Банално е ...

  • 2 521
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Искам да съм модератор на Дом и сем.  Crossing Arms Twisted Evil

Готово. Избрах те!  Peace

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само не избързвай сега да взимаш решение, защото има голяма вероятност да се окаже грешно. Дай си време да разсъдиш трезво.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
Понякога като чета такава тема и се питам - дало моят мъж не е мъжът в историйката?
Чак гадно ми става baby_neutral

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ами според мен не е честно да създаваш семейство с човек, за който знаеш, че не е "Любовта на живота ти", още повече ако си наясно, той те ОБИЧА истински. Така го лъжеш много жестоко и ето, появява се бившата Голяма любов и ти плюеш на чувствата на човека, който те обича и ти вярва и какво - всичко се разпада? Не разбирам подобни истории. Като не си сигурна в чувствата си, не лъжи човека до теб Peace

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 207
 newsm78 едва ли някои може да ти каже какво да правиш просто си помисли добре за да не сгрешиш каквото и да избереш си е твоят избор и си го отстоявай докрай горе главата все пак живота си е твой просто не лъжи никой ( аз лично съм против изневярата) успех дано сърцето ти каже правилния избор Peace

# 20
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ами според мен не е честно да създаваш семейство с човек, за който знаеш, че не е "Любовта на живота ти", още повече ако си наясно, той те ОБИЧА истински. Така го лъжеш много жестоко и ето, появява се бившата Голяма любов и ти плюеш на чувствата на човека, който те обича и ти вярва и какво - всичко се разпада? Не разбирам подобни истории. Като не си сигурна в чувствата си, не лъжи човека до теб Peace
Именно Peace.
Оттам идват всичките драми Confused.

# 21
  • Мнения: 3 447
Ами според мен не е честно да създаваш семейство с човек, за който знаеш, че не е "Любовта на живота ти", още повече ако си наясно, той те ОБИЧА истински.
А ако по някаква причина се разминеш с "любовта на живота" и не се ожениш за него - какво да правиш, да влезеш в манастир ли? Или да си останеш сама цял живот, защото някой ден евентуално можеш да Го срещнеш? Човек може да обича много пъти в живота си, макар и не всичките да са "фатални". А бракът с "любовта на живота" не е застраховка против изневяра, в никакъв случай.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ами според мен не е честно да създаваш семейство с човек, за който знаеш, че не е "Любовта на живота ти", още повече ако си наясно, той те ОБИЧА истински.
А ако по някаква причина се разминеш с "любовта на живота" и не се ожениш за него - какво да правиш, да влезеш в манастир ли? Или да си останеш сама цял живот, защото някой ден евентуално можеш да Го срещнеш? Човек може да обича много пъти в живота си, макар и не всичките да са "фатални". А бракът с "любовта на живота" не е застраховка против изневяра, в никакъв случай.

Ще се опитам да открия новата Голяма любов. Била съм влюбена и съм се разделяла. Боляло ме е. Но съм го преодолявала. Определено не бих седяла с години, очаквайки някой си да се върне при мен.  Да не говорим, че това води до идеализиране и в повечето случаи оставаме влюбени в представата си за човека, а той отдавна се е променил. И ако би се върнал, определено не би ми трепнало нищо към него! Колкото до стоенето сама цял живот, не бих поддържала посредствена връзка, само да не съм сама (имаше тема такава по-надолу).  За мен е НЕВЪЗМОЖНО да съм с някого, а да обичам друг!!! Може да съм всичко друго, но такова лицемерие ми е абсолютно противно и неразбираемо. Сигурна съм, че обичам човека до мен с цялото си сърце и сенки от миналото няма и не може да има!
А възможността за изневяра не съм коментирала изобщо. За съжаление никой не е застрахован от такова нещо, както и никой не е застрахован от възможността да се влюби отново.

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 18:28 от Месечинка виторога

# 23
Е накрая ще остане ли една читава жена дето не е изневерила на мъжа си ?
Моми, ми като неможете да надвиете на сърбежите си, не се женете.

# 24
  • Мнения: 1 425
Атлантис, а после в някои теми реват че видиш ли мъжете много изневерявали, пък жените - ангелчета небесни, само дето крилца не са им порасли. Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 1 069
 Жалка история!

# 26
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Защо да е жалка? Каквото усеща момичето това си споделя. На сърцето не може да се заповядва!

# 27
  • Мнения: 125
По повод на другата тема паралелна с тази и още много други такива -КАКВО ИЗЛИЗА БЕ ХОРА ЧЕ ПОСТОЯННО СЕ СЛУЧВАТ ТЕЗИ НЕЩА А НЯКОЙ НЕ ГО ПРОУМЯВАТ И САМО ЗЛОСЛОВЯТ.Ето ви я истината на много хора се случва-и какво следва???? Да ги плюем всичките ли???????

# 28
  • Мнения: 2 863
Следва, че тези дето най-много и най-често плюят, вероятно си умират от ужас да не се окажат част от някоя подобна драма чрез партньорите си, а  може и да са - просто още да не го знаят....

# 29
  • Мнения: 779
Обичай!Това е смисълът на живота.А как да подредиш своя е въпрос на личен избор.

Общи условия

Активация на акаунт