Извинявай, че те приех за даденост

  • 5 829
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!

Със съпруга ми сме заедно от 10 месеца. Бременна съм в 6 месец. Обвиних го, че си има друга. Той каза, че няма а просто ме е приел за даденост. Сигурно си има друга, но му се е видяло по подходящо да каже това, което си е същото като изневяра. Все едно ми каза, ами омръзна ми. Аз съм на 36, но ми дават 30, а той на 40. Аз съм тази с финансовите възможности, не съм избързала за да го хвана. От известно време си мисля, че той е поради тази причина с мен. Бивш модел съм. 170см висока, 60кг с висше образование от чужбина. Нито съм грозна, нито тъпа за да се примирявам с такова отношение. Вие какво мислите?

# 1
  • Мнения: 18 996
Нямаш пречки да се махнеш от него.

# 2
  • Мнения: 19 856
Не зависи от теб. Човекът е празен. Скучно му е заради него.
Когато един мъж получи хубави неща, се отпуска. Познато. От него зависи.

# 3
  • Мнения: X
Малко сте избързали с бебе правенето.
От мъж на 40 какво очакваш? Цветя и рози ли? Нищо подобно.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
Каква даденост след само 10 месеца, първите две- три години трябва да кипи от страст…. Не знам по какви причини е с теб, но не е е любов….

# 5
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Щом отсега е така, след като се роди бебето ще е...да кажем по-зле. Няма смисъл да се примиряваш!

# 6
  • София
  • Мнения: 35 099
Ам, не сте били един за друг, обикновено след розовия период лъсват някои истини, вие сте го съкратили и направо на бебето.

Личните ви качества нямат отношение към желанието му, то просто си е отишло.

# 7
  • Melmak
  • Мнения: 2 986
Защо избързахте с бебето?

# 8
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
10 месеца се познавате и вече си бременна в 6-прекалено много сте избързали(е то на 36 биологичният часовник тиктака с пълна сила,но пак сте избързали,поне 1-2 години трябваше да поживеете заедно пък тогава да мислите за деца).
За набора какво да кажа- почти всички свестни мъже от тоя набор отдавна са със семейства и деца...

# 9
  • Мнения: 7 409
Е как му омръзна за 10 месеца?
Вие изобщо май не сте се познавали и сега лъсват нелицеприятните истини един за друг.
А такова отношение към бременната му жена е меко казано, отвратително.

# 10
  • Мнения: 2
Благодаря ви, за отговорите.

# 11
  • София
  • Мнения: 17 775
Че изглеждаш на 36, а не на 30.
Алергична съм към това изказване. И че това няма общо с това как те възприема даден човек у дома.

# 12
  • Мнения: 12 770
Здравейте!

Със съпруга ми сме заедно от 10 месеца. Бременна съм в 6 месец. Обвиних го, че си има друга. Той каза, че няма а просто ме е приел за даденост. Сигурно си има друга, но му се е видяло по подходящо да каже това, което си е същото като изневяра. Все едно ми каза, ами омръзна ми. Аз съм на 36, но ми дават 30, а той на 40. Аз съм тази с финансовите възможности, не съм избързала за да го хвана. От известно време си мисля, че той е поради тази причина с мен. Бивш модел съм. 170см висока, 60кг с висше образование от чужбина. Нито съм грозна, нито тъпа за да се примирявам с такова отношение. Вие какво мислите?
Въпросът е ти какво мислиш. Ако не искаш да си с него повече, го напусни.
Да каже, че те е приел за даденост, не е същото като изневяра. Как ще е същото? Много бързо са ви отлетели пеперудите. Той не се вълнува вече от теб, ти смяташ, че го превъзхождаш... Не виждам много добра прогноза.

Но иначе е хубаво да си имаш бебе. Поне аз бих се радвала, независимо дали харесвам бащата или не.

# 13
  • Мнения: 406
Здравейте!

Със съпруга ми сме заедно от 10 месеца. Бременна съм в 6 месец. Обвиних го, че си има друга. Той каза, че няма а просто ме е приел за даденост. Сигурно си има друга, но му се е видяло по подходящо да каже това, което си е същото като изневяра. Все едно ми каза, ами омръзна ми. Аз съм на 36, но ми дават 30, а той на 40. Аз съм тази с финансовите възможности, не съм избързала за да го хвана. От известно време си мисля, че той е поради тази причина с мен. Бивш модел съм. 170см висока, 60кг с висше образование от чужбина. Нито съм грозна, нито тъпа за да се примирявам с такова отношение. Вие какво мислите?
Заедно сте от 10 месеца, последните 6 от които - бременна... Ама не, не сте избързали да го хванете... Леле, леле, леле... Жена на 36 това... Да бяхте поне на 19, че да приеме човек неохотно варианта за младежко лекомислие... Реално сте бременна от мъж, когото буквално изобщо не познавате.

Щом като сте независима от него, нищо не пречи да се разделите. Както се описвате, можете да се грижите за детето си, можете да си намерите и по-свестен мъж, след като имате външен вид, а после и да го задържите, след като сте и образована (демек имате и пълнеж отвърте). Има достатъчно свестни мъже, които биха били добри татковци на чуждо дете, ако им докажете, че си струвате усилията. Просто не трябва да бързате. Защото откъдето и да го погледна, това си е било доста бързичко. А "бързичкото" е предпоставка за грешки. Очевидно.

Успех!

# 14
  • София
  • Мнения: 16 036
Здравейте!

Със съпруга ми сме заедно от 10 месеца. Бременна съм в 6 месец.
Аз съм на 36, но ми дават 30, а той на 40. Аз съм тази с финансовите възможности, не съм избързала за да го хвана. От известно време си мисля, че той е поради тази причина с мен. Бивш модел съм. 170см висока, 60кг с висше образование от чужбина.
Вие какво мислите?
   
Мисля, че си си хванала донор за да узакониш бебето, което си искала.
Може и подсъзнателно да е станало.
Не сте 18 годишни пубери за да трептят пеперуди.
А от какво си недоволна в отношенията, защо мислиш за наличие на друга?

Общи условия

Активация на акаунт