 728
  • Мнения: 530
Дорина и Ангел на скоро се ожениха. Преди 2 седмици ги видях в зоопарка имат си детенце на около 2-3 годинки изглеждаха тримата много готино. В пълна хармония, а Дорина е много фина и нежна в лице на живо.

# 729
  • Мнения: 1 938
О, много се радвам за тях! Бяха ми любимци в техния сезон.

# 730
  • До морето
  • Мнения: 7 130
Дорина и Ангел на скоро се ожениха. Преди 2 седмици ги видях в зоопарка имат си детенце на около 2-3 годинки изглеждаха тримата много готино. В пълна хармония, а Дорина е много фина и нежна в лице на живо.

Това е страхотна новина, аз си мислех, че отдавна са разделени !

# 731
  • Мнения: 3 097
Атанас на пук го прави. Егото не му позволява.  На всичко е готов само за да е победител, но няма да стане. Има много по-добри двойки от тяхната.

# 732
  • Мнения: 739
Може ли някакво видео от тяхно предишно взаимно участие.( на Ангел и Дорина, с него ли е била спечелила предишен сезон)
Ауууууу Виктор с какво отвращение и мърморене си махна ризата, така сякаш е нещо супер гадно . Вместо да ми стане готино от неговото тяло направо ми се догади. И една такава физиономия като на разтопена вафла. Викторе дай го малко по-уверено и секси.
Партньорката на Емрах видимо май не ѝ стана много добре от постъпката му , интересно в началото как се държеше по- свойски , а сега нещо почна да се поотдръпва, даже и стояха на разстояние един от друг до края.
Никой друг не може да разбере Атанас както един бивш спортист/състезател. В спорта няма отказване разберете, то е като краста, единствено смъртта те спира. Давай Наско добре си си.
 Натали е супер секси, готина, жарка, млада хубава, гореща. Доста флуидни искри прехвърчат между двамата.

# 733
  • Мнения: 5 694
... Или на Баташова от първата седмица, хаха...
На Баташова партньора го върнаха - Калоян, който сега танцува с Емануела.

# 734
  • Мнения: 1 873
Да си кажа и моите 5 стотинки. За мен безапелационните победители са Натали и Митко. Просто за мене те имат и най-много напредване. Останалите не ми се коментира тях, но просто Натали ми е най-впечатляваща от всички/може би заради родния й град, хихи/.

Общи условия

Активация на акаунт