Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 21

  • 46 348
  • 632
  •   2
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 772
Тия лайфове даже не ми е минавало през ума  да ги гледам наистина. Влизам колкото да взема талоните.

# 541
  • Мнения: 195
Не изгледах лайфът. Влязох набързо за талоните. Не мога да споделя дали е интересен.
Това са талоните:
Скрит текст:
Обикновено качват запис до ден-два, на който му е любопитно може да си го пусне. Simple Smile

# 542
  • Мнения: 54 660
И аз този път нещо се обърках. Натиснала съм явно старт на стар запис, добре, че овреме погледнах за талоните и като видях, че ги няма цъкнах на правилния бутон. Не съм го гледала.
6 талона са







# 543
  • Мнения: 1 014
И аз натиснах някакъв стар лайф.

# 544
  • Бургас
  • Мнения: 16 401
Ха! Явно и аз съм натиснала стар лайф, защото все ми изписва,че страницата не е на лице.
Но,нищо. Не са ми спешни купоните.

# 545
  • Мнения: 4 072
Тази сутрин имам още 3 талона, освен вчерашните от лайфа. Проверете си секцията с талоните за тях.

# 546
  • Мнения: 13 593
Тази сутрин имам още 3 талона, освен вчерашните от лайфа. Проверете си секцията с талоните за тях.
Благодаря. Талона за Нивеа ми идва точно навреме.

# 547
  • Мнения: 1 070
Продуктите на Балеа не ме привличат по никакъв начин. Съответно и към лайфа имах нулев интерес. Нещо започват да ме губят напоследък с това приложение.

# 548
  • Мнения: 255
Аз го гледах, хареса ми. Представиха няколко продукта- хванах от спрей за тяло Балеа, който ми е интересен- днес ще го потърся. Спрей бронзант на Каротен, препарат п/в комари Райд- не е излишен за лятото, самобръсначка Жилет...за тези неща се сещам. Едната мацка с дълга коса ми беше симпатична, но къдравата дама нещо не ми допадна...по- скоро тя е от ДМ. Няколко талона сигурно ще оползотворя.

# 549
  • Мнения: 99
Има ли крем, масло, лосион за тяло на Балеа от който сте доволни? Трябва ми нещо с хубава хидратация. Спрях се на тези двата:

Ползва ли ли сте някой от тях? Серията с уреа също ми се вижда хубава, виждам,че имат и лосион за тяло.
А някой с чувствителни очи да даде отзив за спиралите на bell hypoallergenic? Чудя се има ли смисъл да рискувам с тях.
От последните покупки мога да похваля  базата за нокти на trend it up prepare and care, която май към този момент е изчерпана. Ноктите ми станаха релефни от годините, в които носих гел лак, може би.  Тази база много добре изглажда, не се виждат никакви неравности след нея. А и лака издържа една идея повече.

# 550
  • Мнения: 547
Аз използвам спиралите на Бел и за мен са доста добри. Миналата седмица взех втора. Аз целя естествен вид на миглите и мога да сравня тази, която взех последно със спиралата на Ланком.

# 551
  • Мнения: 4 631
Пупи, може ли снимка/линк към спиралата на Бел
Ползвам червило и молив на марката (продават се заедно в комплект) и също съм доволна.

# 552
  • Мнения: 4
. свободен талон от снощния лайф за Балеа продуктите някой да има

# 553
  • Мнения: 385
Аз имам, всички са ми свободни

# 554
  • Мнения: 4
. свободен талон от снощния лайф за Балеа продуктите някой да има не активиран
[/quote]

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 13:44 от Мария Димова 757170

Общи условия

Активация на акаунт