Как успокоявате коликите на вашето кърмаче?

  • 1 482
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 616
В книжките пише, че трябва да го оригваш като му сменяш гърдите при кърмене, за да му намалиш коликите.
Тия пусти чайчета на Хип не помагат ли за коликите?

# 16
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Гушкане и песнички и много търпение. По времето на бабите ни гушкането е било вредно, защото е трябвало да работят на полето, милите ни баби. А ние можем да си гушкаме хубавите бебоци и да споделяме болката и тъжното с тях, че да им мине по-бързо breastfeeding

# 17
  • Мнения: 4 915
Гушкане и сешоар.   Laughing
Дори звукът само на последното има магическо въздействие.   Wink

# 18
  • Мнения: 1 503
Аз ползвах  сешоар,а и кремче за коремче Бейбинос.Сешоара  е 8 чудо на природа при коликите PeaceСамо да не е от  много близо Naughty
Това за натоварването на стомахчето  е нещо като лаф а на 20ти век за мен.Моето чудо ядеше  неспирно и не е с разширен стомах или нещо да се е повредило.Това е кърма -не е АМ или КМ
Нашите колики бяха до около 40 ден и после край
Успех   bouquet

# 19
  • Мнения: 581
стопли пелена с ютията и сложи на коремчето, а бебо го обърни по коремче върху ръката ти

успокоява  Peace и леко потупване по дупето

# 20
  • Мнения: 2 309
При нас само гушкане помагаше, денонощно спеше в ръцете ми или върху гърдите ми...и така 3 месеца SadУжасен период, много е тежко, но и при вас ще мине.

# 21
  • Мнения: 753
Здравей!
Инстинктът ти не те лъже. Действай така, без да се боиш от прехранване и "лошо научаване на ръце".
Аз също пеех нежно песнички, гушкахме го с баща му, полюшвайки го и до 2 1/2 месеца мина. Сега не е научен на ръце, по-удобно му е да си е в легълцето.
Просто тъпение и знай, че отминава!!!
Успех и от мен.

# 22
  • Мнения: 3 550
Със сушоар - топличкото облекчава болките, а шумът го унася.  Grinning

# 23
  • Мнения: 2 159
Моята сладка педи ми каза :"Гушкане му е майката!" и май наистина е така. Наскоро чух много странна рецепта против колики - пускаш сешоара срещу коромчето на бебо- така му затопляш коремчето, а шумът го успокоява( или изплашва до смърт!!!). Аз лично не съм го пробвала.....
при нас това единствено помагаше Mr. Green

# 24
  • Мнения: 266
Моята сладка педи ми каза :"Гушкане му е майката!" и май наистина е така. Наскоро чух много странна рецепта против колики - пускаш сешоара срещу коромчето на бебо- така му затопляш коремчето, а шумът го успокоява( или изплашва до смърт!!!). Аз лично не съм го пробвала.....
при нас това единствено помагаше Mr. Green
При нас също действаше безотказно! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт