Как бихте постъпили...

  • 2 338
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Незабавно казвам, после мисля!
Аз действам винаги първосигнално и рядко съжалявам  Peace

# 31
Благодаря ви за мненията!  bouquet Важни са за мен.

С мъжът ми продължаваме да мислим непрестанно по въпроса, но в крайна сметка везните накланят в посока да кажем на брат ми! Мислихме, говорихме и решихме че не сме в състояние да живеем с чиста съвест ако не му кажем. Много сме близки с брат ми и не бих понесла мисълта да се обърне към мен и да ми каже "Ти защо не си ми казала?". Направихме опит да не се раздухват нещата като си мълчахме близо две седмици, но явно ще трябва да се направи нещо за да се сложи точка на това. Или трябва да прекратят или всеки да си информира семейството и да се събират да си живеят.

Ще му кажа... Така ги виждам нещата... Сега ми остава трудната задача да измисля начина, по който ще му поднеса информацията... Confused

# 32
  • Мнения: 1 128
Аз бих му казала категори4но.Изневярата е и неуважение към партниора,а мен ме боли ако някой не уважава брат ми,още пове4е става въпрос за съпругата.После той ще решава какво следва,но има право да знае цялата информация.Ина4е ще живее с илюзията за сплотено семейство.

# 33
Много сложно.
Аз не зная какво бих направила ....може би бих казала на нея , че ако не се разяснят с брат ми аз ще го направя . Това понякога има ефект.
Защото това е един вид намеса там където не ти е работа- какво като ти е брат ....
Нали знаеш какво става с лошите вестносци.... те го отнасят
Така, че мисли !!!!

# 34
  • Мнения: 2 040
Бих му казала на секундата ... няма да позволя да го правят на глупак за нищо на света ...
Представям си аз да разбера такова нещо за съпруга ми, какво ще си помисля: Всички са знаели, най- близките ми също, а аз съм научила последна за нещо, което точно мен и най- вече мен засяга ....  Peace

# 35
  • Мнения: 2 407
Не бих се месила, че после посредника излиза виновен.

# 36
  • Мнения: 779
.

Ще му кажа... Така ги виждам нещата...
И аз така бих постъпила  Peace .  Успех   bouquet

# 37
  • Мнения: X
Нямам брат, нито съм клюкарка.  NaughtyНО когато става дума за семейството ми - близките ми ( особено ако държиш на тях и сте близки, защото има и не толкова добри роднински отношения), са най-важни.  PeaceБих му казала -да, още повече, че тази жена освен че прави на глупак брат ти, прави на глупаци и вас с мъжа и. #2gunfire Очевидно ви използва, и не сте я стреснали никак, що продължава най-нагло да подържа любовната си връзка. С една дума и вас ви няма за нищо. Peace Не виждам абсолютно никаква причина, която да те спре да разкажеш на брат си що за жена е това Naughty

# 38
  • Мнения: 3 674
Имам адска нужда от вашите съвети!
 ConfusedКак бихте постъпили ако разберете, че съпругата на брат ви изневерява? Бихте ли му казали? Как бихте му поднесли тази новина?
Въпросната персона е информирана, че ние знаем и въпреки това не прекратява тази връзка...
Най-неприятното е, че човек с който изневерява е един от най-близките приятели на моя съпруг... Cry (т.е. БЕШЕ му един от най-близките приятел - вече прекратиха всякакви отношения покрай тази история)...


Охх,не е лесно.Не бих му казала директно,но понеже ми е брат и ги обичам не бих искала да пострада  бих  му намекнала като му дам  идейка да започне да наблюдава съпругата си тайничко.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 635
Определено няма да кажа.
Повечето мъже, ако видят гаджето на приятел с друг мъж ще си затраят.
За това, мисля, в такава ситуация е най- добре да постъпиш, както би постъл един мъж.
Все едно нещо не се е случило.

# 40
  • Мнения: 250
Ами моят съвет е да не се месите брутално в тяхната връзка.По-добре е да говориш с жената на брат му насаме и по женски.Да я посъветваш да каже истината или да прекрати връзката с любовника .Ако това не стане сподели със свекърва си.Тя най-добре познава характера на сина си и би направила каквото и както трябва.

Общи условия

Активация на акаунт