Дубай/Тема 17/

  • 5 521
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 626
Метро не ползвахме, само такси 2 пъти. И то от по-големите за 5 пътника, че бяхме 5. Еми от мола до хотела ни струваше 20лв. Идеално ни беше. С метро щеше да ни излезе по-скъпо всеки като купи билет, а и имаше ходене пеша до метрото поне 10митути.

# 106
  • София...........
  • Мнения: 957
Ние и двата пъти използваме само таксита.
Ако сте повече от 3-ма човека такси е по-изгодно и удобно.

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 534
Такситата никак не са евтини и хич.не спира брояча на светофар
.както някой беше споменал.  Ние пътувахме с метрото. Единствения му недостатък беше че в някои часове е направо невъзможно да се напъхаш. Страшен фраш. Но за цена от 8 дирхави на човек за 2 спирки. Едно такси да това разстояние не взе 25 дирхама. Козвом го пржсно за сравнение. За мен не са евтити токситага осмен това има и трафик . Метрото е за предпочитане.  Бих избрала хотел с близка локация до метрото
Напълно подкрепям, не сме попадали в ситуация да не можем да влезем, може би в часовете, в които приключват работа да е по-натоварено. Много по-изгодно и бързо е придвижването. Пътувахме от Марината до голд сук с едно прикачване от червена на зелена линия, около 45 мин и ни взеха около 5 лв. от картите.

# 108
  • Мнения: 622
Здравейте!
С моят мъж искаме да отидем до Дубай за 4 нощувки. Набелязала съм хотел близо до Дубай Мол.
Питането ми е как стоят нещата с пушенето, такситата и като цяло придвижването в Дубай? Също така идея как са цените в мола? Благодаря предварително

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 534
Здравейте!
С моят мъж искаме да отидем до Дубай за 4 нощувки. Набелязала съм хотел близо до Дубай Мол.
Питането ми е как стоят нещата с пушенето, такситата и като цяло придвижването в Дубай? Също така идея как са цените в мола? Благодаря предварително
Цените в мола са като цени за, Дубай, една идея по-високи. Пуши се на определени места, няма опция да вървиш и да пушиш. Придвижването с метро бързо и евтино, но и такси е вариант, но трябва да сте 4 да ви излезе сметката.

# 110
  • София
  • Мнения: 376
Здравейте ,
4 пълни дни достатъчни ли са за разглеждане на Дубай , като ни се иска да отделим време и за плаж .Кои плажове ще препоръчате с разумни цени , подходящи за деца ?
Благодаря

# 111
  • София
  • Мнения: 1 626
Ние бяхме за 5 пълни дни. Ходихме и до Абу Даби единия ден.Ами можеше поне още 1-2 дни да имаме. За плаж нямаше време, в музея на бъдещато не отидохме...можеше и още Simple Smile

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 534
Здравейте ,
4 пълни дни достатъчни ли са за разглеждане на Дубай , като ни се иска да отделим време и за плаж .Кои плажове ще препоръчате с разумни цени , подходящи за деца ?
Благодаря
Неее. Трябва да търчите насам натам по цял ден, за да видите основното.

# 113
  • Мнения: 91
Здравейте ,
4 пълни дни достатъчни ли са за разглеждане на Дубай , като ни се иска да отделим време и за плаж .Кои плажове ще препоръчате с разумни цени , подходящи за деца ?
Благодаря

Категорично, не!

# 114
  • София
  • Мнения: 376
Благодаря много за мнението . 2 дни отиват в път реално и  при 5 нощувки имаш само 4 дни , а си е далече .

Продължавам с размислите Simple Smile

# 115
  • София...........
  • Мнения: 957
Здравейте ,
4 пълни дни достатъчни ли са за разглеждане на Дубай , като ни се иска да отделим време и за плаж .Кои плажове ще препоръчате с разумни цени , подходящи за деца ?
Благодаря
За разглеждане на основните неща в Дубай ви трябват поне 7-8 дни!

Общи условия

Активация на акаунт