Кой в какво има връзки и с какво може да бъде полезен на съфорумците?!

  • 1 270
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
Когато става въпрос за ДБМ, се включваме с връзки, помощи и участие. Не афишираме с познанства и постижения...

Когато иде реч за помощ и лична услуга, се свързваме на лс, чрез телефони и лични контакти Simple Smile

Хубава е идеята ти, макар и малко наивно смела Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 423
Ама ти сериозно ли мислиш, че всеки ще си изложи ей така връзките на показ?Какво затворено общество те гони в и-нет? ooooh!
има един хубав сайт:
openbc.com,
там доста хора са си полезни
доста от моите състуденти са там
техните познати стават мои, моите - техни
и т.н., и т.н.
има такива общества в и-нет.

ти не питаш за лични връзки и услуги,
а за бартери, доколкото разбирам.

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 14:43 от Liska

# 17
  • Мнения: 239
Имам връзки в даймлер крайслер, в еврофутбола в подуяне, на единия бар в син сити както и в няколко частни клуба около 'витошка'.

Продавам 4 кила изгодно.

# 18
  • Мнения: 3 268
Аз ще отговоря сериозно-мога да ви помогна с авточасти.Ако имате нужда от нещо за вашата кола,моля пишете ми на лични.Каквото мога,ще направя за вас. Peace

# 19
  • Мнения: 9 990
Аз ще отговоря сериозно-мога да ви помогна с авточасти.Ако имате нужда от нещо за вашата кола,моля пишете ми на лични.Каквото мога,ще направя за вас. Peace

Това си е чист бизнес.
Има Продавалник, който иска да продава-там!

# 20
  • Мнения: 3 268
Аз ще отговоря сериозно-мога да ви помогна с авточасти.Ако имате нужда от нещо за вашата кола,моля пишете ми на лични.Каквото мога,ще направя за вас. Peace

Това си е чист бизнес.
Има Продавалник, който иска да продава-там!
Бизнес е ако си бях изписала телефоните.Просто казвам с какво мога да бъда полезна.Ти защо винаги се заяждаш?Избираш си тема и започваш...Спокойно де,теб да не съм те засегнала нещо.Не ти е за първи лът да се държиш така. Stop

# 21
  • Мнения: 9 990
Не се заяждам бре!Божееее, аман от ущипани..... Laughing
Предлагаш авточасти, виждам. Има подфорум за това.Не е нужно телефони да оставяш-тук на лични става... Hug

7. Не се допускат реклами и комерсиални обяви и теми.
Забранено е и развиването на търговска дейност във форумите!
Допускат се обяви само за покупко-продажба на бебешки стоки и артикули за бременни и кърмачки само за лична употреба в определените за това форуми за обяви.
Всеки потребител може да предложи за продажба стоки, които вече не ползва, но не повече от 10 бр. за 1 календарен месец.

При съмнения за продажба на стоки от търговци, оказиони, както и при съмнения за развиване на търговска дейност от дадени потребители (изкупуване на стоки от едни потребители и препродаване на същите стоки на други потребители) - темите ще се изтриват и по преценка на модераторите на тези потребители ще бъде забранен достъпът до форумите за обяви или до всички подфоруми!

При съмнения, че търговци използват форумите за продажба на магазинни или оказионни стоки, както и при съмнения за препродажби, моля информирайте модераторите или администраторите.
Това защитава Вашите интереси като клиент, тъй като по този начин, използвайки форумите за продажби, въпросните търговци избягват определените забрани за продажба на бебешки стоки втора употреба, както и предписанията на Комисията за защита на потребителите, които трябва да се спазват от всички реални или онлайн магазини.

Това е от Правилата......пък вие сами преценете.....
 Thinking Peace

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 16:08 от пенелопа

# 22
чудничко! по стара форумска традиция окълпазанихте и тази идея! ей затова не се регнах с истинския ми ник!!!!!
връзки ми трябват с господа някой да има? всички разбирате за какво иде реч, но ТРЯБВА на всяка цена да покажете коооолко сте духовити саркастично-иронични.
На мен ми трябваше някой в мебелната промишленост и други неща за обзавейдане на дома от това можеше много хора да спечелят но като неможе не може!
По правилник немогат да се предлагат конкретни стоки, тук нямаше да стане въпрос затова. А можеше и добри пари да се съберат.
Хубаво, моля заключете темата!

# 23
  • Мнения: 15 619
 
Е, като искаш мебели, така кажи, мисля, че доста хора щяха да откликнат.
  bouquet

# 24
  • Мнения: 9 990
чудничко! по стара форумска традиция окълпазанихте и тази идея! ей затова не се регнах с истинския ми ник!!!!!
връзки ми трябват с господа някой да има? всички разбирате за какво иде реч, но ТРЯБВА на всяка цена да покажете коооолко сте духовити саркастично-иронични.
На мен ми трябваше някой в мебелната промишленост и други неща за обзавейдане на дома от това можеше много хора да спечелят но като неможе не може!
По правилник немогат да се предлагат конкретни стоки, тук нямаше да стане въпрос затова. А можеше и добри пари да се съберат.
Хубаво, моля заключете темата!

Че защо се регваш с друг ник и така изопачаваш нещата, по стара форумска традиция. ooooh!Да беше попитала в Семейство-веднага някой щеше да откликне-така поставени нещата излизаха извън идеята ти за мебели....Относно благотворителаността-винаги може да се събират, само да е обявена кауза и не пшо скрит начин.
Успех за мебелите-щеше да си спестиш ядовете с форума, ако си беше казала в началото.Шансът някой точно с мебели да започне обаче какъв е?

# 25
  • Мнения: 15 619
Замириса ми на провокация. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт