ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 9

  • 12 253
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 13 650


Епизод 13
Резюме

Смъртта на Давут причинява непреодолима болка на семейството. Дахан започва да се самообвинява и преследва Коркут, като се кълне в отмъщение.
Всички вземат предпазни мерки, защото се страхуват Дахан да не му навреди. Енвер се опитва да реши проблема без кръвопролитие и отива при Закум с предложение. След това той и директорът формулират план за отстраняване на Дахан. Но планът им е блокиран със заповед на компанията.
Коркут започва да разследва смъртта на бащата на Лейля и да търси убиеца му, за да се доближи до нея. В същото време той се опитва да я срещне отново. Дахан научава за връзката между Лейля и Коркут и иска да я отведе от Коркут. Този въпрос се превръща в сблъсък между тях. Това, което Лейля научава за смъртта на баща си, я принуждава да направи избор.
Дахан преодолява предпазните мерки, взети от семейството му, и се озовава при Коркут. Коркут и Календер не могат да се споразумеят за отмъщение на Дахан. Календер става все по-притеснен за Дахан. Коркут намира Дахан след погребението и играе игра, за да го принуди да направи избор, което допълнително засилва чувството на Дахан за отмъщение.
Въпреки че Дахан е много близо до убийството на Коркут, той открива, че хората на Компанията са срещу него. Той трябва да изпълнява задължението, възложено му от Компанията, а не да прави каквото си иска.
Междувременно Екбер се възползва от страха, разпространяван от Коркут, и прави ход, за да задържи Оя близо до себе си. Този път обаче и Оя, и Айдан действат по-предпазливо.





# 676
  • Мнения: 655
Привет🌹
Минавам да ви кажа, че съм съгласна с вас. И на мен ми харесва това, което виждам. Добра посока👍
Пускам и нови снимки за епизод 13🔥🔥🔥











Последна редакция: ср, 17 апр 2024, 15:31 от YoanaIv.

# 677
  • Мнения: 8 976
Снощи след Дивака съм оставила Фокса и съм задрямала до сега не бях метнала дори око на сериала Гаддар само каквото видя като откъси и като се събудих почна втори епизод повтаряха изгледах го и така заспах взе ,че ми стана интересно ще го изгледам аз този сериал то при мен това е най-странното всичко гледам с Чаатай а не съм му фен ;д
Определено Айдан и Даахан имат приятна аура ,но Сюмейе ми е слаба за тази роля.

# 678
  • Мнения: 13 650

     Йоана, благодаря за новите снимки и видеото. Надявам се в петък да можем заедно да се наслаждаваме на поредния наситен с екшън и обрати епизод от "Gaddar".
     Убедена съм, че ще има изненади. Отново ще очакваме неочакваното. Мисля си, че не всичко е така, както ни го представят във фрагмента.
    Но определено е интересно, а резюмето ме накара отново да се замисля и да "пиша" свой сценарий.
    Защо Коркут и Календер не могат да се споразумеят за отмъщение на Дахан? Какъв е планът на Енвер и Мюдюра? Как Дахан разбира, че хората на Компанията са срещу него? Все въпроси, които ще чакат отговор до петък.
    От снимачната площадка:


     Диди, ще чакам отзиви за сериала, въпреки че не си фен на Чачо. Така поне ще разчитам на обективно мнение, защото аз от години следя Чачо, обожавам го като визия и игра и усещам, че съм пристрастна към героите му.

Цитат
„Чаатай се отнася с много уважение към всички около себе си, така че нито за секунда не съм се чувствал зле или неудобно да работя с него.“
 ©️Sumeyeaydogan в ново интервю за списание Hello #sumeyeaydogan #cagatayulusoy

# 679
# 680
  • Мнения: 13 650
     Дидиии, ще ме умориш от смях. В първия момент не разбрах, че сторито е от Чачо. Ама наистина шефът познавал що е то Instagram. Взел, че публикувал трейлър 2 на епизод 13.
      Сега вече рейтингът в "кърпа ни е вързан" - ще лети нагоре след излъчването на епизода.
     Чачо щом го рекламира - няма начин да не се гледа.



# 681
  • Мнения: 655

     Йоана, благодаря за новите снимки и видеото. Надявам се в петък да можем заедно да се наслаждаваме на поредния наситен с екшън и обрати епизод от "Gaddar".
     Убедена съм, че ще има изненади. Отново ще очакваме неочакваното. Мисля си, че не всичко е така, както ни го представят във фрагмента.
    Но определено е интересно, а резюмето ме накара отново да се замисля и да "пиша" свой сценарий.
    Защо Коркут и Календер не могат да се споразумеят за отмъщение на Дахан? Какъв е планът на Енвер и Мюдюра? Как Дахан разбира, че хората на Компанията са срещу него? Все въпроси, които ще чакат отговор до петък.
Тук ще съм разбира се☺️
Ще опитам да свърша всичко преди това и тъкмо 2 часа почивка😆
Изглеждат супер интересни фраговете. Предричам много интресен епизод и огромна доза 2ма титана на турското кино- Чаатай и Ибо🔥
Само дано нещата не са, както в резюмето и не ми завъртят цял епизод Лейля и драма Лейля, че тогава ще откача😆
Искам много Чаатай, и много Ибо, и много взаимодействие между тях, и класна игра🤞🔝🙏

# 682
  • Мнения: 13 650
Искам много Чаатай, и много Ибо, и много взаимодействие между тях, и класна игра🤞🔝🙏
    И аз... и аз... и аз...

"Режим на отмъщение"


Цитат
Tv Dizileri
#Gaddar новите трейлъри на епизода получиха +6,6 милиона гледания в социалните медии. 👏

Епични сблъсъци

 

# 683
  • Мнения: 8 976
Еми нека малко ми намалее тръстиката пък и ако е бокс ще го опаткам
за няма и седмица ако ми е много интересен ;д

И аз съм така с любимците все те са прави другите не ме касаят.

# 684
  • Мнения: 13 650
Здравейте, дами!


     Започваме днешния ден със снимки от сета, пък ще видим до довечера с какво още ще ни изненадат от продукцията.
    Готови сме и търпеливо чакаме...
Цитат
Dağhan, Kurt крекер празник 😊
#Çağatay Ulusoy #Gaddar set 🤍

Цитат
❤️‍🔥 #ÇağatayUlusoy #Gaddar set💥










Нека новия ден да изпълни живота ви само с положителни емоции!

# 685
  • Мнения: 27 513
Охооо , имаме нови сетови снимки.. Heart Eyes
Ех , как ще ми липсват тези емоции след като приключи екшъна. ( Освен ,ако не решат за втори сезон на сериала) Всяка седмица вълнение и тръпка и красивият ни темерут пред очите.  Хората го засичат на сета и снимат няма нерде да се скрие. От екипа понякога публикуват неща. Шефът качил на стори жестокият трей. ЖДНБ!  Ех ,ако рекламираше и нахъсва публиката  редовно всичко щеше да е точнУ.
Това не е случайно.. щом рекламира точно това се радва и  се кефи и е доволен от партньорството си с Ибо.  Ейваллах на Керем Чатай, че ги събра. Истинско удоволствие за сетивата и душата.  За главният мъжки актьор се оръси доста ,но не вярвам и Ибо да получава малко. Заслужават си хонорара, та и отгоре. Холивудските звезди ряпа да ядът! Превъзхождат ги отвсякъде , особено Чаатай не само с талант, но и с природната си красота и харизма. И аз искам от новия епизод многоооо от тези двама титани без драмата на ветеринарката че тогава и аз ще откача.  Хич не ми хареса това, че Дахан, като разбира за интереса на Куркут към нея ще се намесва в това да я отдалечи. Не съм изненадана такъв е супер героят ни. Това ,че от фирмата са против Дахан или действията е озадачаващо. Дали тези  ,които му сложиха качулката и отведоха не са пратени от фирмата и големият Шеф? Крайно време е да го покажат кой е и открехнат завесата. На Мюдюра истинкото име какво е ? Живее в каравана и разбрахме, че в миналото са имали Сблъсък между него и Екбер.
Пази дъщеря си и трепери.  Отказах се да предричам рейтинги... този път кълбото е  с добро предусещане.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 17:15 от femmi2

# 686
  • Мнения: 2 605
Привет! Hug Извинете ме ме , че изчезнах, но отново тежка седмица. Поразболях се, малко, на работа и за капак гости последните дни. Ама не се оплаквам, иначе ви чета, поне това успявах. Hug Събирам сили за утре вечер и новия епизод. Фраговете са супер, да видим как точно ще се развият нещата. Календер е занулен от брат си, но сега Коркут ще е още по опасен, като ранен звяр.

# 687
  • Мнения: 655
Още снимки...
Поне прическата й пооправиха на Лейля. Явно ще видим една нова Лейля.
Дахан май е заловен от Календер😉

https://www.instagram.com/reel/C55c_8nomZa/?igsh=cjFrdHEwaGllOXA5







Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 12:37 от YoanaIv.

# 688
  • Мнения: 13 650
 
     Пипи, радвам се, че си добре и всички ще бъдем заедно на онлайн излъчването.
     Нашият красавец темерут отново е в Instagram. Този път с Ибо взаимно са се последвали.

Цитат
Те започнаха да се следват един друг 🥹🔥💥
#Gaddar #İbrahimÇelikkol #ÇağatayUlusoy


     Йоана, благодаря за новите снимки.
     Рускините са пуснали и видео от сета.





# 689
  • Мнения: 655

     Йоана, благодаря за новите снимки.
     Рускините са пуснали и видео от сета.

На инстаграм линка над снимките е цялото клипче. Ама не мога да го сложа визуализирано. Ако знаеш как, визуализирай го, моля те😊

Общи условия

Активация на акаунт